>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Mistrzostwa

marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Powrót numer 123456, oby na dłużej niż dwa tygodnie ???? Głównie siatkówka, dart i kopana...





To już piąty tydzień z Premier League, jak do tej pory zawodnicy prezentują wyśmienitą formę i piękne pojedynki. Na dzisiejszy wieczór nie będę szukał overów handicapów czy czegoś takiego stawiam dziś na tripel po bardzo ładnym kursie i który wydaje mi się ma duże szanse na wejście a emocje będą gigantyczne ????

Adrian Lewis - Michael Van Gerwen

Pojedynek starego Mistrza Świata ( do którego mu baaaardzo daleko) i młodego Magic Mike&#39;a który zachwyca wszystkich w około swoją grą. Lewis po średnim lecz stabilnym występnie na Mistrzostwach Świata prezentuje fatalną formę i kto wie czy to nie koniec wielkiej kariery &quot;Jackpota&quot;. W drużynówce był tylko tłem dla Taylora, następnie w dwóch turniejach kwalifikacyjnych do UK Open odpadł w I rundzie i w L32 co jak na niego jest bardzo słabiutkim wyczynem. O jego dokonaniach w tej edycji PL pisać chyba nie trzeba za dużo 4 mecze 4 porażki i w żadnych z tych spotkań nie wygrał więcej niż 4 legów... Co do MvG to słaby początek w drużynówce ale później zaczął się rozkręcać. We wspomnianych turniejach do UK Open był dwa razy bezkonkurencyjny wygrywając oba turnieje. W PL miał na tacy Taylora jednak chwila nieuwagi i stary wyjadacz zdołał zremisować. Potem remis z Thorntonem i jakby na potwierdzenie dobrej formy wygrana z Barneyem i Hamiltonem. Więc bilans taki sam jak Taylor 2-2-0.

Czym kierowali się bukmacherzy dając takie kursy na Holendra? Nie wiem ale kurs na czyściutkie zwycięstwo Magic Mike&#39;a po 1.48 biorę w ciemno. Co z tego że grają w Anglii, nie koniecznie to plus dla Lewisa bo od paru miesięcy po paru wygłupach stracił renomę wśród fanów Darta. Gdzieś wyczytałem że MvG szykuję się na 9 lotkę w PL dziś do tego chyba dobra okazja ????

Typy:
▶MvG 1.48⛔
▶Mvg -2.5 1.80
⛔

Do tego dokładam Taylora po 1.35 i Barney&#39;a 1.65 co daje kurs 3.30


Phil Tylor to klasa sama w sobie i jedynie &quot;dzień konia&quot; rywala może go zatrzymać, czego przykładem była forma Wade&#39;a w ostatnim tygodniu gdzie zagrał fenomenalnie. Teraz rywalem Mistrza Świata jest Anderson który oprócz jak zwykle ciekawych koszul nie prezentuję się tak jak to na niego przystało. Gary potrafił tylko wygrać raz i to na swoim Szkockim terenie gdzie kibice bardzo przeszkadzali Simonowi z którym przyszło grać Andersonowi wtedy.

Barney powolutku się rozkręca, zaliczył niezłe występy na kwalifikacjach do UK Open i całkiem dobrze radzi sobie w PL. Tabela jest bardzo wyrównana i tutaj każdy punkt się może liczyć a Barney jeśli chce powalczyć w tegorocznej edycji musi wygrywać z zawodnikami pokroju Hamiltona. Będzie to z pewnością najbardziej emocjonujący mecz tego wieczora pod kątem moich typów, bo Hamilton także potrafi rzucić dobry wynik. Ale po takim kursie trzeba spróbować w stronę Holendra któremu zawsze kibicuje.


#1
Adrian Lewis - Michael Van Gerwen ▶MvG 1.48⛔
Raymond Van Barneveld - Andy Hamilton▶ Barney 1.65✅
Phil Taylor - Gary Anderson ▶Taylor 1.35⛔

▶AKO:3.30 4/10⛔4j
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Taśma na UK Masters, niestety brak czasu na napisanie analizy

#2
▶MvG 1.10✅
▶Thornton 1.27✅
▶Lewis 1.14✅
▶Anderson 1.34⛔:?
▶Taylor 1.10✅
▶Wade 1.55✅
▶Barney 1.36✅
▶Whitlock 1.30✅

▶AKO:6.43 ???? 3/10⛔3j
Betsafe

#3
Schalke - Borussia ▶Borussia 1.99 4/10⛔4j Betsafe


#4
Polonia Warszawa - Wisła Kraków ▶Wisła 3.40 3/10 ✅7.2j Betsafe
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
#6

Bayern München - Arsenal ▶Arsenal +3 1.32 ✅
BCC-NEP Castellana Grotte - Tonno Callipo Vibo ▶Castellana 1.70 ✅
Andreoli Latina - Altotevere San Giustino ▶Latina -1.5 1.55 ✅

▶AKO:3.48 4/10✅9,92j
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik



Adrian Lewis - Gary Anderson


Takiego wzrostu formy u Lewisa się nie spodziewałem. Zastanawiam się czy nie powrócił stary dobry &quot;Jackpot&quot;? Szczerze ciężko powiedzieć ale to jak pięknie wykorzystał słabą formę van Gerwena i zapisał na swoje konto pierwsze 2 pkt. co oznacza że jest jeszcze cień szansy na pozostanie w Premier League w II fazie. Mecz z MvG widziałem i Lewis zwyczajnie grał lepiej niż ostatnio tzn. średnia 97 5x180 7x140 i tak na prawdę na 180 Holendra odpowiadał tym samym i spokojnie kontrolował przebieg meczu. Mógł wygrać więcej miał lotki na podwójne przełamanie ale nie wykorzystał swoich szans w 100% w tym meczu. Byłem bardzo zdziwiony bo Lewis grał dramatycznie i zastanawiałem się czy chociaż jeden punkt ugra w tej edycji PL, ma już dwa i chyba na tym jego licznik się nie zatrzyma. Formę potwierdził na UK Masters gdzie dotarł do 1/2 finału pokonując po drodze np. Webstera czy Wade&#39;a który jest w wybornej formie. Przegrał ze zwycięzcą całego turnieju z Johnym Partem notując zawahanie formy i średnią tylko 86..

Anderson także po słabym początku rozpędza się czego wynikiem było pokonanie wielkiego mistrza Taylora w ostatniej kolejce 7:5. Oczywiście Taylor fatalnie na podwójnych ale Anderson to pięknie wykorzystał i zapewne bardzo podniosło go na duchu to zwycięstwo. W UK Masters odpadł w 3 rundzie ale przegrał także z Partem tyle że w lepszym stosunku i z lepszą średnią od przeciwnika, ale widać postęp w grze Andersona pokonanie Taylora to wielki plus teraz &quot;niezły&quot; występ w PDC ET ale pewnie chciał więcej i gdyby przeszedł Parta kto wie gdzie by się zatrzymał. Aktualnie ma 4pkt w PL i na ogonie Newtona i właśnie Lewisa.

Ważne spotkanie dla jednego i drugiego 2 pkt w tym meczu mogą być bardzo ważne w końcowej fazie I rundy PL. Ja tutaj nie widzę opcji żeby ktoś wygrał np. 7:1 7:2. Typuje over 11.5 lega oraz czysty remisik który także w moim odczuciu bardzo prawdopodobny ale jeśli miałbym wybierać typowanie 1x2 to skłaniam się w stronę Lewisa który chyba złapał dobry rytm i jest w stanie namieszać w PL. Warto zaznaczyć że wyniki ostatniej kolejki były dosyć wyrównane co pokazuje jak wyrównał się poziom rozgrywek.

Typy:
▶Over 11.5 2.0 Betsafe✅
▶Remis 4.50 Unibet✅
▶Lewis lub remis 1.42✅



Simon Whitlock - James Wade

I tutaj lekkie zdziwienie jak zobaczyłem kursy na ten pojedynek. Whitlock po 3 porażkach z rzędu zanotował come back w meczu z Newtonem ze stanu 2:4 zrobił 5:4 i ostatecznie wygrał 7:5 z Newtonem który na dublach na początku spotkania miał 4/4 ???? Simon mimo tego ogarnął się i zaczął ładnie rzucać min. 4x180 11x140 co złożyło się na ładną średnią na poziomie 99.14 i przy ładnych dublach musiał wygrać swoje drugie spotkanie w PL. W UK Masters odpadł w 1/4 z... Johnem Partem którego już dwa razy przywoływałem. Ogólnie solidny turniej w jego wykonaniu i porażka z Kanadyjczykiem tylko 4:6. W Premier League 4 pkt i -5 na liczniku. Po meczach z Barneyem czy Taylorem czas na chwilę oddechu ale w moim odczuciu jutro w pojedynku z Wade&#39;m nie będzie miał czasu na odpoczynek..

James Wade chimeryczny zawodnik ale i z tym &quot;czymś&quot; co powoduje że warto oglądać jego pojedynki. To co zrobił w tamtym tygodniu z Thorntonem to mistrzostwo świata 77% na dublach 105 średnia 3 lotek ???? Coś niebywałego dał tylko 4 szanse rywalowi na skończenie lega, wykorzystał jedną. Wynik 7:1 i świetny styl mówi wszystko powinno być 7:0 ale Robert także grał świetnie 98 średnia i 1 wygrany leg ? No tak tutaj Wade rozdawał karty i nie było szans mu się przeciwstawić. Ogólnie James jest v-ce liderem Premier League 7pkt to bardzo dobra zaliczka przed kolejnymi meczami. W UK Masters porażka ze wspomnianym Lewisem przy średniej 98 ???? warto odnotować że pokonał MvG 6:4 w tym turnieju.

Kursy coś nie bardzo dobrze ustawione, Wade życiowa forma jak dla mnie. W weekend może za bardzo podniecił się zwycięstwem z &quot;Magic Mike&#39;m&quot; i uległ Lewisowi który wie jak wykorzystać słabsze chwile rywala. Wade z pewnością wie że ma mecze jeszcze z Holendrami i Andersonem. Gdyby jutro zdobył 2pkt może spokojnie podchodzić do pojedynków zarówno z MvG i Barneyem jeśli ulegnie jutro może wylecieć z TOP 4 i zacznie się nerwówka. Ważny mecz pod kątem układu tabeli dla Wade&#39;a. Jeśli chodzi o Simona to cóż nigdy jakoś mnie nie przekonywał żeby mu kibicować i na niego stawiać. Owszem Lewis z pierwszych kolejek czy Newton który dalej jest trochę sparaliżowany całą otoczką PL, są w jego zasięgu ale z tymi z czołówki nie miał wiele do gadania dlatego taki na Anglika biorę z ciemno.


Typy:
▶Wade DNB 1.90 Unibet⛔
▶Wade 1x2 2.35 Unibet⛔
▶Wade lub remis 1.56 Unibet⛔




Phil Taylor - Andy Hamilton
Tutaj krótko.

Na wstępie ważne info- Panowie grali ze sobą w weekend w UK Masters wygrał Hamilton 6:3 ale średnie zanotowali wyborne Phil 105, Andy 103. Ogólnie Hamilton uległ dopiero w 1/2 Kellettowi ale po drodze pokonał min. Dolana, Barneya i właśnie Taylora. Dobry turniej w wykonaniu &quot;Hammera&quot; W ostatniej kolejce Hamilton w ostatnim legu przegrywa z van Barneveldem. Za to Phil przegrywa z Andersonem. Wielki szacunek dla Taylora co robi dla Darta ale kurs 6.0 przy obecnej formie to jakaś kpina.. Hamilton może i nie jest wirtuozem ale naprawdę zagrał dobry mecz z Barneyem plus bardzo dobry występ w weekend. Jak wiadomo wszystko może się zdarzyć Hamilton pokonał Andersona i Wade&#39;a który przegrał tylko z nim.

Ogólnie mecz w którym wszystko może się zdarzyć ale spróbuje za drobne w stronę Hamiltona a szczególnie +3.5 to jak dla mnie pewniak na jutrzejszy wieczór. Phil gra świetnie ale także ma słabsze momenty, teraz jest jeden z nich. Zresztą przewagę psychologiczną będzie miał Hamilton bo jak mówiłem 5 dni temu ograł Mistrza Świata 2013 6:3. h2h to 30:2 dla Taylora ???? ale jeśli w sobotę potrafił z nim wygrać to czemu miałby nie ugrać chociaż 4 legów w Premier League

Typy:
▶Hamilton +3.5 1.75 Marathonbet✅
▶Hamilton lub remis 3.0 Unibet✅
▶Hamilton 1x2 6.50 Marathonbet✅



Michael van Gerwen - Wes Newton

Na otwarcie tej kolejki MvG zagra z Newtonem. Mam wrażenie że Wes dalej jest trochę zestresowany otoczką wokół Premier League. Radzi sobie średnio 1-1-3 czyli 3pkt co daje przed ostatnie miejsce w tabeli. Dziś mecz z &quot;Magic Mike&#39;m&quot; czyli zawodnikiem mega nieprzewidywalnym, w ostatnim tygodniu zapowiadał 9 lotkę a przegrał z Lewisem i zaliczył przeciętny występ w UK Masters w III rundzie przegrywając z Wade&#39;m. Kto wygra ciężko mi określić Newton potrafi zagrać fenomenalnie ale także zdarzają mu się mega wpadki. Ja w tym meczu typuje przede wszystkim to że to MvG rzuci więcej &quot;180&quot; od rywala po kursie 1.62. Jak automat potrafi rzucać 3x60 Holender tylko musi mieć swój dzień a możemy być świadkami upragnionej 9 lotki. 22x180 ma w tym sezonie w PL MvG, Newton tylko 13. van Gerwen musi wygrać ten mecz jeśli chce być w TOP 4 wiadomo jeszcze sporo spotkań ale tych 2 pkt może mu zabraknąć w końcówce. Szczególnie że poziom w tym roku bardzo wyrównany.

Typ:
▶Więcej &quot;180&quot; MvG 1.62 Unibet
⛔


Raymond van Barneveld - Robert Thornton

Bardzo ciekawy pojedynek.. Lider van Barneveld zmierzy się z Thorntonem który ostatnio doznał małego szoku podczas ostatniej kolejki bowiem przegrał z Wadem 1:7 ale to nie jego zła postawa zaważyła tylko świetna forma rywala. Nie będę się tutaj rozpisywał jak dla mnie to mecz NO BET jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy ale pokuszę się dla lepszego oglądania o typ na over 6.5 &quot;180&quot; bowiem liczę na długi mecz nawet może remis, a co za tym idzie na rzucenie tych 7 &quot;180&quot; przez tych graczy a każdy potrafi to robić. Zarówno Anglik jak i Holender w 5 poprzednich kolejkach rzucili wynik 3x60 po 19 razy.

Typ: Over 6.5 &quot;180&quot; 2.0 Unibet⛔

#8

van Barneveld - Thornton ▶Over 6.5 &quot;180&quot; 2.0⛔
Chekhovskie - Kiel ▶Kiel 1.42⛔
Newcastle - Anzhi ▶Awans Newcastle 2.0✅
Chelsea - Steaua ▶ Chelsea 1.28✅

▶AKO:7.27 2/10 ⛔2j Unibet


Typy na Premier League później
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
#9
Adrian Lewis - Gary Anderson ▶Over 11.5l 2.25 4/10✅5j Unibet


#10
James Wade - Simon Whitlock ▶Wade 1x2 2.35 5/10 ⛔5j Unibet

#11
Phil Taylor - Andy Hamilton ▶Hamilton +3.5 1.67✅
Michael van Gerwen - Wes Newton ▶MvG więcej &quot;180&quot; 1.62⛔

▶AKO:2.71 4/10 ⛔4j Unibet
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Wczoraj niestety 50% szczęścia, dobrze że za drobniaki poszło na remis Lewisa i Hamiltona..


Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Pierwszy mecz 19 kolejki Jagiellonia u siebie zagra z Polonią. Oba kluby rozbite Jaga pod względem sportowym, Polonia jak na razie finansowym. Ekipa Tomasza Hajty radzi sobie po zimowej przerwie bardzo przeciętnie. W lidze porażki z Bielskiem 0:4 i 1:2 z Zagłębiem gdzie dopiero w 90 minucie miedziowi zdołali strzelić zwycięskiego gola. Ale Jaga także potrafiła wygrać z Górnikiem w Zabrzu 2:1. Dużym ciosem dla klubu jest odpadnięcie we wtorek z Pucharu Polski, po laniu od Wisły Kraków w dwumeczu aż 2:6. 10 miejsce i znikome szanse na puchary z pewnością nie są plusem do typowania na Jage jednak ja w ich ostatnim meczu zauważyłem te kilka zrywów które jeśli przytrafią im się w mecz z Polonią powinny dać im 3 pkt. Dlaczego ? A no dlatego że w moich oczach Polonia jest słaba w tej chwili i to że są tak wysoko w tabeli nie pokazuje ich formy i tego co mogą pokazywać. 4 pkt w 3 meczach można powiedzieć nieźle jak na klub gdzie poodchodziła połowa dobrych graczy, nie wiadomo kto komu za co płaci itd. Ale.. remis z Lechią po fatalnym meczu uratowany w końcówce. Jak grali na Lechu to aż szkoda mówić bo po pięknej bramce co trzeba przyznać, Polonia całą drużyną broniła się na swojej połowie i Lech nie potrafił tego sforsować. Mecz z Wisłą to dość wyrównane spotkanie które potoczyło się dla ekipy ze stolicy świetnie- błąd Bunozy i prowadzenie jednak tym razem Wiśle udało się dwa razy naruszyć obronę czarnych koszul i to Wisła wygrała w tym meczu. Owszem jest Przybecki młody przebojowy, także Wszołek ale z kim on ma grać.. Jakoś tak wyszło że widziałem te 3 mecze Polonii jednym okiem i bardzo mi się ich gra nie podoba..

Do Białego nie pojedzie Pazio a występ Piątka jest mocno zagrożony. Te kolejne osłabienia mimo wszystko mogą mieć jakiś znaczenie. W Jadze dalej nie wiadomo co z Frankowskim, jeśli zagra w moim odczuciu 3 pkt zostaną na Podlasiu, jeśli nie zagra może być trudniej ale .. jest świetny gracz Dani Quintana 2 bramki w 3 meczach w lidze do tego we wtorek strzelił dwie przepiękne bramki z Wisłą pokazują jak świetnie wyszkolony jest ten zawodnik.W tym meczu typuje zwycięstwo Jagi jakoś te jej przebłyski bardziej do mnie przemawiają Hajto chyba z nożem na gardle musi wygrać jak chce dalej prowadzić Jagiellonię, powinien wyjść bardzo ofensywnie a ma kim. Do tego na strzelca typuję Quintane który świetnie odnalazł się w Polsce i tak na prawdę jedna jego akcja może dać 3 pkt Jadze.

Typy:
▶Dani Quintana strzeli 4.90 Unibet⛔
▶Jagiellonia DNB 1.74 Unibet
✅



#12
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa ▶Jagiellonia DNB 1.72 5/10 ✅3,6j Betsafe

#13
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa ▶Dani Quintana strzeli 3.90 1/10 ⛔1j Unibet

#14
Lawler - Maflin ▶Maflin 1.67
Fu - Carter ▶Carter 1.60

▶AKO:2.67 2/10 Unibet
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
PREMIER LEAGUE KOLEJKA 7​

Szczerze przeglądając ofertę ciężko jest się na coś zdecydować jednak pare typów na lepsze oglądanie jutrzejszych zmagań się znalazło. Na wstępie zaznaczam że nie ma co szaleć ze stawkami ????

Adrian Lewis - Robert Thornton

Jackpot sprawiał wrażenie że przypomniał sobie jak się rzuca i wygrywa. Jednak chyba nie do końca.. W poprzednim tygodniu po bardzo średnim meczu (25% na podwójnych i 92 średnia 3 lotek) zremisował z Andersonem. W dalszym ciągu Lewis zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i szanse na &quot;utrzymanie&quot; są małe ale jednak jakieś są. W weekend w rozgrywanych kwalifikacjach do UK Open Lewis potwierdził że wzrost formy miał jednorazowy.. Odpadał odpowiednio w L64 i L32 co przy jego dobrej drabince jest bardzo słabym wynikiem. Owszem w drugim dniu przegrał z MvG ale mimo tego nie można go usprawiedliwiać. Thornton za to zanotował dwa piękne starty w pierwszym dniu 1/2 a w niedziele został zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego. Dla przypomnienia Robert jest obrońcą tytułu UK Open. Wracając do PL Thornton ma na koncie niespodziewanie aż 7 pkt co daje mu 4 miejsce i ścisk w czołówce. W poprzedniej kolejce urwał punkt Barneyowi bo bardzo ciekawym meczu ale szczerze to remis był bardzo sprawiedliwym wynikiem nawet bym delikatnie wskazywał Thorntona.

Ważny mecz dla Thorntona chyba ma świadomość że po paru dobrych startach jest szansa na TOP 4 oprócz jutrzejszego meczu zostały mu pojedynki z Whitlockiem i Taylorem czyli dość ciężkie starcia. Taylor na końcu tabeli wiadomo nie ma nic do stracenia więc może ryzykować jednak chwilowy zryw był tylko chwilowy i w moim odczuciu Lewis zakończy PL na ostatnim miejscu. Robert na fali po świetnych występach w weekend. Czemu taki duży kurs? Nie wiem ale pewne jest to że warto spróbować w stronę Roberta.

Typ:
▶Thornton 1x2 2.50 Unibet



Phil Taylor - Wes Newton

Kolejny raz gram przeciwko wielkiemu mistrzowi. Czy to możliwe żeby Taylor przegrał 3 raz z rzędu w Premier League? Ciężko to stwierdzić ale istnieje duże prawdopodobieństwo. Taylor ewidentnie dalej męczy się z nowymi lotkami, niby twierdzi że jest lepiej ale tego w jego meczach nie widać. Same statystyki mecz z Hamiltonem 23% na dublach i 94 to jak na Phila wynik średni. Owszem Andy zagrał świetnie i wykorzystał każdy błąd rywala ale Taylor bardzo mnie zaskakuje swoją obecną formą. Te dwie porażki spowodowały że &quot;The Power&quot; spadł na 5 pozycję. Newton bardzo mnie zaskoczył w meczu z MvG super solidnie zagrał i gdyby nie wyśmienita forma van Gerwena mógłby pokusić się o niespodziankę tak jak to zrobił Lewis 2 tygodnie temu. W weekend średnie występy L64 i L16 na pewno nie zadowoliły Newtona. W tym pojedynku znowu dziwi mnie straszne faworyzowanie Taylora.. Ok wielki mistrz ale bez przesady słaba forma to słaba forma nie można oceniać szans obu graczy na podstawie osiągnięć w przeciągu całej kariery. Warto dodać że tydzień temu tylko jeden mecz skończył się przewagą dla któregoś z graczy większą niż 3 legami. I uwaga był to mecz Taylora który przegrał 3:7... Typuje tutaj +3.5 w stronę Newtona bo 4 legi przy obecnej beznadziejnej formie Taylora powinien ugrać. Szczególnie że Newton ma ostatnio przebłyski a mecz z MvG to tylko potwierdził średnia 99 plus 66 % na podwójnych to tylko potwierdza.

Typy:
▶Newton +3.5 1.60
▶Newton DNB 5.20



Michael van Gerwen - Gary Anderson

Trzeba zacząć od tego co się wydarzyło w miniony weekend bo zarówno MvG jak i Anderson bardzo mocno zaznaczyli swą obecność na tym turnieju. Na wstępie wielkie brawa dla Szkota bo rzucił 9 lotkę ! Oraz zaliczył 1/2 finału w drugim turnieju uległ w L128 ale właśnie w pojedynku z MvG i tylko w stosunku 5:6 co świadczy jak wyrównane było to spotkanie. Jeśli chodzi o występy holendra to wygrał już 3 turniej oraz zaliczył 1/2 w drugim dniu imprezy. Ogólnie patrząc na to co wyprawiali obaj gracze na kwalifikacjach do UK Open od razu rzuca mi się w oczy typ na over legów akurat Unibet wystawił linię 10.5 po kursie 1.65 co uważam za promocję. Po pierwsze MvG w Premier League jakoś nie potrafi do końca się rozluźnić i pokazać 100% swoich umiejętności. Po drugie Anderson jest w stanie ugrać 4 legi w tym meczu co pokazał ostatni weekend. Po trzecie 9 lotka z pewnością wpłynęła bardzo bardzo motywująco na Andersona i nie wyobrażam sobie aby spokojnie czekał na ruch Lewisa czy Newtona którzy z pewnością będą atakować ostatnią bezpieczną pozycję na której znajduje się właśnie Anderson. Oczywiście za tydzień u siebie w Glasgow będzie miał mecz z Newtonem i to chyba zdecyduje kto zostanie w PL ale nie wyobrażam sobie aby odpuścił jutrzejszy mecz całkowicie. Zdarzały mu się niezłe występy w tym sezonie, jednak zwykle czegoś brakowało. Teraz oczywiście typuje wygraną MvG ale czy aż stać go na na tak wysokie zwycięstwo? Wątpię.. dla przypomnienia podam że w sobote było tylko 6:5 dla Shreka

Typ:
▶Over 10.5l 1.65 Unibet



#17
Newton - Taylor ▶ Newton +3.5 1.60
Anderson - MvG ▶Over 10.5 1.65

▶AKO:2.64 6/10 Unibet

#18
Thornton - Lewis ▶Thornton 1x2 2.50 3/10 Unibet


plus jakieś tasiemki ale radze ostrożniej jeśli chodzi o dzisiejszy wieczór z PL ale zapowiada się ciekawie może jeszcze później coś dorzucę ????
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Francja - Bułgaria



Drugi mecz pomiędzy Francją a Bułgarią zostanie rozegrany w niedziele tym razem w miejscowości Metz. Wczorajszy mecz oglądałem bardzo dokładnie i w moim odczuciu był to ciekawy ale też trochę szarpany mecz. Ostatecznie Francja przegrała 2:3 i aby myśleć o awansie do F6 musi szukać punktów a z kim ma ich szukać jak nie z teoretycznie najsłabszą ekipą w grupie - Bułgarią.

Wczoraj Francuzi zagrali tak jakby mecz zakończył się przy wyniku 2:1 dla nich. Pierwszy set przegrany po wyrównanej walce, drugi i trzeci to popis gry Les Bleus i doprowadzenie do stanu 2:1. Niestety później stało się to czego się obawiałem obniżenie skuteczności gry przed Francuzów + solida ciągle na bardzo podobnym poziomie gra Bułgarów doprowadzila do TB, który miał bardzo dziwny przebieg. Bułgarzy przy bardzo łatwej zagrywce i świetnych blokach wyszli na 6:0 po czym gospodarze potrafili odrobić to i doprowadzić nawet do 8:8. Niestety dla trójkolorowych znowu coś się zatrzymało w ich grze i ostatecznie przegrali do 11.

Co można powiedzieć o gospodarzach po tym meczu. Jest to bardzo ciekawa drużyna z graczami którzy mogą namieszać w tegorocznej edycji LŚ. Grają bardzo żywiołowo na pełnym ryzyku i są trochę &quot;szaleni&quot;- wystarczy spojrzeć na fryzury dwóch graczy . Świetny mecz o czym także wspomniał na konferencji trener Laurent Tillie, zagrał Lyneel który wchodząc w połowie I seta zdobył 21 punktów prezentując bardzo dobrą skuteczność w ataku. Bardzo zawiodłem się na tym który powinien być wyróżniającą się postacią czyli Ngapeth Earvin niby zdobył 13 punktów ale skuteczność w ataku to tylko 33.33% co jest bardzo słabym wynikiem w jego wykonaniu. Na duży plus dobre rotowanie składem przez trenera Moreau za Sidibe który pod koniec meczu dostał parę porządnych czap czy Le Goff za Le Rouxa w TB to niezłe zmiany jednak czegoś zabrakło w końcówce.

Co do Bułgarów to nigdy ich styl mi się nie podobał i dalej nie podoba. Grają bardzo nudną siatkówkę gdzie jest mało kombinacji i polotu . Ale co dla nich najważniejsze i co trzeba im przyznać grają skutecznie. Aleksiev wczoraj zagrał fenomenalny mecz, to on w trudnych sytuacjach brał na siebie ciężar i zdobywał punkty. Jak zwykle swoją robotę wykonał Skrimov który posiada świetną zagrywkę dzięki której Bułgarzy doprowadzili do TB. Mnie osobiście Bułgarzy nie zaskoczyli wczoraj niczym, ciągle ta sama gra mocne uderzenie bez szukania trudniejszych rozwiązań, silne skrzydła i mocna solidna zagrywka. Za to przyjęcie we wczorajszym meczu to był dramat, pominę bardzo mocne zagrywki Lyneela ale największe problemy mieli z zagrywkami flot- masa błędów i niedokładnych przyjęć i tak naprawdę te chwilowe przestoje gospodarzy dały wczoraj zwycięstwo Bułgarom.

Jeśli jutro Ngapeth oprócz bardzo solidnej zagrywki dołoży atak a każdy wie że to potrafi to przy tak grającej reszcie ekipy, Francja powinna gładko wygrać. Nie wyobrażam sobie aby pozwolili sobie na dwie porażki z Bułgarami których mieli już na widelcu i po słabszym początku meczu potrafili całkowicie zdominować to co działo się na parkiecie. Bardzo równy skład to wielki plus gospodarzy na każdej pozycji są bardzo wartościowi zmiennicy a w ekipie Bułgarskiej takich nie ma. Przy złej dyspozycji Aleksieva czy Sokolova nie ma chyba na tyle dobrych graczy aby zastąpić ich na 100%.

Inny wynik niż zwycięstwo Francji bardzo mnie zdziwi osobiście gram -1.5 bo sportowa złość i wyciągnięcie błędów z wczoraj powinny dać gospodarzom 3 pkt w tym meczu. Jeśli Ngapeth w końcu wstrzeli się w ataku to 3:0 murowane.

Typy:
▶Francja 1.60
▶Francja -1.5 2.20 Unibet



Kupon#4

Francja - Bułgaria ▶Francja -1.5 2.0 6/10 Unibet


Kupon#5
Francja - Bułgaria ▶Francja 1.50
Polska - Brazylia ▶Polska +1.5 1.65

▶AKO:2.48 4/10 Unibet
 
Do góry Bottom