>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DEL - liga niemiecka 2023/2024

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
München vs Bremerhaven: Bremerhaven powyżej 1.5 gola @1.35✅
Straubing vs Berlin: Straubing powyżej 2.5 gola @1.71✅
AKO @2.31 bez podatku Betclic✅


Spróbujemy z DEL, bo ta liga mi chyba najlepiej idzie. Zdecydowałem się na 2 gole Pingwinów. Pięknie ogląda się grę tego zespołu. Trener Thomas Popiesch uśmiechnięty od pierwszych do ostatnich minut i nic w tym dziwnego, ponieważ zna siłę swojej drużyny. Zarówno w defensywie, jak i w ofensywie funkcjonuje jak należy. Bramkarz Gudlevskis to obok Hildebranda z Berlina najlepszy goalie w tych play-off i popisuje się paradami, które trzymają w grze przyjezdnych. Byki z Monachium jakby ospałe, zbyt wolno poruszają się na tafli i przegrywają walki na bandach, co tylko nakręca Bremerhaven. Dzisiaj spodziewam się bardziej wyrównanego starcia, ale te dwa trafienia są w zasięgu gości. Byki z Wolfsburgiem słabo spisywały się w defensywie i przy kilku PP, Jeglic, Urbas i spółka swoje zrobią.

Drugi typ to już 3 trafienia Straubing. Myślałem o punkcie kanadyjskim Connolly, ale to może wstawię jeszcze drugi kupon z kanadyjką. Szkoda Tygrysów, bo pierwszy gol powinien zostać uznany. Nie widziałem tam nieregularnego przeszkadzania bramkarzowi jest spora dyskusja w niemieckich mediach i spotkanie mogłoby się inaczej ułożyć. Na dodatek 2 słupki i 1 poprzeczka pojawiła się po stronie Straubing i pech nie opuszczał dzisiejszych gospodarzy. Jakby mało było problemów kontuzji doznał kapitan Sandro Schönberger i zapewne dzisiaj nie wyjeździe na lód. Przy Pulverturm Tygrysy to naprawdę groźna ekipa, co pokazały domowe starcia np. z Berlinem w tym sezonie. Oba były wygrane 4:1 i 6:2. U Niedźwiedzi Polarnych świetnie spisuje się bramkarz Hildebrand i szkoda, że odszedł z Frankfurtu, ale taki los hokeistów. Myślę, że Amerykanin musi zagrać gorsze spotkanie, a Straubing to obok Schwenninger najlepsza ekipa własnego lodowiska i te słupki i poprzeczki wreszcie zostaną zamienione na trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pogram jeszcze kanadyjkę:
Ziga Jeglic punkt @1.82✅
Mike Connolly punkt @1.75✅
AKO @3.19 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs München: Bremerhaven powyżej 1.5 gola @1.24🟥
Berlin vs Straubing: Berlin powyżej 2.5 gola @1.63✅
AKO bez podatku @2.02 Betclic🟥


Ostatnie 3 kupony z DEL na plus, jak widać ta liga mi najlepiej podchodzi, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Znów stawiam na 2 trafienia Pingwinów. Nie ma tutaj większej filozofii. Byki zagrały o wiele lepiej, niż w 1. starciu, a i tak zabrakło, aby cieszyć się z triumfu. Bremerhaven w każdym meczu play-off strzeliły do tej pory min. 1 gola, jest to mocna strona najlepszej ekipy sezonu zasadniczego. Ziga Jeglic z Janem Urbasem swoje zrobią. Na własnej tafli powinno być łatwiej i 2 bramki.

Niedźwiedzie Polarne zagrały bardzo słabe spotkanie w Straubing, a i tak wywieźli ważny triumf z tafli rywala. Tygrysy dominowały, ale Hildebrand znów popisywał się kapitalnymi paradami. Każda drużyna ma gorszy moment w danej serii i tak było z Berlinem 2 dni temu. Teraz u siebie w stolicy zagrają z pewnością lepiej, co starczy na 3 trafienia. Noebels, Tiffels czy też Pfoederl znów mogą zdecydować w kluczowych momentach.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Christian Wejse (Bremerhaven) punkt @2.70 Fortuna🟥

Kusi mnie dzisiaj jeszcze Wejse. Jest to zawodnik, który wyjeżdża na PP w pierwszym linku wraz z Jeglicem, Urbasem, Verliciem i Jensenem. Do tej pory w serii z Bykami nie zaliczył nawet punktu, a dobrze wiemy, że Bremerhaven w każdym meczu, zdobył bramkę w PP. Mam nadzieję, że się przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs München:
Ziga Jeglic punkt @1.82
Ziga Jeglic 2 punkty @4.50
Ziga Jeglic gol @4.80


Drugi typ to już standardowo Ziga. Jeglic bez punktu w ostatnich dwóch starciach z Bykami, chociaż był aktywny. Jan Urbas skradł show i obserwatorzy w Niemczech wspominają, że taki napastnik na kontry były idealny w stolicy Bawarii. Uważam, że Pingwiny awansują dzisiaj do finału i PP to jest mocna strona gospodarzy. 2 szybkie trafienia w przewadze dały przewagę 3 bramek w niedzielę. Tutaj bryluje Ziga, który odpowiednio rozdaje krążek i mam nadzieję, że zawodnik ten zapisze się do protokołu sędziowskiego.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mecz za chwilę, więc krótko. Stawiam na wygraną Pingwinów. Jest to dla nich pierwszy historyczny finał i mogą oo raz pierwszy sięgnąć po mistrzostwo. Wszystko się tutaj zgadza do ataku po defensywę. Gudlevskis to w mojej opinii najlepszy bramkarz w DEL na ten moment, zaraz za nim Hildebrandt. Nie będzie łatwo, wszak Niedźwiedzie Polarne są doświadczonym zespołem, ale bardziej podobała mi się gra gospodarzy w play-off.

Bremerhaven vs Berlin: 1 RT @2.20 Superbet✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2069
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Bremerhaven:

Marcel Noebels punkt @1.52✅
Jan Urbas punkt @1.75✅
AKO @2.66 Fortuna✅


Miałem dzisiaj jeszcze pomysł na DEL 2, ale jednak zostanę przy finale DEL. Pingwiny pokazały kawał hokeja i nawet zawodnicy z Berlina byli pod wrażeniem rywala, który debiutuje w finałach. Niektórzy hokeiści ze stolicy zazdrościli gospodarzom radości i uważali, że fetowali, jakby zdobyli już mistrzostwo. To powoduje, że dzisiaj należy spodziewać się wielu kar i zaciekłej walki o zwycięstwo w 2 starciu. Zdecydowałem się na liderów obu drużyn, którzy nie zapunktowali 2 dni temu w Bremerhaven. Zarówno Noebels jak i Urbas to specjaliści w PP, ten pierwszy kreuje sytuacje, a ten drugi robi użytek ze swojego onetimera. Mam nadzieję na overowe widowisko i liczę na obu napastników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1941
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs Berlin:

Ross Mauermann punkt @2.10
Ross Mauermann gol @3.50
Fortuna


Ależ mamy finałową serię w DEL! Warto włączyć sobie dzisiejszy mecz, ponieważ dwie potyczki pomiędzy Bremerhaven a Berlinem stały na bardzo wysokim poziomie. Niekonwencjonalne zagrania charakteryzuje Mauermanna, dlatego on dzisiaj ląduje na moim kuponie. Amerykanin w stolicy był w cieniu liderów z pierwszego linku, jestem zdania, że na własnej tafli zapunktuje, jak to ma w zwyczaju. Jego asystę do Alexa Friesena w pierwszym starciu śmiało można uznać, za jedno z najlepszych zagrań w tym sezonie. Mam nadzieję, że dzisiaj także popisze się golem lub kluczowym podaniem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Berlin vs Bremerhaven:
Ty Roning punkt @1.82
Jan Urbas punkt @1.82
AKO @3.31 Fortuna


A spróbujemy z kanadyjką na DEL. Urbas na przełamanie. Ostatnio bez punktu, myślę, że pierwszy link Bremerhaven dzisiaj podziała.

Z Berlina wybieram Roninga. Niestety Noebels jest kontuzjowany, co powoduje, że na jego miejsce wskoczył Ty. Szczególnie w PP wygląda to ciekawie, ponieważ rozprowadza krążek tak jak Marcel i jest to spore zagrożenie dla Pingwinów. Roning to najlepszy strzelec stołecznych w tegorocznych play-off, uważam, że coś dołoży od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom