>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

duże stawki , poważne granie

J 0

janomistrz

Użytkownik
witajcie , gram za prawdziwe pieniądze , mój stan konta 3000 zł w BWIN . mam spore doświadczenie w typowaniu , komentarze mile widziane . pozdrawiam .
 
J 0

janomistrz

Użytkownik
Szachtar Donieck - Arsenal FC X2 ⛔
Chelsea FC - Spartak Moskwa 1 ✅
AC Milan - Real Madryt X2 ✅
Stawka na zakład:1000.00 PLN
Ewentualna wygrana:2035.50 PLN
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
jesli masz spore doswiadczenie to powinienes wiedziec ze granie za 1/3 kapitalu mija sie z celem, gdyz jest to liczenie na szczescie bo domyslam sie ze te mecze nie sa ustawione ???? im blizej kilku % budzetu bedziesz przeznaczal na pewne kupony tym bardziej ufasz swoim mozliwosciom niz szczesciu jol ????
oby sie nie okazalo ze jestes dziewczynka ????
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
po co ci ss? jak typ napisal ze za tyle gra to pewnie za tyle gra, jednakze jak kolega wyzej napisal granie za 1/3 kapitalu to najszybsza droga do bankructwa i bardziej liczenie tutaj na szczescie, mowisz ze masz spore doswiadczenie a popelniasz podstawowy blad, typy niby sa dobre, ale to jest LM i kazda druzyna sie spina na takie spotkania, zwlaszcza gospodarze, Arsenal i Real maja juz praktycznie zapewniony awans i moga nie zagrac na 100% stad moga sie pojawic niespodzianki, to taka moja uwaga tylko
 
J 0

janomistrz

Użytkownik
spokojnie panowanie i panie (może takowe są) ????
bartekwrocuaw chciałem wstawić zdjęcie ale wymagane jest 10 postów .
stawkować będę w zależności od mojej oceny prawdopodobnieństwa . 1/3 to absolutne max za jakie gram . oczywiście jest duże prawdopodobieństwo że coś z tych meczów nie wejdzie , ta suma 3000 zł to też nie jest całościowy własny wkład , lecz wygrane z mniejszej kwoty pieniądze . zastanawiam się też nad pewnym kuponem tzn Arsenal i Real strzelą i Chelsea więcej rzutów rożnych . muszę to jeszcze przemyśleć . pozdrawiam ; )
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
bartekwrocuaw chciałem wstawić zdjęcie ale wymagane jest 10 postów .
Bez urazy, ciekawy bylem czy naprawde za tyle grasz ???? Typy nie sa jakos strasznie &quot;szalone&quot; wiec niepostrzegam Cie jeszcze jako szalenca grajacego za wyskokie stawki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie skończmy przepychanki itak to nic nieda a autor nie ujawni screenów. Kolejna osoba pokroju EliTypera itd.... a tak na prawdę gra za 3 zł. Więc proponuję nie karmić trolla.
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mogę jedynie potwierdzić wiarygodność kolegi, Screen który obejrzałem potwierdza postawiony kupon czy przez niego czy przez inną osobę jednak screen jest.
???? Jednak kolega nie jest trolem typu ElitTyper itd.
 
J 0

janomistrz

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle OVER 160,5 ✅
Chelsea FC - Spartak Moskwa WIĘCEJ ROŻNYCH: CHELSEA ✅
Stawka na zakład:1000.00 PLN
Ewentualna wygrana:1586.00 PLN
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
będę sledził temat mam nadzieje ze doda mi inspiracji i co nieco podpowie na cieżkiej drodze walki Dawida z Goliatem. Każda sugestia jest dobra;p

Co do kuponów to mam nadzieje ze Real udowodni ze jest głównym kandydatem do grania w finale i pewnie pokona Milan. Stawiam na 1:3

trzymam kciuki i powodzenia
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
widzisz, dobre mialem przeczucie co do tej LM, arsenal ci nie wszedl, real tez bramka w ostatniej minucie, widze ze cska moskwa ci tez nie weszla, nie zebym sie cieszyl z tego powodu wrecz przeciwnie, widzisz grajac za takie stawki jak latwo jest stracic cala kase, niewiem czym sie sugerowales grajac na CSKA chyba tylko kursem, bo ostatnio CSKA zawodzi w eurolidze najpierw dostali u siebie baty, potem odniesli porazke na wyjezdzie.
 
J 0

janomistrz

Użytkownik
Minnesota Timberwolves u Orlando Magic (-18,5) 2 ✅
Stawka na zakład:594.45 PLN
Ewentualna wygrana:1135.40 PLN
Detroit Pistons u Atlanta Hawks 2 ✅
Milwaukee Bucks u Boston Celtics 2 ✅
Los Angeles Lakers u Sacramento Kings 1 ✅
Oklahoma City Thunder u Los Angeles Clippers 1 ⛔
Stawka na zakład:1000.00 PLN
Ewentualna wygrana:2364.28 PLN
 
A 0

aston_maas

Użytkownik
Cóż, kilka zdań komentarza co do dzisiejszych typów autora tematu. Widzę, że temat wzbudził zainteresowanie na forum, a to zapewne za sprawą nakładu finansowego, którym operowałeś dzisiaj.
Sposobu obierania stawki - 33% kapitału - w zakładach komentować nie będę - to co dla jednych jest fortuną, dla innych to 2% gotówki przeznaczonej na grę - niekoniecznie wpłaconej do buka. Jakkolwiek przeanalizowałbym, czy stawianie za taki procent kapitału innych zakładów niż single czy double stworzy potencjalny zysk. Trochę to jak postawienie w ruletce europejskiej w/w tysiąca na czarną. Zbyt duży czynnik szczęścia, na co przy takim procencie pozwolić sobie bym nie mógł... - jeśli autor tematu może - ok.:cool:
Typy na Ligę Mistrzów wydawały się dobre - sam obstawiłem po analizie zwycięstwa Realu, Arsenalu oraz Chelsea, jednak za mniejszą część kapitału i na singlach. Co do CSKA nie wypowiadam się - nie znam się na tyle dobrze na baskecie.
Jeśli uważasz, że obrana przez Ciebie strategia przyniesie efekt, trzymaj się jej. Jakkolwiek obiektywnie patrząc, życzę Ci, byś po dwóch - trzech dniach nie musiał kończyć gry/dopłacać do buka. Szybkiej odbudowy kapitału zatem.
Pozdrawiam.
 
J 0

janomistrz

Użytkownik
Olympiakos - Iraklis 1
Juventus - Red Bull Salzburg 1
Bayer Leverkusen - Aris Saloniki 1
PSV Eindhoven - Debreceni 1
FC Sevilla - Karpaty Lviv 1
Stawka na zakład:1135.40 PLN
Ewentualna wygrana:3652.72 PLN
 
Do góry Bottom