>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Djurgarden - Västra Frölunda HC, 31.10.05

Status
Zamknięty.
S 0

send

Forum VIP
Kursy z bet365:
ML - 2.80 - 1.42
PL - (+0.5)2.35 - (-0.5)1.57
U/O 4.5- 2.00 - 1.76

Kolejny ciężki wieczór dla drużyny z Djurgården. W sobotnim spotkaniu zostali pokonani na własnym lodzie przez drużynę Timry IK 1-2, po dość słabym, nudnym widowisku. Całe spotkanie zostało właściwie rozstrzygnięte w pierwszych 25 minutach, po których goście prowadzili już 2-0. Gdy DIF zdobył 3 minuty później kontaktową bramkę kibiców napełniła nadzieja. Jednakże dobra postawa zarówno bramkarza gości, Mika Oski, jak i defensywy zapewniła Timrze siódmą wygraną w sezonie. Co mogło zaniepokoić, to wykorzystywanie gry w przewadze - na 7 przewag drużyny gospodarzy zdobyli oni tylko jedną bramkę...
Frölunda jedzie na kolejne wyjazdowe spotkanie po tym, jak pokonali Leksands IF, ostatnią drużynę w lidze po niesamowicie wyrównanej walce. Decydującego o zwycięstwie gola zdobył Joel Lundqvist, w trakcie gry w osłabieniu. Dość szczęśliwe zwycięstwo i niezbyt zachwycające wyniki w ostatnich meczach potwierdzają kryzys formy FHC, jeśli o takowym możemy mówić.
Co do samego spotkania. bet365 popełnił spory błąd wystawiając puck line na +0.5 dla Djurgården po kursie wyższym niż 2.00, a mianowicie 2.35. Przyjmując, że Djurgården(+0.5) ma około 45% szans na wygraną, p*k&gt;1, co daje nam value do gry za małą/średnią stawkę. Pragnę tylko nadmienić, że FHC wygrało w tym sezonie z DIFem tylko jedną bramką grając na własnym lodzie. Czas na rewanż, mam nadzieję, że udany. Co do linii under/over 4.5 - skłaniałbym się ku wynikowi niskiemu, jak pokazuje historia około 60% spotkań tych drużyn kończyło się underem...

I aby nie było nieporozumień, moje zakłady i stawki:
Djurgården(+0.5) @ 2.38 3.5/10
Under 4.5 @ 2.00 1/10

Komentarze, informacje mile widziane.

Pozdrawiam

SenD
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
postawiłem na Frolunde, ale do tercji Djurgarden zaskakuje, chyba po wygranym w dogrywce meczu z HV71 złapali wiatr w żagle, chyba także mozna zacząć na nich śmiało grać :wink:
 
S 0

send

Forum VIP
Mnie DIF raczej nie zaskoczył, tak jak to wynika z analizy, to raczej FHC znalazła się na równii pochyłej, która może się dla niej źle skończyć...

Pozdrawiam

SenD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom