>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dwa konta na maybet

diego71 0

diego71

Użytkownik
Mam pewnien problem ugralem na maybecie sporo ojro
i chce wyplacic ale jest pewnien problem poniewaz z jedego ip sa zalozone dwa konto na jednym gra moj brat a na drugim gram ja i obawiam sie jesli zlece wyplate z mojego konto to moze ono zostac zablokowane ale nie jestem do konca pewnien wiec mam nadzieje ze wy mi odpowiecie na te pytanie
 
G 46

ghs

Użytkownik
Za głupotę się płaci. Tak czy inaczej chyba musisz wypłacić tę kasę, nie? Więc po co pytanie?
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Nie wiem co w tym jest glupiego jak ja i moj brat gramy na dwoch roznych kontach dlatego sie pytam ale widze ze jestes malo domyslny ale to nic a kase mozna wyplaic jeszcze na inne sposoby ale w jaki to juz nie bede pisal ale pewnie wiekszosc sie domysla a pytanie jest skierowane do tych co mieli podobna sytuacja wiec nie wiem po co zabierasz glos w tej dyskujsi
 
G 46

ghs

Użytkownik
Mało domyślny to ty jesteś, bo jak można grać u buka, nie zastanowiwszy się wcześniej czy można wypłacić wygraną? Każdy średnio rozgarnięty człowiek najpierw sprawdzi, czy będzie mógł pieniądze wypłacić bez problemu, a później inwestuje.
Postępowanie odwrotne (najpierw wpłata, a później łamanie sobie głowy) jest dla mnie głupotą, za którą niestety się płaci, stąd moja wypowiedź.
Poza tym popracuj troszkę nad gramatyką -- może cię to zaskoczy, lecz w Polsce zdania rozdzielamy kropkami, a nie słowami &quot;ale&quot;.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Ghs to pytanie jest skierowane do tych co mieli podobny problem jak ja dlatego nie wiem po co sie wtracasz bo jak czytam twoje wypowiedzi nie tylko w tym temacie to az mi sie zal ciebie robi bo pod kazdym tematem pisesz jakies zdania na poziomie przedszkolaka a to nikomu nie jest potrzebne dlatego radze ci sie zastanowic zanim na przyszlosc cos napiszesz a co do mojej gramatyki to sie nie martw ty moze piszesz gramatycznie ale twoje wypowiedzi nie maja zadnego sensu dlatego skoncz juz pisac takie bzdury
 
G 46

ghs

Użytkownik
Wybacz, ale póki co w myślach czytać nie umiem, a tobie nie chciało się zaznaczyć w pierwszym poście do kogo pytanie jest skierowane. Nie miej więc pretensji, że odpowiadam.
Jak już próbujesz obrażać, to chociaż rób to porządnie. Po pierwsze, misiu pysiu, nie ma czegoś takiego jak zdania na poziomie przedszkolaka, bo w przedszkolu zdań się nie pisze. Po drugie zanim zaczniesz oceniać czyjekolwiek zdania, to sam naucz się je formułować, bo jeszcze na tym forum nie udało ci się ani jednego poprawnie napisać... wszystko przed tobą ;)
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Dobra napsialem to w drugim poscie bo myslalem ze na tym forum sa bardziej domyslni ale jednak sie mylilem dlatego czytaj na przyslosc ze zrozumiamiem bo widac ze pani w szkole z polskiego cie gnebi skoro tak ci przeszkadza ortografia ale mnie to zwisa co ty sobie myslisz dlatego skoncz juz pisac co kolwiek w tym temacie bo temat ten nie jest zalozony w celu obrazania siebie tylko w celu pomocy a jak masz cos do mnie to pisz na pw

Pozdro

A i prosze o wypowiedzi ludzi bardziej kumatych
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Dobra napsialem to w drugim poscie bo myslalem ze na tym forum sa bardziej domyslni ale jednak sie mylilem dlatego czytaj na przyslosc ze zrozumiamiem bo widac ze pani w szkole z polskiego cie gnebi skoro tak ci przeszkadza ortografia ale mnie to zwisa co ty sobie myslisz dlatego skoncz juz pisac co kolwiek w tym temacie bo temat ten nie jest zalozony w celu obrazania siebie tylko w celu pomocy a jak masz cos do mnie to pisz na pw

Pozdro

A i prosze o wypowiedzi ludzi bardziej kumatych

nie bedziesz mial zadnych problemow na 100% z wyplata
ghs lubi wyolbrzymiac kazda sytuacje wiec sie nim nie przejmuj
z mojego kompa dwoch kolegow zakladalo w mybet konto i nigdy nie milalem zadnchy problemow z wyplata
 
Do góry Bottom