>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dylemat

S 0

skali

Użytkownik
Witam. Ostatnio zaczalem grac w bukach internetowych na expekt&#39;cie i wyszla straszna lipa, bo przegralem wszystko :p Pomyslalem ze zaczne grac progresja ale slyszalem ze buki internetowe maja jeden minus ze na poczatku mozna grac za 1000, 2000, 10000 a jak sie wygrywa to daja limit np. do 500zl, a mi nie pasuje cos takiego w progresji.
Do konkretu: potrzebuje informacji, ktore buki sa wporzadku i nie robia takich walkow?

Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no to co z tego jak ci daja np limit do 500zl to poscisz np 10 akich samych kuponow po 500zl i w sumie bedziesz mial tak jakbys poscil jedneego za 5000zl itd
 
S 0

skali

Użytkownik
Hubert podalbys pare bukow, ja sprobowalbym sobie juz porownac ktory bylby najlepszy albo poprostu polec na jakim grasz i bedzie git ???? Pozdro
 
S 0

skali

Użytkownik
no nie wiem bo skoro nie ma to po co jest limit na dana kwote ^^

edit: jeszcze BigPapi mam do Ciebie pytanie... z jakich bukow korzystasz?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Limity daja jak ich ogrywasz na wysokie kwoty, i tak Cie blokuja.

Gram na codzien w Sportingbet. Od paru miesiecy przymierzam sie do Pinnacle, ale jakos nie moge ciagle ????
 
S 0

skali

Użytkownik
a jak myslicie? moge zaufac BAH? dobrze wyjde na nim czy nawet nie zawracac sobie nim glowy? jesli nie to prosze podac dla Was najlepsze buki... pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja po wypowiedziach kolegów z forum postanowiłem założyć konto na Gamebookers. I musze powiedzieć że nie żałuje tego wyboru. Jak masz jakieś pytanie z nim związne to pisz ze mną na gg
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja osobiscie tez wybralbym GB ale szczerze mowiac to nie mam zadnych uwag do BAH bo tez gralem u nich na MS i nie narzekam, jedynie mozna ponarzekac na brak zakladow live, i czasem skapa oferte ale tak to sa OK!
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
A mnie troche wkurw** ten GB..

Np. Jak się wpłaca 100zł i dostaje sie 100zł z bonusa i jak się przegra to 100zł z bonusa to potem żeby móc cos wypłacac to trzeba swoją kasa obracac tak jak bonusem...
 
Do góry Bottom