>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dana White's Contender Series

Status
Zamknięty.
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Starciem, które mocno wpadło mi w oko jest zestawienie w kategorii lekkiej pomiędzy niepokonanym Serbem Urosem Mediciem oraz obitym na amerykańskiej scenie Mikey Gonzalezem. Faworytem bukmacherów jest oczywiście niepokonany Medic, jednak czy aby na pewno? Oczywiście, Serb legitymuje się perspektywicznym rekordem, jednak nie ukrywajmy – nie jest to zawodnik na miarę UFC według mnie. Przejrzałem jego trzy ostatnie walki i gość ma masę luk w swojej grze, ponadto w pięciu stoczonych walkach tylko raz wyszedł poza pierwszą rundę, kończąc walkę na samym początku drugiego starcia. Z drugiej strony mamy Gonzaleza – brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, zawodnik o kapitalnej, technicznej stójce, co prawda niższy cztery centymetry od rywala, jednak w tym przypadku nie powinno to mieć wielkiego znaczenia. Oczywiście, Mikey nie miał topowych rywali, jednak jest już sprawdzony na pełnym dystansie, więc o kondycję bym się tutaj nie obawiał. Szczerze mówiąc, to jeśli Medic szybko tego nie skończy to jakoś nie widzę go w tym starciu – zarówno w stójce, jak i na dole to Gonzalez powinien mieć sporą przewagę. Ciekawym aspektem jest również niedoszła walka na Bellatorze, gdzie Mikey dostał dość miałkiego rywala na pierwszy pojedynek. Skoro Bellator w jakiś sposób chciał tego gościa promować, to nie wydaje mi się, żeby to był bum. Zdecydowanie więcej argumentów sportowych ma po swojej stronie Gonzalez i dość pewnie postawię w tej walce na niego, a kurs nie ukrywajmy – kusi.

Mikey Gonzalez – Uros Medic 2.30

5dimes
 
Ostatnia edycja:
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Uros Medic @1.67 Pinnacle ✅

Krótko Takie mają praktycznie wszyscy i ziemniaki. Uros to Serbski Mistrz Kickboxingu oraz medalista MŚ w K-1 za małolata. Toczył również walki bokserskie. Rywal 34 lata !!! nic specjalnego, zwykły bum. W stójce dużą przewagę będzie miał Serb i stawiam na niego. Jak chcecie zobaczyć co prezentuję rywal tą kapitalną stójkę niby to zobaczcie tę walkę.


Tutaj co prezentuje Uros

Post automatycznie złączony:

zawodnik o kapitalnej, technicznej stójce,
CO ty za bzdury wypisujesz !!!!! Jaką kapitalną techniczną stójkę !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom