>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Druga runda kwalifikacji 8/10.08.06

Status
Zamknięty.
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
No trudno dwa mecze umkły i nie wiem jak ja patrzyłem że widziałem wszystkie mecze na dziesiątego.
Zapraszam do typowonia oraz w miarę możliwości chociaż krótkie analizy.
Ja postaram się do czwartku coś wytypować.
Myślę że warto coś postawić bo mecze dość ciekawe do typowania.

Omonia - Litex 0-0
OFK - Auxerre 1-0
Zimbru - Zaporizhya
Fehérvár - Grasshoppers
Sūduva - Club Brugge
Randers - Kaunas
Sarajevo - Rapid Bucuresti
Rubin - BATE
Roeselare - Achnas
Basel - Vaduz
Flora - Brřndby
Ried - Sion
Partizan - Maribor
OB - Llanelli
Brann - Ĺtvidaberg
Hertha - Ameri
CSKA Sofia - Kula
Chornomorets - Płock
Young Boys - Marseille
Artmedia - Dinamo Minsk
Molde - Skonto
Dinamo Bucuresti - Beitar
Ventspils - Newcastle
H. Tel-Aviv - Domžale
Start - Drogheda
Karvan - Slavia
Mattersburg - Wisła
Tirana - Kayserispor
Gretna - Derry
Twente - Levadia
Bnei Yehuda - Loko Sofia
APOEL - Trabzonspor
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sarajevo v Rapid B. 1.80

Myśle że taki dobry zespół jak Rapid nie przegra z Sarajevo. Moim zdaniem Sarajevo jest słabym zespołem, a rumuśnki klub będzie chciał przed rewanżem mieć bramkową zaliczke. dlatego myśle że Rapid Bukareszt wygra ten mecz.

Artmedia Bratislava v Dinamo Minsk 1.55

Artemdia to doskonały klub. Udowodnił to w zeszłorocznej edycji ligi Misztrzów. W lidze słowackiej spisują sie bardzo dobrze. Dinamo Mińsk powinni pokonać bez problemu. Dynamo pokonał nasze Zagłębie,ale w bardzo słabym stylu, po dwóch remisach. Dlatego myśle że Bratysława nie będzie miała problemu z pokonaniem tego zespołu.

Rubin Kazan v BATE Borisov 1.30

Ventspils v Newcastle 1.37

Angielski zespół to zdecydowany faworyt. Mimo iż z klubu odszedł Bellamy jest to bardzo dobry zespół. Litwiński klub Venspils nie jest dla nich przeciwnikiem. Zdaje mi się że Newcastle wygra ten mecz pewnie, i strzeli kilka bramek.

Suduva v Club Brugge 1.35

Po ostatniej porażce w lidze Brugge będzie chciało pokazać że ta porażka to był przypadek, i udowodnić że są w bardzo dobrej formie. Remis w tym mecz będzie dla nich jak porażka, więc będą dążyć aby wygrać ten mecz.

Partizan v Maribor 1.40

Twente v Levadia Talin 1.30
 
adis 0

adis

Użytkownik
piekana analiza ale zastanawiał bym sie tu nad wszystkimi 2 (bo chce puścić za wysoką stawke :!: bo w końcu te zespoły nie graja u siebie (aklimatyzacja kibice itp itd) może jakos rozwiejesz moje obawy lub powiesz co może byc w miare pewne za 100pln?? Jakoś dzis niemoge nic ciekawego znalesc ????
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Możesz obstawić takie mecze:
Karvan Evlakh - Slavia Prag
Czeska drużyna podejmuje drużynę z Azerbejdżanu.Samo to słowo wstepne powinno pokazać na jakim poziomie są drużyny.To tak jakby grała drużyna z Polski na drużynę Angielską,Hiszpańską itd.
Drużyna z Azerbejdżanu nie zachwycała w poprzedniej rundzie:
2006-07-13 vs Spartak Trnava D 1 : 0 ( 0 : 0 )
2006-07-27 vs Spartak Trnava W 0 : 1 ( 0 : 1 )
Jak na ten klub to wielką zasługą jest awans do tak wysokiej rundy.Sądze że bez mniejszych problemów Legia ograła by ten klub a co dopiero Slavia ????

CSKA Sofia - FK Hajduk Kula -1 ; 1.30
Faworytem tego meczu jest drużyna z Bułgarii...na własnym stadionie powinni pokazać na co ich stać więc wygrana może być efektowna.W poprzedniej rundzie CSKA wygrało w dwumeczu z Dinamo Tirana 5:eek:ne: 1:0 wygrali na wyjeździe a u siebie postrzelali troszkę więc wygrali 4:1.Jak dla mnie to pewny mecz.

FK Ventspils - Newcastle United -2 ; 1.40
Mistrz Łotwy pod żadnym względem nie dorównuje drużynie z Anglii.Co prawda odeszedł Bellamy i liga angielska nie rozpoczeła jeszcze sezonu ale i tak jestem przekonany że Newcastle ogra mistrza Łotwy.W poprzedniej rundzie drużyna z Łotwy nie pokazał wielkiej klasy wygrywając G&amp;oslash;tu Ítróttarfelag(wyspy Owcze) u siebie 2:1 i na wyjeździe 2:0.Drużyna z Anglii powinna pokazać że jest o klasę lepsza od mistrza Łotwy i spokojnie przypieczetować już w tym meczu awans do kolejnej rundy.

Partizan Belgrad - NK Maribor PIV Lasko -1 ; 1.40
Rumuńska piłka rośnie w siłę.Zespoły z Rumuni są coraz mocniejsze.Obie drużyny rozpoczeły rozgrywki od II rundy.Partizan to solidna drużyna w którą są pakowane ogromne pieniądze,czego nie można powiedzieć o mistrzu Słoweni.Partizan powinien szczególnie u siebie przy udziale własnej publiczności pokazać kto jest lepszy,wygrywając efektownie(3:0) i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy po tym meczu...
 
Z 0

zeus

Użytkownik
do mateusz209

Partizan Belgrad - NK Maribor PIV Lasko -1 ; 1.40 - Rumuńska piłka rośnie w siłę .... ????
a gdzie ty tutaj masz rumuńską drużynę ?? - bo chyba nie chodziło Ci o serbski Partizan ??

jeśli chodzi o same typy, to Newcastle już nieraz płatało figla i może znów olać mecz, więc lepiej stawiać x2
poza tym w Baku nie gra się zbyt przyjemnie i Slavia, mimo że jest o wiele lepsza to też może tego meczu nie wygrać

pozostałe dwa mecze to pewniaki
 
H 0

hub

Użytkownik
Brann - &amp;Aring;tvidaberg
Jak dlamnie pewniak.Brann po 16 kolejkach prowadzi w tabeli a szwedzi ,no cóż grają w 2 lidze .Teoretycznie mozna by sie spodziewac ze bedą chcieli sie pokzac z jak najlepszej strony, ale według mnie brann u siebie nie da im najmniejszych szans.

Ried - Sion
Ciężki strasznie mecz,ale czy na pewno obywda kluby w lidzegrali po 4 spotakania jednak z jakim skutkiem.Ried jest przedostatnim z bilansem bramek -4 natomiast Sion w jak dla mnie silniejszej lidze szwajcarskiej 2 z bilansem +7.Jak dla mnie Sion wygra i to raczej spokojnie.Jednak dla bojazliwych albo bezpiecznych z podpórką

Sūduva - Club Brugge
Co tu dużo mówić liga litewska to nie belgijska.Nie ma wogole co porownywac.Remis to bedzie wynik zaspkakujacy.Jak dla mnie nawet gdyby truchtali to wygrają

Jak chodzi o newcastle i slavie to ja bym se odpuscił te mecze jakos nie jestem ich pewien.Mam przeczucie ze ktores nie wygra.Żałujeze wczoraj wiekszej kasy na Salzburg nie postawiłem bo byłempewien ze se u siebie poradzą ale co zrobić zycie.Póżniej jeszcze cos dopisze.Bo musze isc pracować:p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ried - Sion
Ciężki strasznie mecz,ale czy na pewno obywda kluby w lidzegrali po 4 spotakania jednak z jakim skutkiem.Ried jest przedostatnim z bilansem bramek -4 natomiast Sion w jak dla mnie silniejszej lidze szwajcarskiej 2 z bilansem +7.Jak dla mnie Sion wygra i to raczej spokojnie.Jednak dla bojazliwych albo bezpiecznych z podpórką
Nie zgadzam się kompletnie z tym typem. W eliminacjach do UEFA gra w lidze ma małe znaczenie. Moim zdaniem, nawet jestem tego pewny że Ried nie przegra tego meczu. Jeżeli chodzi o lige, to jest dopiero początek, więc nie wiadomo jaka jest forma drużyny. Ale podkreślam jeszcze raz że Ried nie przegra tego meczu.
????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Gretna - Derry 1 @ 1.80 Expekt
Gretna jest zespołem szkockiej drugiej ligi. Dzieki milionerowi Brook Mileson zespol wybil sie w gore. W zeszlym sezonie awansowali z latwosci do pierwszej szkockiej ligi (odpowiednnik 2 polskiej ligi), a takze awansowali do finalu pucharu Szkocji i dzieki temu sa w PUEFA. Gretna bedzie musiala zagrac na stadionie Motherwellu, ktory wynajal owy milioner.Gretna gra swietnie w nowym sezonie i sa zdecydowanym faworytem pierwszej ligi. W pierwszym meczu wygrali z Hamiltonem 6:0, ale tym razem zmierza sie z jedna z lepszych druzyn w Irlandii, Derry City. I jesli chca dalej awansowc musza wygrac to spotkanie. W zespole zagra najlepszy ich napastnik: Kenny Deuchar i Derry City bedzie musialo uwazac na niego. Gretna dalej inwestuje w zespol i zdaniem wielu graczy jest to zespol na miare Celticu. Stadion Gretny ma 2,705 osob... A teraz beda mieli 6,000 pojemnosci. Derry aktualnie jest drugim zespolem w swojej lidze przed nim tylko Shelbourne. Irlandzka liga jest duzo nizej notowana niz szkocka. Derry musialo grac specjalna runde by tutaj zagrac. Awansowali grajac ze szwedzkim IFK Goeteborg.Derry zagral tam swietnie i wygral 1:0. To bylo ciezkie starcie dla Derry, ale dobrze sobie z nim poradzili. Gretna powinna u siebie wygrac i tak postawie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Roeselare - Ethnikos Achnas 1 @ 1.50 Toto-Mix
Achnas odwiedzi Roeselare w pierwszym meczu drugiej rundy kw. PUEFA.. Achnas wyeliminowal juz: Partzani, Osjek i M. Petah-Tikva.Roeselare gral przeciwko Vardarowi Skopje i pokonal go z latwoscia 5:1 i 2:1. Roeselare zagra bez 4 graczy: Vandamme, Lauwers, Vervaeke, Bouckenooghe i De Coninck, ale mieli spory budzet wiec dokupili 7 nowych: Oris, Velghe, Oyen, Peeters, Vonck, Devinck i Raymaeckers. Rowniez stracili glownego trenera, ale dadza rade i bez niego. Ostatniej niedzieli grali przeciwko Club Brugge i wygrali z nimi 3:2, co bylo spora niespodzianka. Prawdopodobna &quot;11&quot; Roeselare: Biebauw; Monteyne, Vaesen, Lahousse, El Araichi; De Vleeschauwer, Smits, Peeters, Oyen; Malki i Dufoor. Powinni wygrac, gdyz sa o wiele lepsi u siebie...


Twente Enschede - Levadia Tallin 1 @ 1.35 STS
Twente w drugiej rundzie kw. do PUEFA zagra przeciwko Levadii Tallin. Najpierw o Levadii, ktora zdominowala swoja lige z rekordem: 20-2-0 i sa na &quot;fali&quot; 13 zwyciestw z rzedu. W pierwszej rundzie pokonali Hake. Moim zdaniem Twente bedzie sie lepiej bronilo na wlasnym stadionie, gdyz beda ich wspomagac fanatyczni kibice. Prawdopodobna &quot;11&quot; Twente: Boschker; Brama, Wielaert, Niemeyer, Heubach; Shoukov, Ouedraogo, Bakircioglu (aka Kennedy), Gerritsen; Touma, NKufo........Oraz ławka: Zomer, Sibum, Schuurman, Gakhokidze i Wilkshire. Nie widze zadnego problemu aby Twente wygralo dziś na luuuzie...
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Bnei Yehuda Tel Aviv - Lokomotiv Sofia 2 kurs 1,75
Lokomotiv Sofia to klasowy bułgarski zaspół. Poprzedni sezon zakończył na 4 miejscu. W pierwszym meczu nowego sezonu pokazali, że są silni wygrywając na wyjeździe 2-0 z Vihren. Natomiast Bnei Yehuda zakończył sezon także na 4 miejscu, ale w dużo słabszej lidze jaką z pewnością jest liga izraelska. Także bilans bramkowy z poprzedniego sezonu drużyny z Tel Aviv pozostawia wiele do życzenia ( 37-41 ), a więc jest ujemny -4. Natomiast Lokomotiv w poprzednim sezonie miał bilans bramek dodaatni +20. Na korzyść bułgarskiej drużyny przemawia jeszcze jeden fakt, drużyna z Izraela nie będzie mogła wystąpić na własnym stadionie z powodu działań wojennych prowadzonych w kraju. Dlatego spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku w Senecu na Słowacji. Sądzę, że Lokomotiv będzie chciał roztrzygnąć losy awansu już w pierwszym meczu.
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Ja dzisiaj gram:
A)1 kupon
Flora Tallinn-Brondby 2&lt;1.56&gt;
Sudava-Club Brugge 2&lt;1.4&gt;
Gretna strz.1 &lt;1.15&gt;
Mattersburg-Wisla Kr 1x&lt;1.33&gt;
Hertha-Ameri Tbilisi 1&lt;1.2&gt;
Roeselare-Ethnikos 1&lt;1.4&gt;

Garm to za 10zł i do wygrania jest ponad 50zł...

B)2 kupon
Mattersburg-Wisla Kr 1 &lt;2.3&gt;
Odessa-Plock 1&lt;1.87&gt;

To garm za 8 zł bo to są dość ryzykowne mecze, do wygrania jest około 30 zł...

Analiza 2 kuponu: Dzisiaj coś czuje ze obydwie wisły odniosą porażki, ale trudniej napewno bedzie miała Wisła z Krakowa, która jest mocno osłabiona... 8)
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
A więc dysponując wolnym czasem, tak jak obiecałem podam swoje typy.

Mattersburg - Wisła Kraków
Szkoda mi stawiać przeciwko polskiej drużynie ale twierdzę że Wisła tego meczu nie wygra. Dwa mecze w ekstraklasie - jedna bramka strzelona (z karnego). Wisła znakomicie gra na własnym stadionie i słabo na wyjazdach. Również w pucharach zdarzały się mecze w których wysoko przegrywali i potrafili odrobić straty u siebie. Matersburg dobrze rozpoczął sezon i na koncie ma wygrane trzy mecze i przegrany jeden.
Mój typ: 1-2,10

OB Odense - Llanelli
Zespół walijski w pierwszej rundzie eliminacji pokazał już że potrafi walczyć z zespołami ze skandynawii. Wyeliminował w niej szwedzkie Gefle wygrywając na wyjeździe 2:1 i bezpiecznie obronił tą przewagę w rewanżu remisując bezbramkowo. Zespoły z ligi duńskiej nie są najmocniejsze. Na dodatek zespół duński nienajlepiej gra w tym sezonie w lidze u siebie. Z trzech rozegranych spotkań żadnego nie wygrał, dwa razy remisując i raz przegrywając. Stracił cztery bramki i zdobył dwie.
Mój typ: X2-3,33

Artmedia - Dinamo Minsk
Mimo iż liga słowacka teoretycznie jest słabsza od polskiej to zespół z Bratysławy nie powinnien mieć większych problemów z pokonaniem zespołu białoruskiego. W dwumeczu z Zagłębiem białorusini nie pokazali nic ciekawego zdobywając w Lubiniu szczęśliwą bramkę na wagę awansu.
Mój typ: 1-1,55

Kursy BAW
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
do mateusz209

Partizan Belgrad - NK Maribor PIV Lasko -1 ; 1.40 - Rumuńska piłka rośnie w siłę .... ????
a gdzie ty tutaj masz rumuńską drużynę ?? - bo chyba nie chodziło Ci o serbski Partizan ??
Ups pomyliłem się,no cóż pisałem na szybko ???? Oczywiście serbska drużyna :mrgreen:
 
M 0

master123

Użytkownik
Ja dzisiaj zagralem 2 kupony w toto mix :

1. za 5 zl

suduva - brugge 2
basel - vaduz 1
ventspilis - newcastle 2
twente - levadia tallinn 1
csk sofia - hajduk k. 1

wygrana 20,4 zl

2. za 2 zl

apoel nicosia - trabzon 2
hertha - ameri tibilisi 1
fk sarajevo - rapid bukareszt 2

wygrana 7,5 zl
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Zakończyła się pierwsza połowa meczu Artmedia Bratysława - Dinamo Mińsk. Prowadzi Dynamo wynikiem 1-0 :zy3ou: mam nadzieje że Artmedia wygra ten mecz. Będzie to bardzo trudne, ponieważ Bratysława będzie musiała się otworzyć, a to będzie stwarzało grozne kontrataki. Mam nadzieje ze wezmie się do kupy i wygra ten mecz, ponieważ moim zdaniem Mińsk to słaby zespół. :zy3ou:
 
adis 0

adis

Użytkownik
ojj ARTMEDIA przegrywa 0:1 w 21 &#39; myślicie że dadzą rade wygrac!! Oby módlmy sie wszyscy!! ???? :zy3ou:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
noooooooooo prawie sie zesrałem :eek: ale 80 min i jest 2-1 dla Artmedii :twisted: :mrgreen: ???? ???? :] 8) ???? :p :wink: :!: ✅
co to za komentarze? co to za słownictwo? czemu nabijasz posty? nie mozesz edytowac poprzedniego? to nie jest czat ! zebys pisal w trakcie spotkania i relacjonował zdarzenia na boisku :]

Popraw sie :]
Pozdro :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Karvan (Azerbaijan) 0 : 2 Slavia (Czech Republic)
Chornomorets (Ukraine) 0 : 0 Wisla Plock (Poland)
Rubin (Russia) 3 : 0 BATE (Belarus) &#39;
Artmedia (Slovakia) 2 : 1 Dinamo Minsk (Belarus)
Tirana (Albania) 0 : 2 Kayserispor (Turkey)
Roeselare (Belgium) 2 : 1 Ethnikos Achnas (Cyprus)
Bnei Yehuda (Israel) 0 : 2 Lokomotiv Sofia (Bulgaria)
Ried (Austria) 0 : 0 Sion (Switzerland)
CSKA (Bulgaria) 0 : 0 Hajduk Kula (Serbia)
Randers Freja (Denmark) 3 : 1 Kaunas (Lithuania)
Molde (Norway) 0 : 0 Skonto (Latvia)
Hertha (Germany) 1 : 0 Ameri Tb. (Georgia)
OB Odense (Denmark) 1 : 0 Llanelli (Wales)
Zimbru (Moldova) 0 : 0 Metallurg Z. (Ukraine)
Hapoel Tel Aviv (Israel) 1 : 2 Domzale (Slovenia)
Start (Norway) 1 : 0 Drogheda (Ireland)
SK Brann (Norway) 3 : 3 Atvidaberg (Sweden)
Twente (Netherlands) 1 : 1 Levadia T (Estonia)
Young Boys (Switzerland) 3 : 3 Marseille (France)
Ventspils (Latvia) 0 : 1 Newcastle United (England)
Flora (Estonia) 0 : 0 Brondby (Denmark)
Fehervar (Hungary) 1 : 1 Grasshoppers (Switzerland)
Sarajevo (Bosnia) 1 : 0 Rapid (Romania)
Suduva (Lithuania) 0 : 2 Club Brugge (Belgium)
Basel (Switzerland) 1 : 0 Vaduz (Liechtenstein)
Partizan (Serbia) 2 : 1 Maribor (Slovenia)
APOEL (Cyprus) 1 : 1 Trabzonspor (Turkey)
Dinamo (Romania) 1 : 0 Beitar Jerusalem (Israel)
Mattersburg (Austria) 1 : 1 Wisla Krakow (Poland)
Gretna (Scotland) 1 : 5 Derry City (Ireland)

Moje Typki:

Sarajevo v Rapid B. 1.80 ⛔

Myśle że taki dobry zespół jak Rapid nie przegra z Sarajevo. Moim zdaniem Sarajevo jest słabym zespołem, a rumuśnki klub będzie chciał przed rewanżem mieć bramkową zaliczke. dlatego myśle że Rapid Bukareszt wygra ten mecz.

Artmedia Bratislava v Dinamo Minsk 1.55 ✅

Artemdia to doskonały klub. Udowodnił to w zeszłorocznej edycji ligi Misztrzów. W lidze słowackiej spisują sie bardzo dobrze. Dinamo Mińsk powinni pokonać bez problemu. Dynamo pokonał nasze Zagłębie,ale w bardzo słabym stylu, po dwóch remisach. Dlatego myśle że Bratysława nie będzie miała problemu z pokonaniem tego zespołu.

Rubin Kazan v BATE Borisov 1.30 ✅

Ventspils v Newcastle 1.37 ✅

Angielski zespół to zdecydowany faworyt. Mimo iż z klubu odszedł Bellamy jest to bardzo dobry zespół. Litwiński klub Venspils nie jest dla nich przeciwnikiem. Zdaje mi się że Newcastle wygra ten mecz pewnie, i strzeli kilka bramek.

Suduva v Club Brugge 1.35 ✅

Po ostatniej porażce w lidze Brugge będzie chciało pokazać że ta porażka to był przypadek, i udowodnić że są w bardzo dobrej formie. Remis w tym mecz będzie dla nich jak porażka, więc będą dążyć aby wygrać ten mecz.

Partizan v Maribor 1.40 ✅

Twente v Levadia Talin 1.30 ⛔

Typów 7, Trafionych: 5, Błędnych 2,
 
adriano321 0

adriano321

Użytkownik
Nawet nie myślałem że Polskie zespoły aż tak dobrze zagrają po remisiku na wyjeździe. Ładnego gola strzeliła Wisła :] Miejmy nadzieje że chociaż jedna przejdzie dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom