>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DANIA: Viasat Division

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-08-09 14:00, SAS - Liga, Dania
Aarhus GF - HB Køge ( +1 )
Typ: 2
Kurs: 3.35
Bwin

Dzisiaj na godzinę 14.00 jest zaplanowany mecz SAS Ligi czyli 1 ligi Duńskiej. GF Aarhus podejmować będzie benjaminka HB Koge. HB Koge jest to od 1 lipca klub po fuzji ponieważ wcześniej były z tych piłkarzy dwa kluby HB Koge oraz Herfølge BK. Ten drugi wygrał w poprzednim sezonie rozgrywki Viasat Division i kluby połączyły się przez co powstał jeden pierwszo ligowy klub HB Koge. Początek sezonu dla tego klubu fatalny. Pierwszy mecz u Siebie 1-1 z Silkeborg, następnie blamaż, klęski. Zaczęło się w Kopenhadze z mocnym tamtejszym klubem 1-7 później u Siebie z kolejnym dobrym klubem SAS Ligi Aalborg 1-5. Co ciekawe w składzie jest dobrze, finanse są, trener nie zmieniony a więc wygląda na to że działacze czekają na wyniki. W poprzednim sezonie Herfolge ( z tego składu większość zawodników gra w tym klubie ) grało fantastycznie w niższej klasie rozgrywkowej, wygrali 22 mecze, 5 zremisowali i tylko 3 przegrali. Tak więc to jest zaskoczenie że tak słabo zaczęli. Dzisiaj rywala nie mają stosunkowo mocnego jak w poprzednich 2 meczach. Aarhus jest przeciętniakiem z tamtejszej ligi a w tym sezonie grają bardzo dobrze. Wygrali 2 mecze i 1 zremisowali. Ostatnio remis u Siebie z Odense ale tamten klub bardziej myślał o rewanże w LE. W poprzednim sezonie Aarhus zajęli 6 miejsce. Dzisiaj Koge na pewno przyjedzie walczyć o 1pkt. Zespół potrzebuje takiego punkciku aby poczuć się pewniej. Ponad to z kim mają zdobywać punkty jak nie z przecietniakami. Aarhus będzie atakować i liczę na to że może z jakiejś kontry się uda. Buki przesadziły trochę z kursem na Aarhus myślę że da się na tym zarobić.
 
other 60

other

Użytkownik
Spotkanie: AB - FC Fredericia
Typ: (Wynik do przerwy/wynik końcowy) 1/1
Kurs: 3.35
Bukmacher: Tobet

Dnia 16.11.2009r w ostatniej kolejcy rundy jesiennej Viasat Sport Divisionen dojdzie do pojedynku drużyny ze stolicy Danii AB Copenhagi i FC Fredericii. Aktualnie gospodarze zajmują szóste miejsce ze stratą do lidera rozgrywek 7pkt. Natomiast goście plasują się na czwartej pozycji i tracą do pierwszego miejsca 5pkt.

Zespół AB w fatalnej dyspozycji, ostatnie zwycięstwo zanotowali 4.10.2009r, zaś u siebie ostatni triumf świętowali 13.09.2009r. Zespół ten powinien zaatakować od samego początku, prowadzić do przerwy oraz w konsekwencji zdobyć 3pkt. Drużyna gości gra w klasyczną „kratkę”: ostatnie 3 mecze to doskonale obrazują, zwycięstwo, remis i porażka. Ich forma nie jest ustabilizowana i poddaje się ciągłym wahaniom. To nie świadczy zbyt dobrze o tym klubie. Fredericia w meczach wyjazdowych opiera swą grę przede wszystkim na defensywie oraz kontratakach. W mojej opinii jednak ta gra zgubi ich w meczu w Kopenhadze, ponieważ AB rzucą się na gości chcąc odnieść pewne i zdecydowane zwycięstwo.

Uważam, iż gospodarze będą chcieli przełamać fatalną serię i zakończyć miłym akcentem pierwszą rundę , w spokoju odpoczywając w przerwie zimowej.
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Spotkanie: BK Frem - AB Copenhagen
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 13:00 dojdzie do spotkania pomiędzy BK Frem a AB Copenhagen w Dania Viasat Division. Stawiam na gości ponieważ przemawia za nimi (1) pozycja w tabeli, aktualnie klasują się na 4 pozycji, gdzie ich dzisiejsi przeciwnicy zajmują 15 lokatę, pomiędzy tymi drużynami widnieje przewaga 19 punktów (jak na 17 kolejek to jest to bardzo dobra przewaga); (2)w spotkaniach od 2006r pomiędzy tymi druzynami to AB Copenhagen wygrywało 4 razy, 2 razy padał remis, a tylko raz zwycięstwem popisał się Frem; (3)Frem nie wygrał od 5 spotkań, AB Copenhagen potrafi zaskakiwać nas passą zwycięstw np. w roku 2009, wygrywali 11 razy z rzędu. Stawiam na wygraną gości.
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Vestsjaelland - Skive
Typ: Handicap (0:1) 1
Kurs: 2.05
Buk: Bwin
Analiza:
Spotkanie w drugiej lidze duńskiej między 3-cią, a 12-stą w tabeli drużyną. Jak na mało znaną drugą ligę duńską jest spora obniżka u bukmacherów na wygraną gospodarzy. Nie długo trzeba było szukać potwierdzenia takiego stanu rzeczy. Do kadry Vestsjaelland powracają istotni dla klubu: A.Schultz (obrońca) i J.Dahl (pomocnik). W drużynie gości zabraknie dość ważnych zawodników jakimi są: K.Nielsen i M.Beck Andersen, a także z M.Buur Simonsen. To duży cios dla gości, którzy na wyjazdach nie dają sobie rady. Na 8 meczy strzelili 5 bramek (z czego po dwie w dwóch meczach z Kolding i Thisted), a stracili aż 18. Za to gospodarze spotkania pną się po szczeblach w górę tabeli mając, w odróżnieniu od team&#39;ów z pierwszej dwójki, przed sobą jeden zaległy mecz. Mając na uwadze kilka ważnych kontuzji u gości, a także powrót dwóch ważnych zawodników w Vestsjaelland, nie widze innego rozwiązania jak wysoka wygrana gospodarzy spotkania
 
L 0

lksz15

Użytkownik
Spotkanie: FC Roskilde - VB Vejle BK
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś w drugiej lidze duńskiej o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie między FC Roskilde a VB Vejle BK. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się 28 sierpnia ubiegłego roku, a zwycięsko z tej konfrontacji wyszli zawodnicy Vejle którzy rozgromili Roskilde aż 4-0. Vejle i w tym meczu nie odpuści tym bardziej, że ich forma jest dużo lepsza od rywala. Roskilde w ostatnich 5 spotkaniach u siebie zdobył zaledwie 1pkt. Natomiast zawodnicy Vejle w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zdobyli 7pkt wygrywając 2 spotkania remisując jedno i zaliczając 2 porażki z teoretycznie lepszymi zespołami. Myślę, że Vejle wywiezie komplet punktów.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Lyngby - Frem
Typ: (0:1) 1
Kurs: 2,02
Buk: Bet365
Analiza:
Spotkanie zaplecza duńskiej ekstraklasy i pojedynek drużyn, które walczą o zupełnie inne cele. Lyngby zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli i traci tylko 2 punkty do vicelidera, więc jak widać walki o miejsca premiowane barażami nie zabraknie. Frem zajmuje 15. lokatę w lidze i walczyć będzie naturalnie o utrzymanie, które jest bardzo realne zważając na małe różnice punktowe pomiędzy drużynami z dołu tabeli. Lyngby jest najlepiej grającą drużyną w lidze na własnym terenie, jak na razie wygrali wszystkie 7 spotkań jakie mieli okazje rozegrać u siebie i dzisiaj nie zanosi się na przerwanie tej świetnej serii. Za to Frem to druga najgorsza ekipa wyjazdowa w całej lidze, mogą się pochwalić bilansem meczowym (0 wygranych, 3 remisy, 6 porażek), bramki 9-27. Ta drużyna punktów potrzebnych do utrzymania będzie musiała szukać na własnym terenie. Jeśli chodzi o rozpoczęcie wiosny to Lyngby na inauguracje przegrało 2-1 wyjazdowe spotkanie z liderem ligi Horsens, by potem wygrać na wyjeździe 2-4 z 11. Fynem. Ostatni raz Lyngby grało u siebie 8 listopada ubiegłego roku, więc przerwa była spora, a kibice dzisiaj na pewno chcieliby ujrzeć okazałą wygraną swoich zawodników. Frem na wiosnę rozegrał już trzy spotkania, najpierw przegrał na wyjeździe z 6. Viborgiem 1-0, następnie zremisował u siebie 0-0 z 11. Fynem i ostatnio u siebie przegrał 2-4 z AB Kopenhaga, które plasuje się na 4. pozycji. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się zawodnicy Lyngby, którzy wygrali na wyjeździe z Frem 1-3. Nic nie wskazuje na to, że Lyngby przerwie swoją znakomitą serię zwycięstw na własnym terenie tym bardziej, że gra z jedną z najgorszych drużyn w lidze, która ewidentnie nie radzi sobie na wyjazdach, liczę tutaj na gładkie 2-0, 3-0, 3-1.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Roskilde - Viborg
Typ: 1
Kurs: 2.97
Bukmacher: PinnacleSports



Analiza:

Bardzo interesujące spotkanie 20 kolejki Duńskiej II ligi w którym to zmierzą się będący obecnie na 13 pozycji w tabeli Roskilde z 6 Viborgiem. Gospodarze tego spotkania w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na własnym stadionie zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 6x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 21. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zwyciężyć 3x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 10 bramek a stracili 8. Gospodarze tego spotkania rewelacyjnie spisują się w rundzie wiosennej a zdobywane przez nich punkty pozwoliły im opuścić na jakiś czas strefe spadkową. Goście natomiast po dobrej serii spotkań bez porażki przegrali ostatnio dość niespodziewanie z Thisted co zapewne negatywnie wpłynęło na morale zespołu. Reasumując wydaje mi się, że gospodarze będą bardziej zmotywowani do tego aby odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu gdyż mają obecnie nie wielką przewagę nad strefą spadkową a goście natomiast jak by bez formy ostatnio.
 
arek1717 8

arek1717

Użytkownik
Mecz: AB Kopenhagen - Hvidovre IF

Analiza:
Mecz pierwszej ligi duńskiej pomiędzy AB Kopenhagen - Hvidovre IF odbędzie się dziś o godzinie 17. Gospodarzami tego spotkania będzie drużyna z Kopenhagi. Expekt wystawił na ten mecz następujące kursy: zwycięstwo gospodarzy kurs 1,90. remis 3,55. zwycięstwo gości 3,45. Goście aktualnie zajmują 14 miejsce w tabeli na 16 drużyn, Natomiast gospodarze plasują się na 4 miejscu strzelając 47 bramek tracąc przy tym 29. Hvidovre IF strzeliło 36 goli tracąc 43. AB Kopenhagen na włsanym stadionie nie przegrało od 6 spotkań. Natomiast Hvidovre ostatni mecz na wyjeździe wygrało 6 kolejek temu. W ostatnich dziesięciu meczach drużyna z Kopenhagi wygrała 5 spotkań odniosła dwa remisy i trzy porażki. Drużyna gości schodziła z boiska sześciokrotnie pokonana i z czterema remisami.
Znalazłem tylko trzy spotkania które się odbyły pomiędzy tymi drużynami i zakażdym razem wygrywała drużyna z Kopehagi:
AB Kopenhagen - Hvidovre IF 3-2 ✅
AB Kopenhagen - Hvidovre IF 3-2 ✅
AB Kopenhagen - Hvidovre IF 7-1 ✅
Dlatego moim faworytem w tym spotkaniu jest Drużyna AB kopenhagen
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
AB Kopenhaga może i jest faworytem dzisiejszego spotkania. Bo chcą zagrać w barażach o 1 ligę musi dzisiaj wygrać i liczyć na porażkę Fredericy z ostatnim w tabeli Brabrand FC, co jest wg. mnie niemożliwe....

A Hvidovre IF cały czas ma szanse na utrzymanie więc dzisiaj nie odpuści meczu, bo go musi wygrać i liczyć na min. remisy drużyn Thisted FC i Kolding FC

Więc nie do końca jestem przekonany co do tego typu;/

A ja z mojej strony proponuje:

FC Fredericia- Brabrand FC

Typ: 1 (-1)
Kurs:1.50
Buk:Bwin

Ostatnia kolejka w 2 lidze duńskiej. Frederica, jeśli dzisiaj przynajmniej zremisuje zagra w barażach o wejście do 1 ligi.
Ostatnie 3 mecze u siebie Frederici

FC Fredericia - FC Vestsaelland 6:1
FC Fredericia - Hvidovre IF 3:1
FC Fredericia Thisted FC 5:1

Frederica myśle, że dzisiaj bedzie odpowiednio zmotywowana by wygrać wysoko z ostatnim zespołem w tabeli, który na wyjeździe ma bilans 0-7-7.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Viborg- Akademisk Boldklub 3-0✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,4( bet365)
4. kolejka rundy wiosennej. Viborg zajmuje 14. miejsce. Musi zacząć zdobywać punkty, chcąc realnie myśleć o utrzymaniu. Różnice na dole tabeli są niewielkie więc każda strata punktów może być bardzo dotkliwa w skutkach.
AB jest 4. w tabeli. Wiosnę rozpoczął od 2 wygranych i porażki. W dzisiejszym spotkaniu jednak zespół będzie znacząco osłabiony. Z powodu zawieszenia nie zagra 4 podstawowych graczy, w tym kapitan Klaus Lykke oraz najlepszy strzelec zespołu w tym sezonie Christensen( 8 goli).
W związku z tym trener przyjezdnych dowołał do kadry meczowej zawodników z drużyny U19.
Sądzę, że gospodarze wykorzystają braki kadrowe w zespole gości i zdeterminowani zdołają urwać im punkty.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Widzę, że znaleźliśmy podobne informacje ;) Oby zatem okazały się przydatne i prawdziwe ????
Viborg - AB Copenhagen

Udało mi się znaleźć ciekawe informacje na temat tego meczu. Statystyki niespecjalnie wskazują na któryś z zespołów. Co prawda to ekipa z Kopenhagi znajduje się na zdecydowanie wyższej pozycji, gra dobrze na wyjeździe i wydaje się być lekkim faworytem tego pojedynku. Niestety realnie patrząc goście nie mają szans na wywalczenie czegokolwiek, bo sprawa awansu do najwyższej klasy jest praktycznie przesądzona. Za to Viborg musi zdobywać punkty by uniknąć spadku. Motywacja zatem po stronie gospodarzy. Jednak o tym, że stawiam na Viborg decydują przede wszystkim inne czynniki. Wszedłem na stronę AB i wyczytałem, że goście będą mieli spore problemy w tym meczu. Nie dość, że zaliczą długą i męczącą podróż autobusem, to będą mocno osłabieni. W kadrze nie znalazło się wielu piłkarzy kontuzjowanych i zawieszonych. Trener sam przyznał, że to bardzo ciężka sytuacja, musiał nawet powołać kilku chłopaków z młodzieżówki na to spotkanie. Myślę, że broniąca się przed spadkiem ekipa Viborga będzie w stanie zgarnąć na włąsnym terenie komplet punktów.

Typ:
Viborg 2-1 AB Copenhagen
✅
(3-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
AGF Aarhus - FC Roskilde

Mecz absolutnego dominatora z przeciętnym zespołem ze środka tabeli. Gospodarze mogą się pochwalić niesamowitym bilansem gier na swoim stadionie (10-0-0). Goście zapowiadają walkę o każdy metr boiska i chcą po raz pierwszy odebrać liderowi punkty na jego stadionie, ale będzie o to bardzo ciężko. Różnice pomiędzy drużynami zarysowały się już w pierwszym meczu pomiędzy zainteresowanymi. Wówczas Aarhus pewnie pokonał Roskilde 2-0. Przewaga była widoczna gołym okiem, a dwa gole były efektem szturmu przeprowadzanego na bramkę Roskilde.
Aarhus wyraźnie odstaje od wszystkich zespołów Viasat Division (może oprócz Koge) z prostej przyczyny. Ma szeroki, wyrównany skład i konkretną ławkę rezerwowych. Przyznał to nawet sam trener Roskilde. Inne drużyny w przypadku nieobecności podstawowych graczy od razu sięgają po głębokie rezerwy czy graczy z młodzieżówek. Dziś właśnie taka sytuacja po raz kolejny ma miejsce. Roskilde będzie sobie musiało radzić bez dwóch ważnych pomocników (Walldo, Bak) oraz obrońcy, reprezentanta Wysp Owczych, Atri Danielsena. Trener gości już zapowiedział, że powołał na mecz z liderem dwóch chłopców w wieku 17-18 lat. Aarhus też ma swoje problemy kadrowe. Z powodu kontuzji zagrać nie mogą trzej ważni piłkarze: Kapidzic (napastnik) i obrońcy: Tomassen i Eckersley, ale jak wspomniałem AGF ma graczy na ławce, którzy są w stanie te luki wypełnić.
Myślę, że dzisiaj Aarhus po raz kolejny pewnie pokona rywala na swoim terenie. Póki co przewaga nad Koge jest dość bezpieczna, ale do końca ligi jeszcze 10 kolejek, a w tej fazie sezonu jeszcze nie czas na kalkulacje.

Typ:
Aarhus 2-0 Roskilde
✅✅✅
(2-0)
________________________________________
Koge - Hvidovre

Gospodarze okupują 2. miejsce i jak na warunki Viasat Division są potęgą. Koge musi bronić swojego drugiego miejsca, bo tuż za nim jest Vejle. Gospodarze są w formie, po przerwie zimowej zaliczyli bilans 2-1-0. Na własnym terenie zazwyczaj radzą sobie dobrze (7-1-2).
Dzisiaj spotykają się z ostatnim zespołem ligi, który na dodatek jest w bardzo kiepskiej formie. Patrząc na statystyki nawet kurs obliczony przed oddsmakerów wydaje się zdecydowanie zawyżony. Hvidovre na wyjeździe gra słabo (2-1-6). Z tego co widziałem na oficjalnej stronie gości odniosłem lekkie wrażenie, że skupiają się oni na piłce nożnej kobiet, bowiem wszystkie informacje dotyczą tam właśnie płci pięknej.
Nie dotarłem do żadnych informacji dotyczących wykluczeń i osłabień w tym meczu. Wydaje się, że zwycięstwo Koge powinno być w tym meczu formalnością. Na to przynajmniej wskazują wszystkie fakty.

Typ:
Koge 2-0 Hvidovre
✅✅
(3-1)
Wszyscy faworyci z Viasat Division dzisiaj wygrali swoje mecze co cieszy ciało i duszę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Skive - Hvidovre
Typ:1
1.65

Dziś w Viasat Division drużyna Skive(5 miejsce) podejmie ekipę Hvidovre(16 miejsce-ostatnie). Drużyna gospodarzy ma 24 mecze rozegrane i traci traci 3 punkty do czwartego Bronshoj ale oni mają 25 meczów rozegranych. Ostatnio gospodarze są w dobrej formie na 5 ostatnich meczów wygrali 4 i 1 przegrali(porażka 1-0 z liderem). Natomiast gości dzisiejszego meczu 3 przegrali i 2 wygrali. Ostatnie 2 mecze Skive u siebie to 2 zwycięstwa natomiast Hvidovre od 4 meczów na wyjeździe nie wygrało(4 porażki). Mam nadzieje że dziś odniosą pewną wygraną i wygrają mecz.​
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w tym meczu szykuje się także ładny overek. Skive strzela bardzo dużo bramek, ale prawie tyle samo traci (śr po 2 na mecz), a Hvidovre najgorsza obrona, ale samo też często coś ustrzelą,więc 4 brameczki (np 3-1) spokojnie padną.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Dania 2
Naestved - Fyn
over 4.5
4.20
Betway

Na dzisiaj wybrałem mecz z ostatniej kolejki drugiej ligi duńskiej. Spotkają się ze sobą Naestved i Fyn. Gospodarze mają pewne utrzymanie. Fyn to spadkowicz.

Obydwie drużyny nie zalicza tego sezonu do zbyt udanego. Zarówno gospodarze jak i goście cały sezon walczyli o utrzymanie. Tym pierwszym ta szyuka się udała. Drugim już nie. Jeśłi chodzi o dzisiejszy typ na over to argumentuje go następująco. Po pierwsze jest to ostatni mecz w sezonie. Obydwie ekipy zagrają już na luzie. Będą chciały sobie postrzelać. Po drugie obydwie ekipy strzelają sporo bramke jak i tracą. Gospodarze 5 razy w senonie mieli +4.5 gola. Goście aż 10 razy + 4.5 gola. W pierwszym meczu jesienią wygrało Fyn 3:1.

Ostatni mecz sezonu. Obydwie ekipy powinny zagrać ofensywnie i urządzić kibica ciekawy festiwal strzelecki. Stawiam 4:2 ,a zatem over 4.5 gola.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Randers-Vejle ✅ 4:1







Randers wraz z ekipą Esbjerg są głównymi kandydatami do awansu, i powrotu do SAS Ligaen.W klubie mimo spadku nic się nie zmieniło, sponsorzy i inne grupy pomagające klubowi, nadal wspierają Randers z wielkim entuzjazmem. Co więcej na ławkę trenerską przybył Michael Hemmingsen który odnosił dobre wyniki z ekipą Sonderjyske.Randers mają zdecydowanie najlepszy skład w 1 lidze, zamiast dużych wyprzedaży po spadku, klub zasiliło paru wartościowych graczy. Z klubu odeszli Ousmane Sarr, Mikkel Beckmann (FCN) i Soren Jensen (Horsens). Wszyscy gracze z pierwszego składu, choć nie nazywajmy tego dużymi osłabieniami. Mikkel Beckmann był kontuzjowany prawie cały ostatni sezon więc nie jest do duży cios dla zespołu. Do zespołu przybli: Ronnie Schwartz (Aab), Remco van der Schaff (dawniej Brøndby), Sebastian Gomel (ND Gorica, reprezentant Słowenii U21), Christian Keller (dawniej Lazio i Stabæk) i Oliver Feldballe (rezerwa w OB).Bardzo ciekawe transfery, i myślę że pokazują jak poważne klub podchodzi do szybkiego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ekipa Vejle nie może zaliczyć zeszłego sezonu do udanego, po słabych występach na własnym terenie, i uzyskania zbyt małej ilości punktów nie zdołała uzyskać awansu do SAS Ligaen. Klub nie dokonał spektakularnych transferów, i skład będzie podobny do tego z poprzedniego sezonu. Widać różnice w przygotowaniach obu ekip, myślę że na inaugurację sezonu Randers nie sprawi zawodu swoim kibicom i pewnie wygra dzisiejszy pojedynek.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom