>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. piłki w Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii Płn.

belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

The Gers pobili rekord frekwencji

Glasgow Rangers rozpoczęło walkę w szkockiej Division Three. W pierwszym meczu The Gers wygrali z East Stirling 5:1. Zwycięstwo na Ibrox Park oglądało aż 49 118 kibiców, co jest nowym rekordem świata pod względem frekwencji w czwartej lidze.
Klub z Ibrox Park po poważnych problemach finansowych został zdegradowany do czwartej klasy rozgrywkowej. Fani w trudnej sytuacji nie odwrócili się od klubu. Do tej pory najwięcej widzów oglądało czwartoligowy mecz w 1961 roku, spotkanie Crystal Palace z Milwall śledziło 37 774 osób.
Glasgow Rangers ten rekord pobiło o ponad 10 tys. - Szacujemy, że każdy mecz naszego klubu będzie oglądało 40-45 tysięcy widzów - mówił przed meczem z East Stirling rzecznik The Gers. W rzeczywistości było jeszcze lepiej.
Klub sprzedał już 30 tysięcy karnetów na rozpoczynający się sezon, a na trybunach sobotniego meczu zasiadło 49 118 kibiców. To więcej widzów niż w pięciu spotkaniach ostatniej kolejki Scottish Premier League, które oglądało łącznie 40 383 widzów.​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Błażej Augustyn został nowym zawodnikiem szkockiego Heart of Midlothian FC - poinformował menedżer piłkarza Jarosław Kołakowski.
27-letni obrońca przez ostatnie dwa sezony był zawodnikiem Górnika Zabrze. W minionym sezonie rozegrał w nim siedemnaście spotkań, w których strzelił dwie bramki.
Klub Polaka w zakończonym sezonie zajął pierwsze miejsce w szkockiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) i uzyskał awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.
90minut.pl
Mamy kolejnego przedstawiciela w Szkocji, gdyby nie kontuzje kto wie pewnie nadal grałby we Włoszech, zawodnik dobry do systemu 3-5-2, potrafi grać bardzo dobrze w Trójce.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Pesti, nic się nie udzielasz, a Irole z pn wyspy grają przecież ????
PS Przy okazji: Szczęśliwego Nowego Roku i obyśmy wszyscy zdrowi byli ????
PS2 Odezwij się ???? bo szkoda tej Irlandii!
 
Z 610,3K
18-letni Wojciech Gajda podpisał w poniedziałek profesjonalny kontrakt z Hearts Edynburg. Gajda urodził się w Kolbuszowej, a wychował w USA.
Wojciech Gajda jest wychowankiem New York Red Bulls. W listopadzie przyjechał na okres próbny do Hearts, wcześniej przebywał na testach w Manchesterze United. W poniedziałek związał się ze szkockim klubem profesjonalną umową do końca sezonu 2017/18.
Gajda ma dwa obywatelstwa - polskie i amerykańskie. - Urodziłem się w Kolbuszowej, ale byłem mały, kiedy wyjechaliśmy z rodzicami do USA. Prawie cała rodzina od strony mamy mieszka w Nowym Jorku i okolicach. Nie wiem, czemu w Internecie jako moje miejsce urodzenia są podawane Stany - mówi &quot;PS&quot; 18-letni bramkarz, który ma 190 cm wzrostu i waży 82 kg.
Zródło Przegląd Sportowy
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Steven Gerrard został nowym menedżerem Rangers FC.
Anglik związał się ze szkockim klubem kontraktem, który będzie ważny do 30 czerwca 2022 roku. Anglik zacznie pracę z drużyną po zakończeniu tego sezonu.
- Jestem zaszczycony, że będę piastował to stanowisko. Mam ogromny szacunek do tego klubu, jego historii oraz tradycji. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia nowej przygody. Zależy nam na osiągnięciu wspólnie wielu sukcesów - powiedział Gerrard tuż po parafowaniu umowy z Rangersami.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ryzykowne ale ja spróbuję. Niska stawka. 

https://www.betexplorer.com/soccer/northern-ireland/nifl-premiership/linfield-coleraine/v1KuPXir/

Spory sukces drużyny z Irlandii Północnej, Linfield doszło do 4 rundy i zagra o LE z Karabachem. W zasadzie wiadomo, że odpadna ale mają szansę zagrać dwumeczu. 

Najpierw maja jednak u siebie Coleraine, czyli nie jakiś totalnych leszczy no ale też nie wiadomo jaka drużynę. 

Przy kursie takim jaki jest warto spróbować gości z remisem licząc, że Linfield będzie trochę myślami przy Karabachu. 

X2 2.11 Fortuna 

Edit:

​​​​​​2-4
        
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Irlandia Pn
Na szybko...
Crusaders vs Larne - spotkanie potentata z beniaminkiem. W lipcu (ub. roku)  Krzyżowcy dostali 2-1 w towarzyskim, dziś jest pora na rewanż. Ja 1 po @ 2,0   pobieram za miedziaka. W Belfaście 2 raz nie powinni z gośćmi przegrać... GL! &amp; KTF!
edit
Jamie McGonigle nieobecny u gospodarzy, Cushley na ławie :( u gości jest za to kilku doświadczonych graczy, poniżej @ 2,0 nie ma co grać, a kursy przed meczem poleciały... S. Baxter wie, że Krzyżowcy będą mieli ciężką przeprawę, ale liczy na victory :) Oby się nie mylił... :)
edit live
nie jest dobrze, mecz dobiega końca, jest 1-2 :( dokładam over 3,5 za miedziaka po @ 2,0...  
Edit live 2
Cushley wypuszczony na boisko przez Baxtera i 2-2 w 78 min :)
Edit3
ft 2-2, beniaminek się postarał, gospodarze zawiedli, stracić 2 bramki w (chyba) 2 min.? jeśli dobrze pamiętam. Troszkę słabo... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom