>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

M 15K

mijon

Użytkownik
Moje oczy nie dowierzają wchodze na fortune patrze a tam punktacja kanadyjska z fińskiej ,szwedzkiej,austriackiej i szwajcarskiej teraz to kołowrotek totalny bedzie :LOL::eek:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W meczu w Jarosławiu obie ekipy pilnują tyłow, mimo lekkiej przewagi Loko zaryzykuje remis po kursie 2,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Wybaczcie wyrażenie, ale Kazań dostał dziś taki wpierdol na wschodzie, że należy się chłopakom z Chabarowska duży szacun. Widząc dziś kurs 5,70 na over 6,5 miałem dużą pokusę zagrania. Niestety tego nie zrobiłem i żałuję. Życzę Chabarowskowi Play Off, bo fajnie walczą od kilku sezonów i nie kalkulują jak czołowe zespoły ligi. Super hokej do oglądania dla kibiców.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
ComeBack dość spektakularny. Barys zachowali się jak juniorzy. W ostatniej tercji na 15 minut przed syreną przestraszyli się wyniku 4:1. Jokerit po profesorku chapeau bas !
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak nie doceniłem młodzieży z Mińska. Chyba powalczą i opłaca się zagrać +2,5 handi za @2,13. Bramkarz debiutant dobrze interweniuje, więc może utrzyma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Bo Hellberg był już do zmiany po pierwszej tercji. Dwa strzały to zbitki, ok mogły go zmylić ale jest dziś niepewny w swoich interwencjach
Post automatycznie złączony:

Jeśli Spartak wytrzyma fizycznie to tempo to nie wypuści wygranej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bo Hellberg był już do zmiany po pierwszej tercji. Dwa strzały to zbitki, ok mogły go zmylić ale jest dziś niepewny w swoich interwencjach
Post automatycznie złączony:

Jeśli Spartak wytrzyma fizycznie to tempo to nie wypuści wygranej
A to chyba, że tak. Nie oglądałem od początku. To i tak lepiej niż babol Johanssona ostatnio :)
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
CSKA wygląda dziś fatalnie. Może komuś zależy, żeby derby wygrał dziś w końcu Spartak :) Te spadki kursów i opinie na rosyjskim forum przed meczem trochę mi śmierdzą. Mimo wszystko postawiłem na CSKA i liczę na czysty mecz.
 
Do góry Bottom