>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Darmowe 3 PLN do betsson'a

P 0

patrol23

Użytkownik
Chce otrzymać darmowe 3 PLN na start do betsson&#39;a?


  • 1. Wystarczy wejść na stronę:
    www.betsson.com
    2. Stworzyć nowe konto gracza
    3. Podczas rejestracji podać kod vouchera: &quot;GRACZ&quot;
    4. Środki zostaną automatycznie dopisane do Twojego konta


Zasady promocji:
1. Betsson Malta Ltd. z siedzibą na Malcie jest organizatorem promocji.
2. Promocja została zaakceptowana w dniu 07.10.2009 przez Betsson Malta Ltd.
3. Promocja jest przeznaczona tylko dla polskich Użytkowników, którzy nie mają konta na Betsson.com.
4. Uczestnictwo w promocji jest darmowe.
5. Darmowe środki na koncie do czasu spełnienia warunków ich uwolnienia pozostają własnością Betsson Malta Ltd.
6. Promocja trwa do 15.10.2009, godziny 22:22 CET lub do wyczerpania zapasów (5000 kont promocyjnych)
7. Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy:

8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 użytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego członka rodziny.
9. Betsson Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania nagrody, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamknięcia konta gracza użytkownikom, , którzy złamali zasady promocji i/lub regulaminu ogólnego obowiązującego na Betsson.com.
10. Aby móc wypłacić nagrodę pieniężną z konkursu typowania należy uprzednio obrócić trzykrotność kwoty otrzymanej w promocji, przy kursach zakładu równych lub wyższych 1,5.
11. Betsson Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty bonusowej, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamkniecia konta gracza wraz z dokonaną wpłatą Użytkownikom12. Betsson Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania promocji.
12. Wszelkie uwagi na temat promocji należy kierować mailem na adres: [email protected] .
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Smiejecie sie z tej sumy a ja gdy zaczynałem to nawet taka sumka była dobra na jakies ewentualne rozmnozenie, teraz to nawet nie zawracałbym sobie tym głowy ale poczatkujacy moze sobie sprobowac jak to sie gra w necie
Pozdrawiam
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
99% procent które dziękuje za info na pewno miało już tam konto bo kto może nie mieć w tak znanym buku- wniosek jeden zakładają na koty psy i babki
 
shin 0

shin

Użytkownik
99% procent które dziękuje za info na pewno miało już tam konto bo kto może nie mieć w tak znanym buku- wniosek jeden zakładają na koty psy i babki

np. ja w tym znanym buku nie mam konta... czy jeżeli ma się internet i lubi się zabawę z bukmacherką to trzeba otwierać konta od razu u wszystkich buków? ^^ głupota
 
Do góry Bottom