>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Darmowe spiny w Expekt

Status
Zamknięty.
M 0

maq_80

Użytkownik
Kolejne darmowe spiny w Expekt, na grze Tomb Raider. Bonus tylko dla graczy, którzy nigdy nie grali w kasynie Expekt. 100 spinów o wartości 10 euro dopisane zostanie w 48h od wysłania maila na adres [email protected] . Oferta ważna do 23 grudnia 2009
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Kiedys juz byla taka promocja i sam raz dostalem te spiny. Ciekawe czy teraz tez sie kwalifikuje zeby je otrzymac. Napisal juz ktos z Was do nich?
 
W 0

wrotek

Użytkownik
To jest dla nowych co założyli u nich konto, te 100free spin daja już chyba od miesiaca...tylko wczesniej nie bylo info na stronce.
 
turlaj 0

turlaj

Użytkownik
Po napisaniu emaila po paru godzinach są spiny , ugrane 7 euro pozniej w kasynie stawka na ruletce 1 euro wygrane 8 euro 1 euro przelane na zaklady a 7 poszLo niewiem gdzie ale skasowane
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Po napisaniu emaila po paru godzinach są spiny , ugrane 7 euro pozniej w kasynie stawka na ruletce 1 euro wygrane 8 euro 1 euro przelane na zaklady a 7 poszLo niewiem gdzie ale skasowane
Coś mi śmierdzi. Ja po free spinach miałem 5ojro +. Napisałem na LC czy mogę to przelać na zakłady, po dłuższej chwili zastanowienia powiedzieli że muszę obrócić 30x. Zanim będę mógł przelać na konto bądź na zakłady. Więc nie wiem jakim cudem Ci się udało od razu przelać.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Coś mi śmierdzi. Ja po free spinach miałem 5ojro +. Napisałem na LC czy mogę to przelać na zakłady, po dłuższej chwili zastanowienia powiedzieli że muszę obrócić 30x. Zanim będę mógł przelać na konto bądź na zakłady. Więc nie wiem jakim cudem Ci się udało od razu przelać.
możesz przelać nadwyżkę ale bonus który ugrałeś przepadnie, a sama nadwyżka pójdzie na zakłady. A jak obrócisz 30x to i bonus bedziesz mógł przelać na zakłady.
 
I 10

ilonka85

Użytkownik
Wejdz w gre Tomb Raider....tam będą...u mnie były...zrobiłem z nich 12,92e ???? Teraz pogram na ruletce i zobaczymy co dalej ????
weszlam i nic mi nie wyskoczylo pisze tylko czy chce wplacic siano robie ze nie i nic zero spinow
 
tomasz1978 0

tomasz1978

Użytkownik
bo to ten drugi Tomb Raider Secret od the sword obok masz. No mi sie 7E udało a bonus był po 4 godzinach

Jak w nią wejdziesz to masz po prawej wyrażnie napisane 100FREE Spin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom