>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dziwny problem z rozliczeniem ;/

K 0

karpik22

Użytkownik
Witam mam problem w Sportingbecie z rozliczeniem kuponu

postawilem w meczu meczu hokejowym Bern - Fr.Gotteron ze bedzie +5.5 bramki , w koszyku zakladow widnialo powyzej(+5.5) 2.40 i dalem wnies zaklad , w meczu padlo 6 bramek wiec teoretycznie wygralem.
Po meczu wszedlem na sportingbet aby wyplacic pieniadze a tu lipa kupon przegrany , wchodze w historie zakladow i oto co widze



i co ja mam teraz zrobic? pisalem do supportu ale odpisali ze to moja wina ze bledy sie zdarzaja w pospiechu i znaki +/- nic nie ozanaczaja i trzeba sprawdzac koszyk zakladow.

ale przeciez nie mozna postawic kuponu under +5,5 , tylko under -5.5 , poza tym w koszyku zakladow niema under/over tylko ponizej/powyzej przy czym i tak w nawiasie jest okreslone ponizej(-5.5) , powyzej (+5.5) .

Co zrobic w takiej sytuacji ?
 
K 0

karpik22

Użytkownik
ja wiem co jest na kuponie ze w typie jest napis Under ale o to sie rozchodzi ze dalem handicap +5.5 co jest w nastepnej rubryce .
Nie powinno byc tak ze nawet jezeli dalbym Under to i tak obok w rubryce bylby handicap -5.5 ? a jest widoczne ze dalem +
poza tym nie ma zabardzo typow na -5.5 po tak wysokim kursie jakim jest 2.4.
 
K 0

karpik22

Użytkownik
ten ich liveczat niedostepny caly dzien , a z supportem sie dogadac niemoge bo pisza ze znaczki +/- nic nie oznaczaja .. no to ja niewiem po co one sa .. a nie moglem zle postawic bo w koszyku zdarzen bylo na bank | powyzej (+5,5) 2.40 | i niema tam ani jednego slowa under/over , poza tym to musi byc blad systemu czy niewiem bo jak mozna obstawic kupon Under +5.5 ;/
tu screen przykladowego meczu :

a wiec nijak nie idzie sie pomylic bo i jest opis (po polsku) i znaczek + lub tez - tym bardziej ze kupon nie szedl za 2 czy 5 zl tylko za 50 Euro a oni takie numery odpier ... ????
Liveczat nie dziala , jest nie dostepny dzisiaj chyba caly dzien , ale jutro zadzwonie na infolinie , tylko niewiem czy cos wskuram .. ????
jakies porady moze jeszcze co moge zrobic gdy to tez nie poskutkuje ?
Ludzie narzekaja na Bwin ja nigdy niemialem zadnych problemow a tu pierwszy raz kupon obstawilem i odrazu takie jaja :/
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Muszę Cię rozczarować, ale nie masz racji, musiałeś źle postawić zakład. Co do oznaczenia +2,5 to w historii zawsze jest tak pokazywane, ale liczy się &quot;under&quot; we wcześniejszej kolumnie. Spójrz na screen poniżej, według Twojego myślenia mój zakład powinien być przegrany, a jednak został rozliczony jako wygrany. Drugi argument to taki, że porównywarka kursów także pokazuje, że kurs 2,4 był przydzielony do typu &quot;under&quot; (screen) (link)


 
Do góry Bottom