>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drugie konto skrill

T 0

ttk83

Użytkownik
Witam,

Sprawa wygląda następująco. Moje stare konto skrill zostało z jakiegoś powodu przez nich zamknięte jakiś czas temu. Konto było założone dawno temu na moje polskie dane. Czy mogę teraz otworzyć nowe konto na swoje dane używając prawa jazdy i adresu z UK? Nie połapią się, że jest to ta sama osoba?

Pozdrawiam :)
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oczywiscie, ze sie polapia. Lepiej napisz do nich najpierw i spytaj o co chodzi i czy mozesz otworzyc nowe konto.
 
T 0

ttk83

Użytkownik
Pytałem, i tak mi odpowiedzieli:




Thank you for contacting the Skrill Help Team.




We are sorry to inform you that during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore your account has been closed. Please note that this decision is final.



More information on the issue is available in the Terms and Conditions you accepted when you registered. The following articles apply:



4. Opening Your Skrill Account

[ ... ]

4.5. All information you provide during the signup process or any time thereafter must be accurate and truthful.

[ ... ]

16. Termination and suspension

[ ... ]

16.4. We may at any time suspend or terminate your Skrill Account without notice in case:

16.4.1. you breach any condition of these Terms of Use or any other condition applicable to specific services covered by separate terms and conditions;

16.4.2. you violate or we have reason to believe that you are in violation of any law or regulation that is applicable to your use of our services; or

16.4.3. we have reason to believe that you are in any way involved in any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.





Best regards,


Svetoslav

Skrill Help Team
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Pytałem, i tak mi odpowiedzieli:




Thank you for contacting the Skrill Help Team.




We are sorry to inform you that during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore your account has been closed. Please note that this decision is final.



More information on the issue is available in the Terms and Conditions you accepted when you registered. The following articles apply:



4. Opening Your Skrill Account

[ ... ]

4.5. All information you provide during the signup process or any time thereafter must be accurate and truthful.

[ ... ]

16. Termination and suspension

[ ... ]

16.4. We may at any time suspend or terminate your Skrill Account without notice in case:

16.4.1. you breach any condition of these Terms of Use or any other condition applicable to specific services covered by separate terms and conditions;

16.4.2. you violate or we have reason to believe that you are in violation of any law or regulation that is applicable to your use of our services; or

16.4.3. we have reason to believe that you are in any way involved in any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.





Best regards,


Svetoslav

Skrill Help Team
Jak Ci odpisał Svetoslav to niestety konto pozostanie zamknięte :(
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Witam,

Sprawa wygląda następująco. Moje stare konto skrill zostało z jakiegoś powodu przez nich zamknięte jakiś czas temu. Konto było założone dawno temu na moje polskie dane. Czy mogę teraz otworzyć nowe konto na swoje dane używając prawa jazdy i adresu z UK? Nie połapią się, że jest to ta sama osoba?

Pozdrawiam :)
Jeśli założysz konto na inny adres niż pierwsze i na inny dokument je zweryfikujesz niż to robiłeś z poprzednim kontem to będzie ok. Możesz nawet na polski adres otworzyć, ważne żeby był inny niż ten z pierwszego, zamkniętego konta.
 
T 0

ttk83

Użytkownik
Jeśli założysz konto na inny adres niż pierwsze i na inny dokument je zweryfikujesz niż to robiłeś z poprzednim kontem to będzie ok. Możesz nawet na polski adres otworzyć, ważne żeby był inny niż ten z pierwszego, zamkniętego konta.
Rozumiem, że miałeś kiedyś tego typu doświadczenia i było ok? Tak, zmierzam użyć dokumentu i adresu z UK, także nic się nie będzie powtarzało.
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
Próbuj, nowy adres i inny dokument.

Miałem na myśli to, że teraz jest robiona weryfikacja kamerką, ale do końca nie wiem czy trzymają skany twarzy aby wykryć, że już ktoś taki ma/miał konto.

Daj znać czy się udało :)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Wow do czego to dochodzi, Bulgarzy zarzucaja nieuczciwosc drugiej stronie

Co sie martwisz, nawet jak konto zamkniete, bedziesz mogl robic wplaty z wlasnej karty (na ogol bez swojej wiedzy i zgody) i potem natychmiast ja gdzies przelewac, a potem skrill umywa rece

Czytalem o wlamach na konta, ladnie ktos kroil osoby

Najlepeij zapomnijcie o tej pseudofirmie, ale jak mowie, nawet to ze chcecie zeby skasowali wsze dane nic nie znaczy, sa spece ktorzy was obrobia nawet na nieaktywnych kontach

Wpiszcie sobie 'wlamanie skrill' w google i pierwsze z brzegu, ale jest tego duzo wiecej, dziwie sie ze ktos nie wpadl z gnatem na siedzibe tej firmy jeszcze


Aha wyczyszcza wam nie tylko konta bankowe ale oczywiscie u bukmacherow a skrill napisze;' och wielkie nieba przykro nam'

No i tak to mniej wiecej bedzie, zreszta operowanie na cudzych kontach jak ktos ma to obcykane to nie wiem czy nie jest bardziej oplacalne niz sama gra
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom