>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Draft NBA 2019 - dyskuje, przemyślenie, typy.

Status
Zamknięty.
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Minnesota president Gersson Rosas tried to get to No. 4, No. 5 and finally moved up to No. 6.


Minesota ma 6-ke - co Ty na to ?


Wyszedłem z Hachimury , wezmą albo Culvera, albo Garlanda - oddali 11stke 

Minnesota has traded No. 11 and Dario Saric to Phoenix for the No. 6 pick in the draft, league source tells ESPN.

Wziałem Bol Bol over 17,5   oraz Tyler Hero over14,5   - na ta chwilę wszyscy typuja ich minimalnie 1 miejsce poniżej (inni np.CBS 27 i 16 )

Jaxon Hayes over 9,5 tez pobrane (3 posty dalej jest zmienione)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kurde Minnesota wytransferowala Sarica i swoj 11 pick za 6 pick Phoenix Suns...Niedobrze to wygląda dla powodzenia typu Hashimury. Ciekaw jestem na kogo zapoluja. Pewnie Garland albo White. A Atlanta mnie zaskoczyla z tym Humterem bo wcześniej była mowa, że jak przejmą 4 pick to biorą Culvera...Bądź tu mądry i pisz wiersze.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Jeszce coś się może zmienic 

Cleveland GM Koby Altman is still entertaining offers for the No. 5 pick, league sources tell ESPN.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
2,32 na under 9,5 Hayesa pobrane jednak     

i zmienili - jest typowany jkednak do 10-tego a reddish na 8-kę grrrr

i po 2 min wraca na 11-ste buhahah co tam sie dzieję - czy oni cokolwiek kumaja co się stanie ? 


PS: Dzieki za zainteresowanie draftem -pierwszy raz miałem okazje obstawiać - szkoda Tylera Hero ...jak dla mnie mega niespodzianka w porównaniu z typami - ale reszta wyszła zacnie (Hayes dał dobra dniówkę)...za rok będę mądrzejszy , wiem juz gdzie sprawdzać - a nauka połączona z dobrym zarobkiem to ...dobra noc zdecydowanie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Noo proszę i pięknie Hashimura jednak z 9 numerem, a już myślałem, że spadnie sporo niżej. Spore zaskoczenie, że Reddish spadł aż na 10 pozycję. Do tego z typów Brandon Clarka i Kevin Porter Jr myślałem, że będą sporo wyżej a tu taka sytuacja. Herro i PJ Washington też niestety nie spadli, a myślałem że trochę dalej się przesuną. Teraz pozostaje czekanie na jakieś ciekawe transfery i wypatrywanie okazji.

Myślę, że z draftu to najwięcej wygrała Atlanta Hawks. Z 4 wzięli Hunter, dobry defensor, dobrze rzuca z dystansu. Do tego Reddish z 10 oraz z 24 Fernando o defensywnych możliwościach. Super skład, a oni już w tym poprzednim sezonie w niektórych meczach dobrze wyglądali. Jest kogo trenować i na kogo zwrócić uwagę. Przyszłość będzie ich. Do tego ciekawe wybory Cavs: Garland, Windler czy Kevin Porter Jr, który spadł aż na 30 pozycje. Strzelców pobrali, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pelikany też nieźle na tym wyszły. Zaskoczyli z tym wyborem Heyesa z 8. Typowy center, teraz takich coraz mniej. No ale pod koszem im będzie brakowało centymetrów. Do tego z 17 wzięli Alexandra-Walkera. Typowy SG, dobre miejsce do rozwoju.

No i jak zawsze Warriors i San Antonio pewnie dobrze dobrały zawodników pod siebie i trzeba na nich zwrócić uwagę. Tam zawsze mają oko do tych niższych wyborów w drafcie.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Matt jak będziesz miał jeszcze jakiś taki event gdzie trzeba szukac danych i szybko reagowac na zmiany to ja się pisze - zakładaj temat - jesli zauważe zawsze chętnie powalczę - ja się nie znam na sporcie - jestem dobry z matmy i analizy (ZiM) - i kilka meczy tylko w życiu widziałem :) - dlatego zarabiam - jest mi łatwiej niz fachowcom - bo patrze od strony matmy 

Chętnie wezmę udział jeszcze w czyms takim . Pozdro 600 :) 
 
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Ten Hachimura z takim pickiem to jest porażka WW jak dla mnie, fartem wam to siadło. Przecież ten chłop nic nie broni ale to kompletne całkowite ZERO w defensywie i oni kogoś takiego na 4 mają mieć? To jest zawodnik, który jest kompletnie nie przydatny w playoffs, przeglądałem sobie dzisiaj sylwetki tych pierwszorundowych picków to ten chłop jest tragiczny, on nawet nie wie co ma robić w tej obronie ale z drugiej strony Wizards i tak przez 5 lat ósemki na wschodzie nie zrobią to może mają w dupie kwestie czysto sportowe :)

Hawks to rzeczywiście mogą mieć fajną paczkę z tych młodych za parę lat. 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 22 czerwca 2019 19:15 przez prospectsTen Hachimura z takim pickiem to jest porażka WW jak dla mnie, fartem wam to siadło. Przecież ten chłop nic nie broni ale to kompletne całkowite ZERO w defensywie i oni kogoś takiego na 4 mają mieć? To jest zawodnik, który jest kompletnie nie przydatny w playoffs, przeglądałem sobie dzisiaj sylwetki tych pierwszorundowych picków to ten chłop jest tragiczny, on nawet nie wie co ma robić w tej obronie ale z drugiej strony Wizards i tak przez 5 lat ósemki na wschodzie nie zrobią to może mają w dupie kwestie czysto sportowe :)

Hawks to rzeczywiście mogą mieć fajną paczkę z tych młodych za parę lat. 
A pamiętasz jak wygladał Giannis w swoim pierwszym roku ? :) Jest przecież milion takich przypadków , gdzie zawodnik nie wygląda a potem jednak wymiata - dajmy chłopakowi szanse - zobaczymy 
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Grek miał od początku lepszy skillset on tylko masy musiał nabrać tu nie ma co porównywać, ile Gianis ważył z 85 kg? Ten Japoniec już wa warunki, a kompletnie nie potrafi się zachować w obronie, jak gość po 2 sezonach gry w akademickich rozgrywkach stoi jak słup w obronie to z niego za wiele nie wycisną. Nie powinien iść z takim wysokim pickiem i tyle.
 
M 21

markzuza94

Użytkownik
Nie widziałem tematu z transferami w NBA, ale może orientujecie się który bukmacher proponuje typy na przejście Irvinga do danego zespołu?
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 czerwca 2019 11:45 przez prospects1xbet ma wystawione kursy na transfery zawodników ale musisz w apce zagrać, przez stronę się nie wyświetla taka oferta. 
Jest oferta na stronie też, trzeba szukać w Typach długoterminowych: Long term bets &gt; Basketball &gt; NBA Special bets. Są kursy na Irvinga, Butlera i Leonarda i różne kluby. Są też typy na pozostanie w obecnych klubach Duranta, Butlera, Walkera i Irvinga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom