>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Dania - Metal Speedway Liga 2021

Status
Zamknięty.
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Witam dzisiaj jakies przemyslenia na Dunska Lige

ja zagralem sobie na

M.Nielsen wicej 7.5 kurs 2,00 sts po takim kursie raczej warto zagrac Matiasa z latwym numerem jedzie pod 5 biegi srednie ma dziisaj z takimi zawodnikami jak Gomolski Pedersen moze dzisiaj wtgrywac potrzbne beda jego punkty zeby goscie zawalczyli o jak najlepszy wynik

B.Perdersn mniej 9,5 kurs 1.85 Bjarne dzisiaj pod numerm 3 jedzie 5 razy z Bellego z ktorym powinien tracic punkty do tego dochodza jeszcze Bjerre Iversne Hansen ciezko zeby na wyjedzie zdobyl 10 pkt

B.Basso wiecej 6.5 kurs 1.85 sts zaskakuje mnie mocno Benjamin w tym sezonie mial byc najslasbyzm ogniwem a znakomicie jedzie dzisiaj przeciwko takim rywalom jak Jensen Nielsen Birkemose powienien te 7 pkt przywiez w 6 biegach

Kaczmarek wiecej 5.5 kurs 1.85 nie no spoko Daniel slabo jezdzi albo wogole ale musi pokazac sie gdzies zeby w Ostrowie dali mu szanse jedzie w najslabioszej ekipie ligi Dunskiej wiec raczej nie bedzie zastepowany bo przez kogo biegi moze nie za latwe ale takich rywali jak Thomsen Tobias Andersen Mikel Helsorom powinien przywiez i pokazxac sie trenerwoi ze mozna sporbowac go wysatwci bo jak nie tutaj to gdzie 6 pkt w 6 biegach jest w stanie

E Riss mniej 8,5 skolei tutaj ide w under Eric dizisaj ciezko beigi mi Loktajec Protas Gapa LAhti z nimi wszytkjimi powienie przeagrac jedynie ma 2 bieg latwy ale tam Loktajev wiec nie powienien wtgrac 9 pkt w takim zestawieniu ciezko

Piękny dzień wszystko na plus

Wszytskie typy z STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam dzisiaj jakies przemyslenia na Dunska Lige

ja zagralem sobie na

M.Nielsen wicej 7.5 kurs 2,00 sts po takim kursie raczej warto zagrac Matiasa z latwym numerem jedzie pod 5 biegi srednie ma dziisaj z takimi zawodnikami jak Gomolski Pedersen moze dzisiaj wtgrywac potrzbne beda jego punkty zeby goscie zawalczyli o jak najlepszy wynik

B.Perdersn mniej 9,5 kurs 1.85 Bjarne dzisiaj pod numerm 3 jedzie 5 razy z Bellego z ktorym powinien tracic punkty do tego dochodza jeszcze Bjerre Iversne Hansen ciezko zeby na wyjedzie zdobyl 10 pkt

B.Basso wiecej 6.5 kurs 1.85 sts zaskakuje mnie mocno Benjamin w tym sezonie mial byc najslasbyzm ogniwem a znakomicie jedzie dzisiaj przeciwko takim rywalom jak Jensen Nielsen Birkemose powienien te 7 pkt przywiez w 6 biegach

Kaczmarek wiecej 5.5 kurs 1.85 nie no spoko Daniel slabo jezdzi albo wogole ale musi pokazac sie gdzies zeby w Ostrowie dali mu szanse jedzie w najslabioszej ekipie ligi Dunskiej wiec raczej nie bedzie zastepowany bo przez kogo biegi moze nie za latwe ale takich rywali jak Thomsen Tobias Andersen Mikel Helsorom powinien przywiez i pokazxac sie trenerwoi ze mozna sporbowac go wysatwci bo jak nie tutaj to gdzie 6 pkt w 6 biegach jest w stanie

E Riss mniej 8,5 skolei tutaj ide w under Eric dizisaj ciezko beigi mi Loktajec Protas Gapa LAhti z nimi wszytkjimi powienie przeagrac jedynie ma 2 bieg latwy ale tam Loktajev wiec nie powienien wtgrac 9 pkt w takim zestawieniu ciezko

Wszytskie typy z STS
czy jest szansa na linka video na żywo na dzisiejsze zawody ?holsted tigers-fjelstead
 
A 334,2K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis sprobowalem pod prąd troche
Bet dnia Kaczmarek under 5.5 kurs 1.88 sts bedzie ciezko bo 6 biegow ale gram under ze wzgledu na bardzo malo jazdy a w zasadzie brak...oraz tego co widzialem jakis czas temu na treningu....
R.Bach under 11.5 kurs 2.13 sts linia wysoka biegi trudne a kurs naprawde dobry...
R.Bach-Jacobsen 2 kurs 2.33 ststyp na luzie bo roznie moze byc..
Bjarne Pedersen under 9.5 kurs 1.7 sts to wrzucam do tasmy z piłką ....Bjarne coraz starszy i mecz wyjazdowy aczkolwiek moze zaskoczyc mam tu mieszane odczucia...
Post automatycznie złączony:

Aaa przeoczylem jeszcze poszedł grubas hehe P.Hansen under 11.5 kurs 1.8sts mysle ze mozna sprobowac...patrze na uklad biegow i jest szansa ze pogubi cos napewno😉to taki drugi maly becik dnia dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
TEMAT NA SEZON 2022 SIĘ POJAWIŁ WIĘC DO USUNIĘCIA.
Nie ma tematu odnośnie sezonu 2022 także podam typy tutaj. Od tego sezonu liga zmieniła nazwę z Metal Speedway Liga na Speedway Ligaen, dzisiaj mamy drugą kolejkę, tydzień temu udało się trafić 4/5 typów wiec dziś też zaatakujemy. W Danii niezmiennie ta sama dość prosta tabelka biegowa gdzie przykładowo numery 1 czyli najlepsi zawodnicy w każdej drużynie z kategorii A spotykają się ze sobą czterokrotnie w 12 biegowej fazie zasadniczej. Oferta STS liczymy pierwsze 5 biegów.

Matias Nielsen powyżej 7.5 @ 1,57 STS

Kurs szybko poleciał, ja złapałem jeszcze 1,8. Matias nieźle wszedł w sezon w Ostrowie, w poprzedniej kolejce duńskiej ligi u siebie był najlpeszym zawodnikiem zespołu z Esbjerg gdzie ustrzelił 11+1 w tym jedno wykluczenie, w biegu nominowanym dołożył kolejną trójkę. Dzisiaj x4 z Patrickiem Hansenem który w Danii nigdy nie błyszczy, tak więc przynajmniej dwa razy powinien go pokonać, takich zawodników jak Poertner, Breum czy Kevin Juhl Pedersen musi objeżdżać. Jeppesen czy Gusts są jak najbardziej w zasięgu jak i dwa ciężkie biegi z Iversenem na Bjerre ale nie są to zawodnicy nie do pokonania. Co jak co ale 8 pkt powinien zrobić na luzie.

Nicolai Klindt poniżej 9.5 @ 1.8 STS

Dla mnie chyba drugi bet dnia. Nicolai odwrotnie jak Matias - w Ostrowie tylko jeden mecz i mu podziękowano. W pierwszym spotkaniu w Danii tylko 5+1 w 6 biegach. Nicolai jak na razie ma mało jazdy w ligach i to chyba widać jak najbardziej. x4 spotka się z Ostergaardem który wcale nie jest takim ogórkiem, x2 w parze ze świetnym w Danii Thomsenem na Zagara, dochodzą biegi z Basso, Madsem Hansenem, czy Jorgensenem. Myślę ze bardziej zakręci się w okolicach 7-8 pkt niż 10.

Andrzej Lebiediew poniżej 10.5 @ 1,84 STS

Andrzej w pierwszym meczu nie jechał, dzisiaj wchodzi za kontuzjowanego Kildemanda. Łotysz nigdy za wiele w Danii nie jeździł i uważam, że linia jest troche za wysoka jak tydzień temu na Zagara gdzie daleko było mu do pokrycia 10.5. Dzisiaj x4 ze świetnym tydzień temu Lahtim, x2 Soerensen i x2 Jakobsen z Grudziądza i x2 z dziadkiem Hansem Andersenem ale on wjeżdżony w sezon gdzie na okrągło kręci w Anglii, więc na pewno też coś może Andrzejowi urwać. Myślę że zatrzyma się na tych 9-10 w 5 biegach.

Typy poboczne:

Niels Kristian Iversen poniżej 10.5 @ 1,80
Duża linia na PUKa, który mocno przeplata swoje biegi. Pierwszy mecz 11 pkt i na zmianę 3,1,3,1,3. Podobne mecze w barwach Orła Łódź i angielskiego Kings Lynn gdzie raz robi 3 a za chwilę 1. x4 dzisiaj z mocnym Bjerre, x2 Matias Nielsen i Patrick Hansen, jest Jeppesen który może mu punkta odebrać.

Antonio Lindback poniżej 8.5 @ 1,75
Anton wznowił karierę, jak na razie prawie bez jazdy, w Gnieźnie jeden mecz, tydzień temu w Danii nie jechał. x4 na Hansa, jest Soerensen, Jakobsen, raz Lebiediew i x2 Lahti. Jest z kim przegrać a i są młodzi Duńczycy, którzy coś mogą murzynów odebrać.

Nicki poniżej 11.5 2,22.
Osobiście tego NIE STAWIAM ale lekko ktoś może spróbować. Nicki na tym torze w barwach Holsted i na tym torze jeździ chyba z 20 lat, nibu po ubiegłotygodniowym upadku z Danii jest już ok to jednak 45 letnie kości mogą coś odczuwać i chyba mega zabijać się dziś nie będzie, duża kasa leży na torze w piątek w Grudziądzu a nie dziś. x4 z Michelsenem, jest mocny w Danii Rasmus, dzik Lyager. Może potracić. Tydzień temu -12.5 weszło na miękko 2,2,u.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom