>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. niemieckiej piłki nożnej

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tutaj mozemy dyskutowac o rzeczach nie zwiazanych scisle z meczami, poniewaz o nich rozmawiamy w odpowiednich tematach na kazda kolejke.
Były szkoleniowiec Tottenhamu Hotspurs, Martin Jol został nowym trenerem Hamburgera SV. Holenderski szkoleniowiec poprowadzi drużynę od nowego sezonu, a umowa kontraktu będzie obowiązywała go przez dwa kolejne sezony.
źródło: goal.com
 
markus 0

markus

Użytkownik
Po dobrym wystepie na Euro wiele klubow zaczelo interesowac sie Lukasem Podolskim. Mowiono o Juventusie, Tottenham, ostatnio tez pojawilo sie zainteresowanie ze strony beniaminka 1.Bundesligi. Podobno FC Koln jest ainteresowany pozyskaniem 23letniego zawodnika. On sam mowi ze w Koln zyje jego rodzina i gdyby pojawila sie oferta to mozliwe ze wrocilby sie na stare smieci. Według mie powrot do Koln bylby krokiem wstecz dla tego mlodego zawodnika, powinien przeniesc sie do mocniejszego zespolu. CO wy o tym sadzicie? Czy powrot do Kolni jest dobrym pomyslem? Watpie ze Koln ma 15mln€ zeby wykupic poldiego ale wypozyczenie jest mozliwe. Ech, zapomnialbym, podobno Frings namawia Lukaza aby ten przeszedl to Werderu, wedlug mnie to bylaby najlepsza opcja. Werder gra najlepszy ofensywny futbol w Bundeslidze i mysle ze Podolski swietnie by sobie tam poradzil. CO wy sadzicie?

Trzeba zaczac dyskusje o bundeslidze bo widze ze malo osob udziela sie w tym temacie.

 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Bayern go nie wypusci. Podolskim jest pierwszym rezerwowym napastnikiem i jesli nie pozyskaja jakiegos to i go na wypozyczenie nie dadza.
 
markus 0

markus

Użytkownik
Gomeza chca kupic, nie wiem czy Podolski wytrzyma kolejny rok na lawce w Bayernie, przeciez na Lewa pomoc tez go nie dadza bo jest Ribery.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Kevin Prince Boateng najprawdopodobniej przeniesie sie z Tottenhamu spowrotem do Niemiec , tym razen di VFB Stuttgart
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Gomeza chca kupic, nie wiem czy Podolski wytrzyma kolejny rok na lawce w Bayernie, przeciez na Lewa pomoc tez go nie dadza bo jest Ribery.
Od dawna wiadomo, że Podolski powiedział: albo gram, albo idę do innego klubu. Wątpię żeby mu robili problemy jak np. Arsenal złoży &quot;konkretną&quot; ofertę.
 
markus 0

markus

Użytkownik
wlasnie wedlug mnie on idealnie pasuje do angielskiej ligi, szybki, zwinny, wytrzymaly, trzyma sie ,,na nogach&quot;, przyzwoity drybling jak na NP. mysle ze sprawdzilby sie na wyspach. co do transferow -kraza plotki ze Liverpool chce kupic Olicia, heh, lubia NP ktorzy graja na niemieckich boiskach [Voronin]. jestem ciekawe co bedzie prezentowal Wolfsburg w nadchodzacym/tym sezonie, ciekawe wzmocnienia. Szkoda tylko ze Jacek gra w rezerwach, wedlug mnie Krzynowek powinien wrocic juz do polskeij ligi. jakis tydzien temu Wolfsburg gral mecz na rzecz fundacji ASL , jacka nie bylo nawet na lawce rezerwowych- nie przygotowywuje sie do sezonu z druzyna. Wedlug mnie najlepsze czasy Jacka sie skonczyly-powinien przejsc do klubu gdzie bedzie regularnie wystepowal.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wybrano zawodnika i trenera roku (wg dziennikarzy niemieckich i magazynu Kicker)
Zawodnik:
1. Franck Ribery
2. Michael Ballack
3. Luca Toni
Trener:
1. Ottmar Hitzfeld
2. Felix Magath
3. Ralf Rangnick
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mark van Bommel nowym kapitanem Bayernu, ciekawostka jest fakt ze jest pierwszym zagranicznym kapitanem.
Moim zdaniem Klinsmann ma zamiar stawiac na Holendra, czesciej niz poprzedni trener Bayernu, w sezonie 07/08 Bommel rozegrał tylko/aż 27 meczy.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
To, że własnie Mark zostanie kapitanem było bardzo prawdopodobne już od jakiegoś czasu. Wg mnie dobry wybór. Jego zastępcami są Lucio i Micho (Demichelis).
Dziwi mnie troche to, że Lahm nie jest choćby zastąpcą, ale znalazł sie w radzie drużyny.

Ted, Mark w poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem składu. Grał przez cały czas z Ze Roberto. Nie grał tylko jak był zawieszony albo kontuzjowany. To pierwsze zdarzało sie raczej częściej :p Nie pisz, ze Ottmar nie stawiał często na Holendra, bo nie jest to prawdą. Od początku sezonu było wiadome, że gramy dwoma DM i właśnie ta pozycja była dla Marka i Ze.

Teraz nadchodzi jedna zmiana. Mianowicie, podczas obrony gramy dalej dwoma DM, ale podczas ataku Mark jest odpowiedzielny za defensywę, a jego partner z pomocy (Borowski/Kroos/ Ze/ Schweini) przesuwa sie do przodu i pełni rolę rozgrywajacego czy jak kto tam woli typowej 10tki :wink: Ma to nam pomóc w stworzeniu większej ilości sytuacji, łatwiejszemu rozegraniu i jest to dodatkowy wariant ofensywny.

Niestety z Erfurtem będziemy musieli sobie poradzić bez paru waznych graczy. Wypadają: Ribery, Toni, Sosa, Breno (ci dwaj ostatni są na IO), Demichelis, Sagnol, Butt (Kraft bedzie na ławce).

Luca być może zagra z HSV. Sagnol, Micho na pewno nie zagrają. Obaj mają parę tygodni przerwy, co najmniej 3. Spodziewać ich się będzie można dopiero na LM.
 
muszeq 0

muszeq

Użytkownik
Dziwi mnie troche to, że Lahm nie jest choćby zastąpcą, ale znalazł sie w radzie drużyny.
Według mnie kapitan powinien krzyknąć kiedy trzeba, reszta drużyny powinna go słuchać, a on ma być liderem drużyny - patrz mój avatar ;) Lahm mi do tego opisu nie pasuje ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wiesz, ale nie tylko o to chodzi żeby krzyknąć :wink: Lahm ma ważne zdanie w drużynie, jest młody, ale już bardzo doświadczony. Cieżko znaleźć tak dobrego, młodego obrońcę, który jest tak bardzo doświadczony jak Phillip :wink: Inna sprawa to to o czym Ty mówisz. Jest to ważny aspekt, dlatego też Mark jest pierwszym kapitanem. Jeśli chodzi o resztę ważnych aspektów, to Lahm je spełnia.

Nie zawsze też kapitan musi być &#39;krzykaczem&#39; itp. Chodzi o to aby umiał poderwać drużynę do walki, pokazał sam swoja grą, że na opaskę zasługuje. Lahma zdanie jest zawsze brane pod uwagę, ma dobry charakter, jest waleczny, ciągle też sie rozwija. Brakuje mu paru czynników do tego aby być kapitanem. Jednak, nie wiem czy wiesz, ale w naszej historii (do tej pory) zawsze Niemiecki zawodnik był kapitanem. Tym razem w wybranej trójce nie ma żadnego z nich.

Mi osobiście marzył sie Micho jak kapitan. Za te wszystkie idealne wślizgi z poprzedniego sezonu :wink: :p
 
Do góry Bottom