>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

dochody z zakladow po uplywie 5 lat

R 59

random

Użytkownik
witam

wszelkie niezaplacone podatki przedawniaja sie po 5 latach i w zwiazku z tym mam pytanie

czy gdybym chcial np. kupic samochod a nie mam obecnie zadnej pracy to w przypadku kontroli z US moglbym pokazac im bezczelnie wyciag z konta ZAGRANICZNEGO bukmachera badz jakiegos e-walletu z wyplatami od buka sprzed 5 lat i nie poniesc zadnych konsekwencji (zadnych podatkow, zadnych kar) bo wszelkie zobowiazania juz sie przedawnily?
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
wszelkie niezaplacone podatki przedawniaja sie po 5 latach i w zwiazku z tym mam pytanie
Niekoniecznie wszelkie niezapłacone podatki przedawniają się po 5 latach. Występują różne okoliczności które mogą przedłużyć termin przedawnienia.

czy gdybym chcial np. kupic samochod a nie mam obecnie zadnej pracy to w przypadku kontroli z US moglbym pokazac im bezczelnie wyciag z konta ZAGRANICZNEGO bukmachera badz jakiegos e-walletu z wyplatami od buka sprzed 5 lat i nie poniesc zadnych konsekwencji (zadnych podatkow, zadnych kar) bo wszelkie zobowiazania juz sie przedawnily?
Radzę sprawdzić, czy taka gra sprzed 5 lat u zagranicznego bukmachera nie podpadnie pod nielegalną grę w związku z ostatnią lub jeszcze wcześniejszą uchwaloną ustawą hazardową. Urząd skarbowy może pogrzebać w przepisach i coś znaleźć na własną korzyść, a Ty się sam podłożysz pokazując im takie źródło dochodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
R 59

random

Użytkownik
Radzę sprawdzić, czy taka gra sprzed 5 lat u zagranicznego bukmachera nie podpadnie pod nielegalną grę w związku z ostatnią lub jeszcze wcześniejszą uchwaloną ustawą hazardową. Urząd skarbowy może pogrzebać w przepisach i coś znaleźć na własną korzyść, a Ty się sam podłożysz pokazując im takie źródło dochodu.
no wydaje mi sie, ze podpadnie pod gre u nielegalnych a te przedawnienie podatkow to chyba(?) tyczy sie tylko legalnych zrodel zarobkow

ale czy w takim razie nielegalne zrodla zarobku jak granie u buka nigdy sie nie przedawni? nawet zabojstwo przedawnia sie po 25 latach a za gre u buka ewentualne konsekwencje mozna poniesc bez zadnego ograniczenia czasowego?
 
Do góry Bottom