>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Do celu

luca 1

luca

Użytkownik
Głównie za 1000 i w większości piłka nozna ????

#1
Liverpool - Stoke 1 @1.30
Besiktas - Boluspor 1 @1.22

@1.58 - 1000
EW: 1580✅
 
M 7

mentor13371

Użytkownik
Mistrzu, nie żebym się wtrącał, ale życzę Ci jak najwięcej pieniędzy na grę, radziłbym tego nie stawiać albo zamknąć zakład jeśli możesz. Turcja to jednak Turcja. W ostatnim meczu tych drużyn co prawda Kayserispor dał radę u siebie, ale do 85 minuty było 1:1. a następnie strzelili bramkę w końcówce na 3:1 czy uda im się wygrać na wyjeździe? Ja bym nie zaryzykował, a szukam jutro na gwałt jakiegoś pewniaka też na tysiaka aby podreperować budżet. Pozdrawiam.
 
D 238

daru

Użytkownik
I Ty tez nie bedziesz pil,nie patrzyles skladów ,goscie pojechali rezerwami,jak grasz o takimi stawkami to nigdy nie graj x czasu wczesniej,bo to wielka loteria.Druga rada ,grajac mecze o kursie 1,50 ,musisz miec skutecznosc mega aby osiagac zyski,gdzies na poziomie 70% skutecznosc,jak dla mnie to duzo.powodzenia i pozdrawiam.
 
luca 1

luca

Użytkownik
I Ty tez nie bedziesz pil,nie patrzyles skladów ,goscie pojechali rezerwami,jak grasz o takimi stawkami to nigdy nie graj x czasu wczesniej,bo to wielka loteria.Druga rada ,grajac mecze o kursie 1,50 ,musisz miec skutecznosc mega aby osiagac zyski,gdzies na poziomie 70% skutecznosc,jak dla mnie to duzo.powodzenia i pozdrawiam.

Ok ????
 
Do góry Bottom