>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
ototo 22

ototo

Użytkownik
W tym temacie podajemy od dzisiaj wszystkie ciekawostki, newsy dotyczące transferów i innych ważnych wydarzeń w Primera Division w nadchodzącym sezonie.


Oficjalnie: Carlo Ancelotti zwolniony z Realu Madryt! &quot;Wymagania są bardzo wysokie&quot;

Florentino Perez podjął decyzję na temat przyszłości włoskiego szkoleniowca. Po niespełna dwóch latach Włoch żegna się z klubem.

Niby można było się tego spodziewać, ale dla niektórych może być to małe zaskoczenie. Myślę, że na samym Carlo Ancelottim się nie skończy i niedługo ktoś ważny może jeszcze opuścić Real.
Teraz pytanie kto zostanie nowym trenerem Królewskich, wydaję mi się, że ktoś z dwójki Benitez/Klopp, jednak &quot;po cichu&quot; liczę na to, że może swoją szansę dostanie &quot;Zizu&quot;

edit:
Też jestem bardzo niezadowolony z tej decyzji, raz z tego powodu, że Ancelotti to bardzo dobry szkoleniowiec, a dwa po prostu go lubię. Największym problem Realu jest zdecydowanie prezes - Folerenitno Perez.
Czytałem przed chwilą kilka artykułów i w którymś z nich były zacytowane słowa Pereza, że przyszły trener musi mówić po hiszpańsku, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że może nim zostać Benitez.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
GARDZĘ zarządem klubu z Madrytu. Pomijając przekomiczną politykę transferową to wyrzucenie TAKIEGO trenera przez jedno potknięcie to śmiech na sali. Już nie będę wspominał o trudnościach jakie przed nim stały w tym sezonie...
e: przeleciałem na szybko komentarze w większych serwisach sportowych i widzę, że moje zdanie jest zdaniem większości - Perez is a fucking fool
W związku z tym, że Benitez jest mi obojętny to może objąć posadę Realu. Kloppa wolałbym zobaczyć w BPL.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Najgłośniej mówi się o objęciu posady przez Kloppa/Beniteza, Mundo coś napominało o AVB ale to chyba śmieszna opcja.
Mi się osobiście wydaje że Real może spróbować pozyskać Emery&#39;ego z Sevilli.
Ja sam bym chciał zobaczyć jako trenera Realu Paco Jemez&#39;a albo Marcelo Bielse toż to by był piękny ale pewnie i zarazem ostatecznie tragiczny związek - ale na pewno warty oglądania by był każdy mecz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
GARDZĘ zarządem klubu z Madrytu. Pomijając przekomiczną politykę transferową to wyrzucenie TAKIEGO trenera przez jedno potknięcie to śmiech na sali. Już nie będę wspominał o trudnościach jakie przed nim stały w tym sezonie...
e: przeleciałem na szybko komentarze w większych serwisach sportowych i widzę, że moje zdanie jest zdaniem większości - Perez is a fucking fool
W związku z tym, że Benitez jest mi obojętny to może objąć posadę Realu. Kloppa wolałbym zobaczyć w BPL.
Jedno potknięcie taa?
Mistrzostwa nie zdobył miał dwa sezony.
Wygrał LM i za to mu chwała ale majac taki skład jak Real w poprzednim sezonie to naprawde szacunek mu sie należy ale ja mysle ze przy słabszej postawie Barcelony i Bayernu Real w końcu musiał ukłuć Decime bo nie na darmo mowi sie ze 2 najlepsze zespoły sa z Hiszpanii.
Wszystko przegrał w tym sezonie mozna mowic ze kontuzja Modrica pokrzyżowała mu plany ale on nic nie wygrał w Realu Madryt nawet pucharu ogórkowego! Chyba nie musze przypominać ze Real to nie zespół gdzie na sukcesy sie czeka.Tu co roku ma byc wynik a jak go nie ma to won!
Zreszta Ancelotti pokazał juz nie raz ze jest trenerem pierwszego sezonu a potem jest juz tylko gorzej.
Naprawde krytyka zarządu dla mnie jest zupełnie oderwana od rzeczywistości i nieznajomości tematy pod tytułem Real Madryt.
Jeszcze chciałem sie odnieść do przekomicznej polityki transferowej Realu.
Chłopie z tym tekstem to odleciałes grubo.
Przedstawię tutaj politykę Realu ostatnich lat:
Zakup Di Marii wiadomo ile dawal ten piłkarz Realowi miał jednak swoje wady w postaci nierównej formy a został sprzedany za wór pieniędzy do United i gdzie on teraz jest??? Na ławie tam siedział???
Dalej mamy sprzedarz Ozila za kolejny wór pieniędzy powiedz mi czy on jest wart zapłaconej kwoty???
Real kupił w tym czasie Ronaldo ktory juz dawno spłacił sie finansowo i sportowo.Jest legenda klubu pomnikiem nikt nigdy nie zrobił takiego transferu jak wtedy Real.
Dalej był zakup najlepszego zawodnika Premiership-Bale ktory moze jeszcze nie pokazał wszystkiego ale ten zawodnik potencjał ma marketingowo rownież spłaca sie bo zainteresowanie Wielkiej Brytanii jest nie do przecenienia.
James Rodriguez rozegrał bardzo dobry sezon w Realu on jeszcze nie raz nie dwa pokaże swoje umiejetności bo to piłkarz wybitny.
Modric to dla mnie top 3 rozgrywających swiata.
Varane piłkarz na którym bedzie stała obrona Realu przez wiele lat.
Xabiego Alonso zastąpili za cenę promocyjna Kroosem ktory jeszcze w Realu pokaże wiele dobrego.
Isco byc moze troche sie marnuje ale to młody piłkarz na pewno lepszy niż jakis Ozil.
Podsumowując Real kazdy ruch ma przemyślany a jeszcze sprzedał 2 miernoty za kupę kasy do Premiership.
Sory kolego ale prawda jest taka ze polityka Realu transferowa jeszcze nigdy nie miała sie tak dobrze jak w ostatnich latach.
Krytykują Pereza te same osoby które go wcześniej odwołały a potem było tylko oczekiwanie zeby Florentino wrócił.
Moze idealnie nie jest ale tam kazdy jest właściwa osoba na właściwym miejscu.
Real to nie zespół ktory mozna budować jak jakies Arsenały Liverpooly czy inne United po odejściu Sir Alexa.
Bardziej bym przywołał przykład Chelsea tu nie ma miejsca na błędy i brak sukcesów.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Perez to biznesmen.Robi co chce i jest w tym cholernie skuteczny.
Polscy biznesmeni powinni brac z niego przyklad a zwlaszcza ci &quot;pilkarscy&quot;.
Co do Agelottiego to coz taka decyzja zarzadu.Nie podoba mi sie co najwyzej zmiana na Beniteza bo to jest partacz , juz bardziej wolalbym Kloppa
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
No więc tak. Patrzysz dość jednostronnie na całą sprawę. Pozwolę sobie zacząć od kwestii wyników. Faktycznie ten sezon to porażka. Brak trofeum to blamaż dla drużyny z Madrytu ale jak wspomniałem wcześniej - Ancelotti spotykał się z wieloma trudnościami. Mówisz tylko o Modricu a było tego o wiele więcej. Np kontuzja Benzemy w kluczowym momencie sezonu to co? Może mi powiesz, że Chicharito godnie go zastąpił bo strzelił bramkę Atl w 1/4? Proszę Cie! Nie powiesz mi też, że sprzedaż kluczowych graczy pomogła bo o ile nowe nabytki zaprezentowały się całkiem solidnie to wciąż nie można oczekiwać od przebudowanego składu kokosów. Co do &quot;Ancelotti to trener pierwszego sezonu&quot; - a może tu by się właśnie przełamał? Tego nie wiemy i już się nie dowiemy.
Wątek przekomicznych transferów jest natomiast przedstawiony przez Ciebie... Będę więc leciał po kolei.
Di Maria - to, że grzeje ławę w United nie znaczy, że tak byłoby w Realu. Nowe otoczenie, nowy klimat, nowa liga - oczekiwanie fajerwerków jest zwyczajnie nie fair. Bądźmy szczerzy, Angel tak na prawdę wygrał Ligę Mistrzów Realowi i był jednym z najsolidniejszych jak nie najsolidniejszym zawodnikiem tej drużyny w sezonie 13/14(a w drugiej połowie na pewno). Sprzedaż była najzwyczajniejszym policzkiem w twarz. Nieważne na jaką kwotę opiewała. EDIT: Di Maria mimo, że połowę sezonu spędził na ławce plasuje się na 3ej pozycji w kategorii największej ilości asyst BPL.
Ozil - 2faceOzil czasem gra świetnie czasem katastrofalnie. 40u milionów wart nie jest ale transfer z perspektywy Arsenalu nie należał do tragicznych. Tu warto nadmienić, że sporo jego katastrofalnych spotkań miało miejsce wtedy gdy grał na lewym skrzydle gdzie czuje się fatalnie. Jako fan Kanonierów i osoba, która ogląda 90% ich spotkań wiem o tym na pewno lepiej niż Ty. W każdym razie najlepszy trener świata, który miał go pod swoją wodzą przez 3 lata ostro skrytykował tą sprzedaż a to już coś znaczy.
Bale - tu zaczyna się moment kiedy z poziomu przekomiczny wątek stał się ultra przekomiczny. Wcześniej pytasz czy Ozil jest wart 40 milionów a przy Bale`u, który przez 2 sezony nie pokazał praktycznie nic, a który kosztował ponad DWA RAZY TYLE mówisz, że ma potencjał i spłaca się marketingowo. HAHAHAH Aż śmiać mi się gdy pomyślę, że jest to największy transfer w historii futbolu. Porównywać grę tego zawodnika w Anglii i Hiszpanii to tak jak porównać jego fryzury z tych okresów. Może zarzucisz mi brak konsekwencji odnośnie argumentów u Angela ALE:
1.) Di Maria to szczypior a w BPL gra się ostrzejszy i bardziej fizyczny futbol. Bale przechodząc do Hiszpanii nie miał takiego problemu.
2.) Di Maria przeszedł do o wiele gorszej drużyny niż Bale. United w momencie transferu prezentowało totalne średniowiecznie i do połowy sezonu nie zmieniło się zbyt wiele w tym aspekcie. Walijczyk natomiast wparował do drużyny mistrzów.
3.) Di Maria jest pierwszy sezon, w drużynie, która szuka trenera po epoce SaFa co jest pewnym szokiem. Bale w Realu spędził już dwa lata.
Ogólnie w kurwe przemyślany transfer, w kurwe &quot;nie miernota&quot;.
James - jestem ogromnym fanem tego zawodnika i zgadzam się, że pokaże jeszcze wiele. Ba, uważam, że będzie walczył o Ballon D`or a sam w sobie transfer kapitalny. Niemniej jednak 80 milionów to mimo wszystko za dużo.
Modric - tak
Varane - będzie, nie będzie. Skąd wiesz? Mimo, że to zawodnik z ogromnym potencjałem to ostatnio gra bardzo średnio a jak wiemy bardzo średnio to za mało dla panicza Pereza.
---------------------------------------------------------------------------------
To teraz od drugiej strony.
Illarramendi -Petarda. Tak świetnie wydane 30 melonów, że Ancelotti musi przesuwać Ramosa na pomoc gdy są braki w tej linii. Super transfer.
Lucas Silva - ciężko cokolwiek powiedzieć o tych 12u milionach... Przekonamy się w przeciągu paru lat jednak nie wróżę kokosów.
Chicharito - co prawda grosze ale wydane na NIC. Niby strzelił tą kluczową bramkę w meczu z Atletico ale w takiej sytuacji to i Mietek okupujący ławeczkę pod monopolowym by strzelił więc wielkie mi ajwaj. Kontuzja Benzemy pokazała jak znikomy wkład w drużynę ma jego obecność. Paradoksalnie najtańszy a dał najwięcej.

Reasumując tak, polityka transferowa Realu jest przekomiczna. Lubią przepłacać i inne kluby o tym wiedzą. Nawet jeśli transfer jest prawidłowy to nie powinien odbywać się za takie pieniądze. Może to znak nowych czasów, większych pieniędzy ale jak patrzę, że taki Cavani kosztował 65 mln czy Bale 92 to aż woła o pomstę do nieba, że Zizu kosztował 70 a Figo 60 z groszem. Perez to idiota i gdyby klubem szefował ktoś z chłodniejszą głową i mniejszymi kaprysami ich siła byłaby o wiele większa.
Na miejscu żadnego trenera nie pchałbym się w zdradzieckie ramiona tego mentalnego dziecka. Mówicie biznesmen ja mówię idiota.
 
A 0

alanpe

Użytkownik
Poza tematem Realu, czy jest ktoś, kto interesuje sie druga liga?
Ciekawa sytuacja pod koniec, Girona dwa pkt przewagi nad Gijon, ciekawi mnie czy Sporting ostro powalczy jeszcze o awans... Przed nimi spotkanie z Sabadell Czyli juz prawdopodobny spadkowicz a kurs niezły bo ok. 1,5
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
ShakeYoBody
Musze sie z Toba zgodzić co do tych transferów.Ja na to troche inaczej patrzę bo w Realu zawsze tak było_Oczywiscie wtedy za Figo czy Zidana płaciło sie mniej ale wtedy był inny rynek piłkarze nie przechodzili do innych zespołów za takie pieniądze jak dzis.Wiesz o tym doskonale bo w Premiership za nie jednego Angola zespoły przeplacaly i przepłacać bedą.
Co do Bale to tez sie zgodzę ale tu kolejny raz jest odczuwalna polityka Realu.Kupujemy najwieksza gwiazdę z danego okresu i socios sa wniebowzięci.Bale idealnie pasuje do PL chociaż ma ten zawodnik naprawde wiele zalet jest to gwiazda na skale światowa i założe sie ze gdyby grał w takim United tam byłoby z niego duzo wiecej pożytku.Ogolnie rzecz biorąc najlepiej by było gdyby Di Maria został w Realu a Bale trafił do United.
Z drugiej strony rozmawiałem ostatnio o tym z kolezka i on mowi ze trzeba juz sie pozbyć Ronaldo i wstawić Bale na ta lewa strone.
Byc moze to by wypaliło ale ja uważam ze to nie ta para kaloszy jednak zeby Bale miał ciagnąć cały Real.Potrzebny byłby Aguero i jeszcze jeden skrzydłowy a to plan dobry na Fife.Zreszta nie uważam zeby ktoś miałby pozbywać sie Ronaldo z klubu moim zdaniem jeszcze 3 sezony pociągnie na swoim poziomie.
Bale powinien zostać teraz sprzedany do United tak byłoby najlepiej.
Wracając do Di Marii i Ozila to zgodzę sie Real pewnie troche żałuje ich sprzedaży z drugiej strony to sa zawodnicy którzy nie potrafili przez dłuższy czas utrzymać wysokiej formy.Mysle ze James Rodriguez poradzi sobie lepiej bo chłopak jest ambitny i ma talent.Na nim trzeba budować nowy Real.
Wasne bedą ruchy transferowe podczas tego okienka i zdecydowanie na których zawodników warto dalej stawiać.Co do Illaramendiego tu sie zgodzę on nie pokazuje dlaczego tyle pieniędzy kosztował ale nie wierze zeby Real wydał 30 baniek ot tak cos w nim musi byc.Varane to oczywiscie melodia przyszłości potencjał ogromny zobaczymy jak sie rozwinie.Chicharito to raczej jako zmiennik dla Benzemy kupiony i nic poza tym był tani zarabia mniej ot zapchajdziura.
Powtórzę jeszcze raz moze idealnie nie jest ale jest show czyli to co ludzie lubią i kupowanie co sezon gwiazdy.A to sie w Realu liczy najbardziej w końcu to Real Madryt.
Przed Perezem to była komedia po jego odejściu po czasach galacticos.Real nie potrafił wyjsć z 1/8 LM jakies nie wyraźne transfery typu Gravesen i pozbywanie sie zawodników typu Makelele to było komiczne i żałosne.Teraz jest show jest decima moim zdaniem nie jest zle.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tak, splendor i szum to z pewnością ważny aspekt w transferach Realu. Poruszyłeś bardzo ciekawy wątek z Ronaldo. Ostatnio zaczęły po mnie chodzić bardzo podobne myśli. Być może to już ostatni moment żeby wykrzesać z niego naprawdę dużą kwotę. Real zdaje się realizować jakiś longtermowy plan kompletnie odmładzając skład - Kross, James, Odeegard, L. Silva, Isco, Jese, za jakieś 2-3 lata może z tego wykroić się coś ciekawego. Wiele mówi się o Pogbie , chyba nawet David Silva się przewinął przez transfer talki. Warto zauważyć, że wszyscy są tu niesamowitymi technikami. Bale jako szybki skrzydłowy ma co najmniej mówiąc niezadowalający przebieg kariery i jestem w 100% za jego powrotem do BPL(tu znów wracam do fryzyry, którą również mógłby zmienić ???? ). Aż nawet przypomina się Robben. W każdym razie wracając do techników - czyżbyśmy byli świadkami transformacji Realu z maszyny do kontrataków w drużynę przysłowiowej klepy? Można powiedzieć, że Ancelotti już tego w pewnym stopniu dokonał w trakcie swojej kariery ale prawdziwym pytaniem jest - Czy ta transformacja sięga rozmiarów pozbycia się Ronaldo? Czy może zobaczymy w jego zastępstwie Sterlinga, o którym też się mówiło? Wiadomo, że z przymrużeniem oka trzeba traktować doniesienia The Sun czy Daily Mirror ale pogdybać zawsze można. W końcu to temat dyskusyjny ????
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,18053517,Primera_Division__Przemyslaw_Tyton_i_Elche_zdegradowani.html#BoxSportLink
Elche karnie zdegradowane z Primera Divison
Decyzją sędziego dyscyplinarnego Primera Divison Manuela Rivero Gonzaleza Elche zostało zdegradowane do Segunda Division za dług wobec urzędu skarbowego. Oznacza to, że w Primera Division utrzyma się Eibar. Elche, którego podstawowym bramkarzem jest Przemysław Tytoń, zajęło w zakończonym niedawno sezonie 13. miejsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że w lidze pozostanie Eibar, który skończył na 16. pozycji.
Chodzi o sprawę długu klubu, który jest winien urzędowi skarbowemu 8 mln euro. Jeszcze w czwartek wieczorem prezydent Elche Juan Anguix opublikował list otwarty do kibiców. &quot;Prawo jest po naszej stronie, a sprawiedliwości musi się stać zadość&quot; - pisał w nim. Innego zdania był jednak sędzia dyscyplinarny Primera Division, który w piątek zadecydował, że Elche zostanie karnie zdegradowane na podstawie artykułu 76. prawa sportowego z 1990 roku.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Barcelona potwierdziła transfer Aleixa Vidala z Sevilli. Zawodnik zwiąże się pięcioletnim kontraktem z &quot;Dumą Katalonii&quot;.
25-letni zawodnik ma za sobą świetny sezon w barwach Sevilli. Rozegrał 31 meczów w La Liga, w których zdobył cztery gole. Był też kluczową postacią w końcowym triumfie klubu w Lidze Europy. Występuje głównie na prawym skrzydle, jednak Unai Emery często stawiał na niego na prawej stronie defensywy.
W przeszłości grał m.in. w Almeríi. Dobra postawa nie uszła uwadze Vicente del Bosque, który powołał go na czerwcowe mecze reprezentacji Hiszpanii.
eurofutbol.pl
Pierwszy transfer Barcelony, jednak zawodnik do Stycznia będzie musiał czekać na debiut, ze względu na sankcję nałożoną przez FIFA
Ze względu na sankcje transferowe nałożone na klub przez FIFA, kataloński zawodnik nie będzie mógł grać w oficjalnych spotkaniach Barcelony do stycznia 2016 roku. Dopiero wtedy klub będzie w stanie zarejestrować Vidala we wszystkich rozgrywkach. Do tego czasu będzie trenował razem z zespołem
Ze względu na sankcje transferowe nałożone na klub przez FIFA, kataloński zawodnik nie będzie mógł grać w oficjalnych spotkaniach Barcelony do stycznia 2016 roku. Dopiero wtedy klub będzie w stanie zarejestrować Vidala we wszystkich rozgrywkach. Do tego czasu będzie trenował razem z zespołem
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nic nie udowodnią. Dwa sezony temu działy się cuda w walce o utrzymanie. Espanyol wielokrotnie był podejrzewany, ale takie sytuacje są zamiatane pod dywan. Zawsze brakuje dowodów. Hiszpania to inna mentalność, tam nie zawsze chodzi o kasę.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Van der Vart.jpg
Oficjalnie! Rafael van der Vaart podpisał 3-latni kontrakt z wracającym do Primiera Division - Betisem Sevilla. Zawodnik został dziś zaprezentowany publiczności zgromadzonej na Estadio Benito Villamarin. Były gracz m.in Ajaxu Amsterdam, Realu Madryt czy też ostatnio HSV ma pomóc drużynie beniaminka utrzymać się spokojnie w lidze.

 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Fajnie że piłkarz takiej klasy zdecydował się jeszcze pograć na poważnym poziomie. W tym wieku, z tym nazwiskiem spokojnie mógłby odejść dla kasy do ZEA. Niech zdobędzie te 14-15 bramek w sezonie i to będzie dobry wynik. Pierwszej młodości już nie jest. Betis w następnym sezonie będzie musiał walczyć o awans, ale o ile w ofensywie dadzą sobie radę, tak najwięcej obaw mam o obronę. To one grzebią kluby w PD - Deportivo, Betis. Bez obrony nie ma grania.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ostatnimi czasy VDV mocno obniżył loty, więc nie wiem skąd te Twe oczekiwania 15 bramek? Myślę, że przy odrobinie szczęścia z 5 strzeli. Kontrakt 3 letni to również bardzo słaby ruch. W HSV nie dawał rady jak i wielu innych, stąd tak słaba pozycja i otarcie się o 2 Bundesligę. Na plus, że za darmo i może się odbije od dna, bo gorzej już grać nie mógł. Jak będzie grał za Rubenem Castro to może coś ugrają, ale potrzebują dwóch walczaków za Holendrem i tutaj też nie powinno być problemu. Zobaczymy, ale nie przesadzałbym z hurraoptymizmem. Tak jak piszesz. Betis nadal ma słabą obronę i brak zastępy dla Rubena Castro, bo przecież na pełnych obrotach cały sezon będzie ciężko. Molina jak będzie miał dzień to coś strzeli, ale muszą się uczyć na błędach i chyba wiedzą jakie błędy popełnili w sezonie, gdy spadli do Segundy.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ostatnimi czasy VDV mocno obniżył loty, więc nie wiem skąd te Twe oczekiwania 15 bramek? Myślę, że przy odrobinie szczęścia z 5 strzeli. Kontrakt 3 letni to również bardzo słaby ruch. W HSV nie dawał rady jak i wielu innych, stąd tak słaba pozycja i otarcie się o 2 Bundesligę. Na plus, że za darmo i może się odbije od dna, bo gorzej już grać nie mógł. Jak będzie grał za Rubenem Castro to może coś ugrają, ale potrzebują dwóch walczaków za Holendrem i tutaj też nie powinno być problemu. Zobaczymy, ale nie przesadzałbym z hurraoptymizmem. Tak jak piszesz. Betis nadal ma słabą obronę i brak zastępy dla Rubena Castro, bo przecież na pełnych obrotach cały sezon będzie ciężko. Molina jak będzie miał dzień to coś strzeli, ale muszą się uczyć na błędach i chyba wiedzą jakie błędy popełnili w sezonie, gdy spadli do Segundy.
Wystarczy spojrzeć na baraż Hamburga... gdzie grał bardzo słabo, mało biegał, nic się nie starał był najgorszym zawodnikiem spotkania. Dlatego dziwi się że Betis zdecydował się na tego gracza...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj wyczytałem, że podobno Barcelona chce Angela Di Marię z Man. Utd (wcześniej Realu Madryt). Jeśli by tak się stało to i tak już tak silna drużyna była by jeszcze silniejsza. Miał być w PSG, ale coś nie poszło tak, podobno, bo na razie to plotki. Swoją drogą uważałem, że pozbycie się go z Realu było totalną głupotą. To był i jest świetny zawodnik z tym, że w United i w ogóle na Wyspach jest specyficzna gra i dlatego się nie za bardzo odnalazł.

Vidal. Nie ma sensu dyskutować nt. żałosnych plotek. Prośba by podawać tylko potwierdzone, oficjalne informacje, najlepiej z linkiem.
Podałem za &quot;ulubioną&quot; stacją wielu forumowiczów FB - TVN24, która to podała za katalońskim dziennikiem &quot;Sport&quot;

http://sport.tvn24.pl/najnowsze,135/sport-fc-barcelona-chce-kupic-angela-di-marie-z-manchesteru-utd,554516.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom