>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Domowe sposoby na kontuzje

gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Zapewne wielu z Was oprócz obstawiania również czynnie uprawia sport, a jak wiadomo łączy się to z ryzykiem złapania mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Proponuję tutaj popisać o tym jak sobie radzimy z kontuzjami, z którymi niekoniecznie trzeba lecieć od razu do lekarza i wystarczy pierwsza samopomoc żeby sobie ulżyć w cierpieniu :spokodfhgfh:

Ja osobiście polecam na wszelkie stłuczenia, skręcenia i obrzęki moczenie w ciepłej wodzie z mydlinami z szarego mydła. Przytrafił mi sie ostatnio podczas gry w piłke krwiak pod paznokciem dużego palucha u nogi. Stopa spuchła jak cholera i oczywiście nie obyło się bez cięcia chirurgicznego, ale uprzednie pomoczenie stopy w mydlinkach przyniosło niemałą ulgę. :spokodfhgfh:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
soda+ goraca woda, albo oklady z takim specjalnym zelem ktory sie zamraza, ewentualnie lodem, na pewno pomoze. Czy tez poprostu w przypadku kostki wsadzic w dobry stabilizator na pare dni. Jako, ze czesto krece kostki to posiadam takowy ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jezeli skecicie staw skokowy lub Kostke polecam liśc kapusty czerwonej przyłożyć owinąc i tak nosić przez 2 dni pomaga !
 
K 0

kacper323

Użytkownik
Najlepszy domowy sposob na wszelkiego rodzaju kontuzje to polezec i odpoczac ???? ja nigdy nie bralem tabletek i nie faszerowalem sie innymi tego typu rzeczami. troche odpoczynku i wszystko samo wraca do normy...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Ja mam bardzo czesto kontuzje a ostatnio to juz masakra.
na początku sezonu podczas meczu ziomek kopnął mi w noge zamiast w piłke i Torebka stawowa u stopy się rozerwała. w szpitalu wsadzili mi w gips i później cały czas komplikacje. Do teraz nie mogę sprawnie grać w piłkę. Opuchlizna jeszcze mała jest, a ból przy kopnięciu piłki czasem mocny i trwały. Może macie jakiś sposób żeby jakoś dobrze pomógł ? jjuż stosowałem bardzo wiele rzeczy.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jesli temat przechodzi na pytania to ja mam takie: W kwietniu tego roku zwichnełem rzepke(wyglada to dosc masakrycznie bo zmienia ona polozenie dosc znacznie) i do teraz nie jestem w 100% sprawny. W szpitalu wsadzili mnie w gips i udo stracilo bardzo wiele na masie i jest strasznie chude, lekarze dawali mi wiele cwiczen tylko efekty sa bardzo marne(a naprawde cwiczylem ostro). Czy komus zdarzylo sie to samo i moglby powiedziec jak z tego wyszedl?
pozdrawiam
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
może to jest zanik mięśni w tych częściach ciała? takie rzeczy się zdarzają i teraz jak u niemowlaka. Trzeba od nowa przez jakiś okres cwiczyc od nowa. ale mogę sie mylić
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
może to jest zanik mięśni w tych częściach ciała? takie rzeczy się zdarzają i teraz jak u niemowlaka. Trzeba od nowa przez jakiś okres cwiczyc od nowa. ale mogę sie mylić
no tak to jest zanik miesni spowodowany tym ze noga przez jakis okres wogole nie pracowala, stracic bardzo łatwo a odzyskak dawna mase i forme nogi ktore utrzymuja rzepke jest baaardzo trudno. Tylko ze ja naprawde tyralem bardzo ostro a efekty praktycznie zadne
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
zastrzyk koxu pomoze ;)
ja jakos miałem prawie 2 miechy noge w gipsie, to wiadomo 0 ruchu, druga w sumie tez bo o kulach łaziłem ale zeby mi schudły to nie zauwazyłem, jedynie zgrubły od jedzenia i zerowego ruchu :]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
zastrzyk koxu pomoze ;)

ja jakos miałem prawie 2 miechy noge w gipsie, to wiadomo 0 ruchu, druga w sumie tez bo o kulach łaziłem ale zeby mi schudły to nie zauwazyłem, jedynie zgrubły od jedzenia i zerowego ruchu :]
no dzieki Ted, pomogles mi i juz lece po koks do apteki;)
 
Do góry Bottom