>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Darmowy zakład 100 PLN codziennie [ SportingBet ]

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Tylko zakłady typuj:live obstawione w styczniu biorą udział w promocji.
Oferta jest aktulna od 1 do 31 stycznia.
Należy obstawić 6 zakładów typuj:live jednego dnia.
Minimalna wartość każdego z zakładów to 25 PLN.
Minimalny kurs zakładu to 1,5. W przypadku akumulatora każda jego składowa musi mieć kurs min. 1,5.
Przypada jeden darmowy zakład na klienta na jeden dzień.
Wartość darmowego zakładu to stawka najniższego z zakładów kwalifikujących.
Maksymalna wartość darmowego zakładu to 100 PLN lub ekwiwalent w innej walucie.
Duplikujące się zakłady nie biorą udziału w promocji.
Zakłady pokrywające cały rynek, lub te na przeciwne zakończenie jednego zdarzenia nie biorą udziału w promocji.
Darmowe zakłady zostaną zaksięgowane automatycznie następnego dnia przed godziną 12:00.
Zakłady niewykorzystane w dniu przyznania zostaną wycofane.
Gracz otrzymuje tylko wygraną z darmowego zakładu (stawka nie jest zwracana) i musi on obstawić po kursie min. 1,5.
Darmowy zakład nie może zostać użyty jako zakład kwalifikujący do promocji.
Standard Terms &amp; Conditions

Sportingbet zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi darmowego zakładu w wypadkach, gdy Sportingbet ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu darmowych zakładów.
Pracownicy Sportingbet nie są upoważnieni do udziału w promocji.
Sportingbet.com ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili bez wcześniejszego zawiadomienia. Zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w niniejszej promocji.
Sportingbet.com jest ostateczną instancją rozwiązującą spory.
Sportingbet.com zastrzega sobie prawo do zażądania dokumentów przed wypłaceniem bonusa.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami w Sportingbet, np. z zakładami bez ryzyka.
Obowiązują standardowe zasady Sportingbet.com.
W przypadku problemów z bonusem prosimy o kontakt pod adresem [email protected]
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Po zagraniu najpierw darmowego zakładu 500zł, można pomyśleć o tej promocji.
Wartość darmowego zakładu to stawka najniższego z zakładów kwalifikujących.
Czyli żeby mieć 100zł darmowego zakładu to muszę postawić te 6 zakładów live po kursie 1,5 po stawce min. 100zł?
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
No spoko, ale jak postawisz 6x25 to dostaniesz freebeta równoważnego najniższemu zakładowi czyli tylko 25 PLN.
Zobaczymy czy do południa dadzą ten darmowy zakład.
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
u mnie jaja z tą promocją, zagrałem 7 zakładów ze stawką ponad 100zł, czekam czekam i nic, wiec się zacząłem upominać o bonus i po którejś próbie dostałem odpowiedź, że mam zakładów zagranych 5... bo jeden zakład był DNB a akurat padł remis więc się nie wlicza(dziwne, pierwszy raz się z tym spotykam u każdego innego buka zakłady takie się liczą bo w końcu kasiorę się ryzykuje), tak czy siak pomijając ten zakład mam zagranych 6 kuponów a support upiera się, że mam 5. Nieprawdopodobne ale prawdziwe, w końcu liczyć uczyliśmy się już w szkole podstawowej ???? Szkoda ale chyba ostatnio z promocji za bardzo ich obskubałem i kombinują
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A nie zagrałeś na te same spotkania (podobne typy które mogą kolidować?)
DNB, remis nie ma zakładu, więc nie ma i tyle, poziom rozumienia podobny jak ten z liczeniem.
Wlepiaj im screeny zakładów które się kwalifikują i tyle w temacie, no chyba że sam wiesz dobrze że pokombinowałeś z tymi zakładami i na starcie odpuszczasz.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
wy jeszcze z tymi oszustami gracie? Poczytajcie wątek o promocji noworocznej to dowiecie się jacy złodzieje są w sportingbet ????
Pewnie są bardzo to tylu i liczą, że ludzie będą przegrywać te zakłady po kursach 1,5 i będą na plus.
A bonus i tak się nie należy, bo albo będziecie zawodowymi graczami, albo to promocja nie dla Was albo nie spełniliście warunków;) Na większych oszustów nigdy nie trafiłem.
???? sportingbet
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na jakiej zasadzie kogoś uznali graczem zawodowym? Bo na pewno jak ktoś miał ten problem to pytał, tylko nikt tu nie napisał.
Jak ktoś gra surbety na jednym serwisem ze zwykłymi betami to faktycznie nie jest to zbyt zawodowe hehe, nie mówiąc że fair
dużo pieprzenia mało konkretów można tylko wyczytać że złodzieje, oszukują z postawionymi betami i cisza.Jak ktoś ma te bety w historii to jak moga nie uznać?Gracie surbety czy coś że tylko poprzestajecie na tym pisaniu o złodziejstwie?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
przeczytaj mój post z zakładami jakie u nich puściłem, NBA i Liga angielska i zobacz jak wygląda wg nich granie zawodowe ???? Jestem graczem zawodowym od Premier League w sporting bet bo trafiłem kilka spotkań ????

spierarałem się z nimi że żaden ze mnie zawodowiec to oni swoje, że tak postanowili traderzy i decyzja jest nieodwołalna. Wkleiłbym czat z rozmową na ten temat, ale konsultantka miała mnie gdzieś i się rozłączyła, po czym okno mi się z zamknęło.
Dzięki, Marcin-Odra ???? mam nadzieję, że się uda ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spróbuj jeszcze raz wysłać maila albo napisać na czacie. Wysłałem wczoraj Twoje i od kbpoland dane do odpowiednich osób, aby jeszcze raz Was sprawdzili.
User kbpoland otrzymał freebet, mam nadzieje, że Ty także otrzymasz.
Pozdro!
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Martin I: Witam w Sportingbet. Proszę chwilę zaczekać, sprawdzam podane informacje
Martin I: Tak ?
You: ciągle nie otrzymałem bonusu noworocznego mimo że spełniłem wszystkie warunki zgłaszałem już sprawę wielokrotnie
You: i nic
You: ciągle uważacie mnie za gracza zawodowego co jest głupotą
Martin I: Przykro mi ale to sie nie zmini
Martin I: Nie otrzyma Pan tego bonusa
You: i wykrętem by oszukać graczy
You: dlaczego?
You: bo jestem graczem zawodowym? który umie wygrać marne 100 zł na meczach ligi ang?
Martin I: Tak zadecydowali traderzy
Martin I: Ja tylko Pana o tym informuje
You: nie gtałem na ligę serbską hokeja tylko na najpopularniejsze rozgrywki i to na dodatek małe stawki!
Martin I: Przykro mi
You: nie możecie mi po prostu powiedzieć że przerosła was ta promocja? i tak oszukujecie graczy?
You: już prędzej takie wytłumaczenie bym zrozumiał
Martin I: moze tak odpowiem
Martin I: Nic nas nie przeroslo i Pana kont ama nadal taki sam status jaki zostal nadany
You: nazywanie mńie graczem zawodowym to głupota
Martin I: Dajemy bonusy dla graczy nawet 10 tys PLN
You: to co przed pierwszym zakładem który u was puściłem byłem już zawodowy?
You: puściłem u was ledwie 12 zakładów! a zarejestrowałem pod koniec grudnia
Martin I: Widzi Pan, my akurat dobrze znamy sie na temat zakladow i wiemy kiedy konto uznac za zawodowe
You: Aha rozumiem czyli jakbym przegrywał te zakłady to bym dostał bonus?
You: każdego zakładu nie wygrałem
You: pierwszy został przegrany
Martin I: Nie prosze Pana
You: poza tym wygrałem marną stówę a nie 10 tys.
Martin I: Niewazne czy Pan wygrywa czy przegrywa
You: to co jest ważne?
You: nie grałem na nieznane rozgrywki
You: przyzna mi pan rację że piłkarska liga ang i NBA to najpopularniejsze rozgrywki, prawda?
Martin I: JA informuje Pana o limitach, nie ja je zakladam a osoby kotre sie na tym znaja
You: ale jest pan od tego by mi to wyjaśnić, co to znaczy u was gracz zawodowy?
Martin I: Oczywiscie,
Martin I: Styl Pan gry kwalifikuje Pan do takiego statusu
Martin I: I taki status Pan otrzymal
You: taki który wygrywa 100 zł na lidze angielskiej?
You: grańie 50 zł na najpopularniejsze rozgrywki jest zawodowe?
You: zgodzi się pan ze mną że nie, prawda?
Martin I: Nie jestem od tego zeby sie zgadzac z Panem, przykro mi
Martin I: Sa limity i tak pozostanie
You: to niech pan mi wytłumaczy co jest złego w moim stylu gry to teraz będę uważał i zacznę grać inaczej
Martin I: Jest on zawodowy i przykro mi ale nie mam nic wiecej do dodatnia w tej kwestii
You: niech pan mnie nauczy jak mam grać?
You: mam graćz za
You: 60 zł? na jakie rozgrywki?
Martin I: Tego nie wiem prosze Pana
Martin I: U na sma Pan limity
You: pan nic nie wie ????
Martin I: Wiem to co musze
You: chce być wobec was fair i grać nezawodowo
Martin I: I wiem ze Pan ma limity i tak niestety pozostanie
You: niech da mi pan jakieś rady ????
You: jeszcze w sylwestra raz mi pisaliście że jestem zawodowy raz że bonus mi się należy, wy sami nie wiecie kto to jest gracz zawodowy ????
You: jak pan to wytłumaczy?
Martin I: Nie ma takiego oboziwzku
Martin I: I z niego skorzystam


Jeśli ciągle chcecie grać na sportingbet to was nie rozumiem. zobaczcie w wątku o bonusie 500 zł mój post z typami jak się gra zawodowo wg sportingbet ????

Marcin-Odra dzięki za pomoc ale boję się że z nimi nie da się wygrać.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pan Martin jest w gronie faworytów w plebiscycie na Najbardziej Wyrozumiałego i Kulturalnego Pracownika Supportu Roku 2013,ode mnie propsy za postawę.
A z tym graczem zawodowym i &quot;rozpoznaniem&quot; po kilku kuponach za 50zł stylu gry sportingbet wyznacza nowe granice ośmieszania się????
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
jeszcze mail od pana Martina ????

Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
Potwierdzamy, że na koncie gracza o numerze ID: xxxxxxx zostały nałożone limity na zakłady sportowe. Za takowe limity odpowiedzialny jest bezpośrednio zespół traderów Sportingbet. Decyzje o nich za każdym razem podejmowane są indywidualnie po wnikliwej analizie historii i sposobu gry konkretnego gracza. Jest nam przykro, ale niestety nie mamy na nie wpływu. W takich sprawach polegamy na opinii naszych traderów i ich decyzje w tej materii traktujemy jako niezawisłe.
Jest Pan wykluczony z jakichkolwiek promocji.
W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami.
Serdecznie pozdrawiam,
Martin

Mam nadzieję, że po mojej interwencji przynajmniej nikt z Was się nie oszuka i nie będzie się rejestrował u nich i wpłacał jakichkolwiek pieniędzy.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Polecam gadac na live chacie gdy jest niejaki &quot;Zdzisław I&#39; albo poprosic o rozmowe z nim , gosc jest na prawde bardzo pomocny , udalo mi sie z nim pogadac i zadziałał u nich tak ze przyznali mi bonus , napisal reklamacje w moim imieniu , moj kumpel tez jakis czas temu rozmawial z nim i zalatwil podobna sprawe jak nie chcieli przyznac bonusa powitalnego.
A ten Martin za to to jest arogant straszny , gadalem z nim 2 razy i nigdy nie mozna bylo nic zalatwic i od innych slyszalem to samo.
EDIT : Co ciekawe , bonusa noworocznego po interwencji Zdzislawa dostalem , ale chyba nadal mam status gracza zawodowego , bo na single z NBA zaczely pojawiac mi sie limity 100-200 PLN. Takze , obrót bonusa i uciekam stamtąd ????
 
Do góry Bottom