>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Doliczony czas gry. - 1 połowa

S 0

s_l_o_w_i_k

Użytkownik
Witam. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w zakładzie &quot;doliczony czas gry. 1 połowa&quot; ? Przy tym zakładzie są następujące kursy:
0-1 -kurs 1.70
2- kurs 2.10
3 lub wiecej - kurs 6.10
bukmacher Unibet.
Czy mam to rozumieć jako ilość bramek która wpadnie po 45 minutach pierwszej połowy np. w 2 minutach czasu doliczonego ?! Może mi to ktoś wyjaśnić ?
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Witam. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w zakładzie &quot;doliczony czas gry. 1 połowa&quot; ? Przy tym zakładzie są następujące kursy:
0-1 -kurs 1.70
2- kurs 2.10
3 lub wiecej - kurs 6.10
bukmacher Unibet.
Czy mam to rozumieć jako ilość bramek która wpadnie po 45 minutach pierwszej połowy np. w 2 minutach czasu doliczonego ?! Może mi to ktoś wyjaśnić ?

Matko Bosko. To nie może być prawda. Powiedz, że udajesz. Spraw żebym nie stracił wiary w potęgę ludzkiego umysłu.


Ale jeśli nie udajesz to należałoby tylko zapłakać.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Na tych MŚ warto grać ten doliczony, ale tylko w tych meczach w których przed meczem wiadomo, że będzie przerwa na picie. Wtedy sędzia musi doliczyć ten czas plus jeszcze normalne przerwy. Wtedy gramy 3+ i nie ma szans by nie pykło ????
Ktoś wie w których jeszcze meczach tak będzie?.
 
R 2

ramzej7

Użytkownik
Bodajże we wczorajszym spotkaniu Argentyny sędzia w 1 połowie nie doliczył ani jednej minuty. Nie przypominam sobie podobnego spotkania na tych mistrzostwach, że sędzia nie pozwolił grać ponad regulaminowe 45 minut w 1 części spotkania. W Bet365 za 0min doliczonego czasu w 1 połowie kurs w granicach 8.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Jeżeli miał doliczyć powiedzmy minutę to pomyślał trzeźwo i puści wcześniej do szatni piłkarzy. W Brazylii jest specyficzny klimat nie ma sensu przemęczać zawodników.
Więc ten doliczony czas nie jest taki pewny na tych mistrzostwach.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Masz rację, ale w tych meczach w których jest dodatkowa przerwa na picie, to sędzia musi to doliczyć, bo taki jest regulamin. Tak było w ostatnim meczu Holandii i chyba będzie w meczu Brazylii, bo grają w Foralezie. Trzeba czekać na info przed meczem.
 
Do góry Bottom