>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dodatkowa suma goli

M 0

mery1980

Użytkownik
Witam wszystkich na formu jest to mój pierwszy post na tym forum zapewne nie ostatni.Do tej pory grałem na bwin i chcę popróbować szczęscia teraz na bet365.Konkretnie chodzi mi o dodatkowa suma goli więcej niż 1,5 czyli że musza strzelić 2 gole w całym spotkaniu?I drugie pytanie jak zrobić kupon złożony żeby się stawki mnożyły czytałem na forum było juz takie pytanie lecz nie było tam dobrej opdowiedzi.Niem na u mnie opcji zakład auumulowany.
Proszę o podpowiedz
dzięki i pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jeżeli grasz powyżej 1,5 gola to oczywistością jest że muszą pasc minimalnie 2 gole aby zakład był trafiony ;)

A jeśli chodzi o drugie pytanie to :


Naciskasz na tą strzałke i będziesz miał pokazane możliwosci w zależnosci od tego ile zdarzeń wybierzesz na kupon:


Pozdro
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Czesc Mery 1980
odnośnie pytania over 1,5 zgadza się ale taka moja sugestia
stawiaj lepiej over 2 , bo kurs jest wyższy i w razie wyniku np 2-0 ,1-1 zwrot kasy.
over 1,5 po kursach 1,12 -1,15 nie opłaca się grać. Piszę tak bo kiedyś bardzo się gustowałem w tego typach zakładów i stawiałem takie tripelki non stop. Lepiej over 2 po kursach 1,3-1,5
PS.Jak ktoś ma by jeszcze nie wiedzial to tłumacze
over 1,5 wchodzi 2-0,3-0, 1-1,2-1 i wszytko inne oprócz 0-0,1-0
over 2 wszystko inne oprocz 0-0,1-0
over 2;2,5 wynik 0-1,0-0 przegrana absolutna, 2-0 to zwrot połowy kasy a połowa to przegrana np stawka 20 zł rozstrzygnięciu kuponu wraca 10 zł nie radze tego typu zakładów akumulowanych
over 3 3-0 ,2-1 zwrot powyzej 3 goli wygrana a 0 goli 1 gol,2 gole przegrana
under 3,5 - opłacalne zwłaszcza do typowo underowych spotkan w lidze portugali
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to ja dorzuce od siebie under 4,5 dobry w lidze francuskiej i angielskiej ale tzreba wyczuc spotkanie.ABSOLUTNIE NIE DO GRY w eredevisie i bundeslidze także nie polecam w szkockiej norewskiej
 
Do góry Bottom