>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusja LIVE

Status
Zamknięty.
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
today at 19:30 CET Radom v Legia

What do you think about over 158.5? I think this line is low, my fair is 163.5. Radom have great strength on the perimeter with Ireland, English and Moore. Moor plays very well in preparation, but Radom does not have a good defense. On the other side, Legia has experienced players and good shooters: Koszarek, Raghman, Cowels...
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tak oglądam te mecze Polski i stwierdzam że Groselle i Żołnierewicz to kosmiczne pomyłki. Nie wiem jak oni tam w lidze grywają ale tu to ttlko przeszkadzaja
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
W każdym meczu NBA możesz tego doświadczyć. Niepisana zasada.
Wiem, po prostu jestem ciut wkur*iony, bo wydawało mi się, że ten over to formalność, ale skuteczność za 2 pkt 1/7 do 6 minuty w 4q + potem ciężko w te dwadzieścia parę sekund sobie jeszcze zrobić jedną akcje, to człowiek musi wylać gdzieś swój żal:)
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
No właśnie te ekipy już chyba o nic nie walczą, chyba że może o jakieś rozstawienie do kolejnych elimancji lub igrzysk olimpijskich....ktoś się wypowie?chodzi mi po głowie granie underów na gwiazdy tych ekip z miejsc 17-32....,np.Markannen itp.
A co z trzema Francuzami co odpuścili mecz z Libanem,czy czasem też już nie pojechali do domciu?
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
"Podstawowym etapem kwalifikacji olimpijskich w koszykówce mężczyzn będą mistrzostwa świata, które od 25 sierpnia do 10 września rozegrane zostaną w trzech azjatyckich krajach: Filipinach, Japonii i Indonezji. Awans z MŚ do IO 2024 uzyska aż siedem drużyn.

Nie będzie to jednak czołowa siódemka turnieju, a po dwa najlepsze zespoły z Europy i Ameryki oraz po jednym z Afryki, Azji i Oceanii. Kolejne 19 drużyn (szesnaście najlepszych oraz dodatkowo po jednej z Afryki, Ameryki i Azji lub Oceanii) uzyska prawo do gry w turniejach kwalifikacyjnych.

Oznacza to, że 26 z 32 finalistów mistrzostw świata uzyska prawo minimum do gry w jednym z turniejów kwalifikacyjnych."
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom