>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Depozytu z konta bankowego osoby trzeciej

hazardzista92 0

hazardzista92

Użytkownik
czy istnieje bukmacher w którym mogę dokonac depozytu z konta bankowego osoby trzeciej??!!

prosze o mozliwie jak najszybsza odpowiedz, jak tylko dowiem sie tego co chcialem napisze do moda zeby zamknal temat. z góry dzieki!!!
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Chyba u każdego bukmachera tak można. Robiłem tak przynajmniej w Expekt wpłacając pieniądze znajomemu. Problem mógłby być jedynie z wypłatą.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Nie radzę tak kombinować, bo z bukami nie ma żartów... Lepiej się spytaj osób kompetentnych, czyli supportu danego bukmachera.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam
odp na pytanie : TAK da się wpłacić &quot; każdy kasę przyjmuje chętnie ad : ALE nieuda ci sie jej wypłacić na 100% bo jak bedzie wypłata to twoje dane konta muszą być w 100% identyczne jak dane konta bankowego z którego robiłeś wpłatę chodzi o Imie Nazwisko Adres ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Da się przez UKASHA !!!
Ktoś z mbanku czy innego banku działajacego 24 h na dobę kupuje ukasha i podaje CI kod
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
czyli tak jak wpłaciłem teraz kase na BAH z konta które nie jest podpisane moimi danymi to kasa przepadła?
O ile wypełniłes wszytskie dane jakie są wymagane do indentyfikacji Twojego konta (w bah chyba to numer gracza) robiąc przelew to kasa na pewno nie przepada. Jesli nie bedzie dochodziła dłuzej napisz do supportu opisz swoja sytuacje i bedzie po sprawie.
Tak wogole to u wiekszosci jak nie u wszytskich bukmacherów można wpłacac z kont osoby 3. Na tym bazuja np. Przelewy 24. Wypłacać mozna tylko na swoje konto.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tak wogole to u wiekszosci jak nie u wszytskich bukmacherów można wpłacac z kont osoby 3. Na tym bazuja np. Przelewy 24. Wypłacać mozna tylko na swoje konto.
Jesteś na 100% pewny? Ja mam sporo wątpliwości.

Skąd wiesz, że P24 nie wysyłają do buka szczegółów transakcji (nr. konta, imię, nazwisko) razem z pieniędzmi? To chyba jedyny moment w którym bukmacher może powiązać konkretny numer konta z konkretną osobą (banki przeprowadzają wiarygodną weryfikację klientów, a przy przelewie nie da się ukryć swoich danych).

Jeśli chodzi o wypłatę to tu akurat jestem pewny, że imię i nazwisko wpisane przy przelewie nie muszą się zgadzać, a przelew i tak dojdzie. Ważny jest tylko numer konta.

Nie mogę wyobrazić sobie w jaki sposób bukmacher z Malty miałby sprawdzić czy numer konta xxxxx należy akurat do mnie? Bank na pewno nie udzieli im takich informacji - zresztą byłoby to mocno czasochłonne, a nie wielu bukmacherów prosi o dodatkowe potwierdzenie rachunku (np. wyciągiem).

Jeśli, więc P24 nie dostarczają bukmacherom, żadnych informacji to najprawdopodobniej można ze spokojnym sumieniem wpłacać i wypłacać z jakichkolwiek kont bez żadnych obaw... Ale jakoś nie jestem przekonany.

Przez P24 możesz wpłacać na moneybookers. MB na swojej stronie informuje, że jakiekolwiek wpłaty z kont osób trzecich będą cofane, a koszty odliczone od kwoty przelewu. Jeśli P24 nie dostarczałyby informacji to byłaby to tylko pogróżka bez pokrycia... A pralnie pieniędzy otwarte na oścież.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
kase możesz wpłacić z kogoś karty, a wypłacić możesz bezpośrednio na konto bankowe (no ale swoje) i tak lepiej pogadać wcześniej z supportem w tej sprawie
do tego pewnie będzie weryfikacja więc jak nie masz 18+ no to powodzenia, nawet jak skonczysz za pare tygodni i wtedy będziesz chciał wypłacić to się możesz naciąć (sądząc po 92 w twoim nicku)
 
Do góry Bottom