>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

E Sports - temat ogólny

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Suche typy możesz podawać w założonym przez siebie temacie w dziale z kuponami, tutaj musisz dopisać parę zdań i uzasadnić te typy.
 
L 16

lipko111

Użytkownik
Suche typy możesz podawać w założonym przez siebie temacie w dziale z kuponami, tutaj musisz dopisać parę zdań i uzasadnić te typy.
Ja się do pisania analiz nie nadaję. ???? Ale coś tam zawsze napiszę

Ruskie wchodzą, a co do SS to powiem tylko tyle - XANTARES. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 16

lipko111

Użytkownik
Dziś gram tak:
Norwegia - Kazachstan = 2. Kazachstan ma moim zdaniem lepszych zawodników, Adren i MoU mogą to wycarrować, do tego dojdzie w miare grający fitch i pozamiatane.
Kazachstan jest po kursie 2.62. Jednak ja złapałem go na HLTV po 7 i oby się tak utrzymal. ????
Millenium - Spirit - 1. Intuicja mi tak podpowiada ( a tak serio to nie umiem pisać analiz). ????
Kurs: 3.75

Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 16

lipko111

Użytkownik
Dziś gram tak:

Norwegia - Kazachstan = 2. Kazachstan ma moim zdaniem lepszych zawodników, Adren i MoU mogą to wycarrować, do tego dojdzie w miare grający fitch i pozamiatane.

Kazachstan jest po kursie 2.62. Jednak ja złapałem go na HLTV po 7 i oby się tak utrzymal. ????

Millenium - Spirit - 1. Intuicja mi tak podpowiada ( a tak serio to nie umiem pisać analiz). ????

Kurs: 3.75


Powodzenia! ????
✅✅


Kolejny meczyk to: Optic - Echofox - 2 (kurs 2.62)

Mecz tak własciwie 50/50,, jednak kurs i zawodnicy EchoFoxa bardziej mnie przekonują.
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Jutro zaczyna się All Star w LoLu, przeglądam ofertę i widzę kursy ponad 2 w pojedynkach 1v1 przeciwko graczom wild card teamu. Ktoś oglądał może turniej poprzedzający te All Starsy i może wie coś więcej na temat tej drużyny i czy stać ich na zwycięstwo 1v1? Grać będą oni przeciwko graczom którzy wydają się lepsi, grający na worldsach nawet kilka razy. No ale to jest 1v1 i mogą być jakieś troll picki czy brak grania na 100%. Ktoś będzie coś grał ? :razz:
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Jutro zaczyna się All Star w LoLu, przeglądam ofertę i widzę kursy ponad 2 w pojedynkach 1v1 przeciwko graczom wild card teamu. Ktoś oglądał może turniej poprzedzający te All Starsy i może wie coś więcej na temat tej drużyny i czy stać ich na zwycięstwo 1v1? Grać będą oni przeciwko graczom którzy wydają się lepsi, grający na worldsach nawet kilka razy. No ale to jest 1v1 i mogą być jakieś troll picki czy brak grania na 100%. Ktoś będzie coś grał ? :razz:
Tu raczej ciężko jest cokolwiek wywnioskować na podstawie turniejów poprzedzających ten &quot;event&quot;. Event dlatego, że nikt z graczy zaproszonych nie traktuje go poważnie. Powiedzmy sobie szczerze AllStars w League of Legends od zawsze był i zawsze będzie czymś co traktowane jest z dużym dystansem, przymrużeniem oka, na pół gwizdka - zwał jak zwał. Oglądałem dzisiejszy pierwszy dzień i przestrzegam Cię przed jakimkolwiek obstawianiem zakładów w tej kategorii aż do rozpoczęcia właściwego sezonu - dzisiaj był straszny cyrk, dużo zagrywek pod publike, po prostu trollowali :p nie polecam.
 
G 0

gutek85

Użytkownik
Witam Panowie mam pytanie Team Fire Tandem-Team Ice Tanden mecz jutro na bet 365 o 16 wedlug planu i mecz Team Fire -Team Ice na pinku wedlug planu dzis o 21;20 to jest ten sam mecz ?
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Tu raczej ciężko jest cokolwiek wywnioskować na podstawie turniejów poprzedzających ten &quot;event&quot;. Event dlatego, że nikt z graczy zaproszonych nie traktuje go poważnie. Powiedzmy sobie szczerze AllStars w League of Legends od zawsze był i zawsze będzie czymś co traktowane jest z dużym dystansem, przymrużeniem oka, na pół gwizdka - zwał jak zwał. Oglądałem dzisiejszy pierwszy dzień i przestrzegam Cię przed jakimkolwiek obstawianiem zakładów w tej kategorii aż do rozpoczęcia właściwego sezonu - dzisiaj był straszny cyrk, dużo zagrywek pod publike, po prostu trollowali :p nie polecam.
no powstrzymałem się od pojedynków 1v1 i dobrze, bo widziałem jak Bjergsen czy Faker po kursach 1.3 przegrywali. Postawiłem za to &#39;pewniaczków&#39; jeśli chodzi o 5v5 i weszło, mimo braku grania na 100% różnica między pewnymi regionami jest spora. :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
G2, nV to create superteam - Report

http://www.hltv.org/news/19552-g2-nv-to-create-superteam-report

KennyS, Shox, NBK paka może być niezła. Z drugiej strony pytanie co ze zgraniem na początek. Kursy mogą być zaniżone na francuski superteam, więc może warto poprobować.
Dziwi mnie olanie Screama, myślałem że jego nie może braknąć, w końcu Belg a Francuz to raczej niewielka różnica. Także mnie bardziej ciekawi co z nim niż z francuskim &quot;superteamem&quot; :grin:
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym Screamem, bo jest dwie klasy lepszy od body&#39;ego czy wypalonego NBK&#39;a. Szkoda w ogóle Adila, bo całe życie plącze się po jakichś średnich zespołach i nie okazji zabłysnąć. Szczerze mówiąc to nie widzę jakoś tego superteamu. Apex, NBK i KennyS wyglądają na wypalonych, a bodyy to nie ten poziom jeszcze.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym Screamem, bo jest dwie klasy lepszy od body&#39;ego czy wypalonego NBK&#39;a. Szkoda w ogóle Adila, bo całe życie plącze się po jakichś średnich zespołach i nie okazji zabłysnąć. Szczerze mówiąc to nie widzę jakoś tego superteamu. Apex, NBK i KennyS wyglądają na wypalonych, a bodyy to nie ten poziom jeszcze.
Strzelam że może go po prostu nie lubią za bardzo. Gwiazdorzy i się popisuję, a reszty nie znamy.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dziwi mnie olanie Screama, myślałem że jego nie może braknąć, w końcu Belg a Francuz to raczej niewielka różnica. Także mnie bardziej ciekawi co z nim niż z francuskim &quot;superteamem&quot; :grin:
Mówi się w kuluarach, że Scream bardzo niezadowolony z tego rozwoju sytuacji. W jego przypadku kwestią nie były umiejętności, a niechęć jednego z zawodników do niego. Wiadomo, jak są jakieś sporo, nawet jeśli między 2 zawodnikami, to przekłada się to na wszystkich.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Też nie mam przekonania co tam robi bodyy. Ale skoro to miał być superteam to bardziej widziałbym Happy&#39;ego w składzie, który jeszcze nie tak dawno był kozakiem, ale tak jak całemu EnVyUs nie idzie ostatnio.
Może to doda im większej motywacji, a co do zgrania, to większość grała ze sobą już kilka lat, więc to nie dla nich nowość. Były już rotacje G2 z EnVyus, wcześniej Titan i LDLC. Wszyscy tam się znają jak łyse konie. Jak wyjdzie to się okaże. Scream pewnie trafi do Faze, bo tam co jakiś czas zmieniają zawodników, a on by powrócił na stare śmieci.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Takie pytanko, przy okazji zbliżającego się IEM Katowice CS:GO, jako że mecze grupowe będą bo1, jak w cs-ie wybierane są mapy w bo1? co decyduje kogo mapa będzie grana? czy jest to jakoś losowane?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Takie pytanko, przy okazji zbliżającego się IEM Katowice CS:GO, jako że mecze grupowe będą bo1, jak w cs-ie wybierane są mapy w bo1? co decyduje kogo mapa będzie grana? czy jest to jakoś losowane?
drużyny sobie będą banować na przemian aż zostanie 1 mapa która będzie grana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
A z mojej strony pytanko rownież odnośnie Iema w Katowicach. Czy wie ktoś z was moze czy jest jakiś bukmacher co pozwala na ako z tymi samym drużynami, np Astralis vs NIP i Astralis vs Faze?
 
Do góry Bottom