>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czysto hipotetyczne pytanie: rejestracja w legalnym bukmacherze.

ooiieuioeoi 0

ooiieuioeoi

Użytkownik
Witam.

Czysto hipotetyczne pytanie: czy rejestrując się w legalnym bukmacherze w Polsce jest się prześwietlanym pod kątem historii kont na nielegalnych, zablokowanych w Polsce serwisach bukmacherskich i ewentualnie ciągniętym do odpowiedzialności?

Gdzieś czytałem o czymś takim ale nie wiem gdzie.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na poważne odpowiedzi osób zapoznanych w temacie.
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bo znam Mateusza Juroszka i powiedział mi to i owo...

A jak myślisz, jakim cudem polska firma bukamcherska miałaby dostęp do bazy danych nielegalnego bukamchera?
 
ooiieuioeoi 0

ooiieuioeoi

Użytkownik
No na ogół wiadomo że nie, ale może jakiś spis takich osób, ale ok, skoro tak mówisz i wiesz to ok.
Pozdrówki.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
zksstal - "Bo znam Mateusza Juroszka i powiedział mi to i owo..."

podziel się z nami chociaż jakąś częścią tego co powiedział, nie o bazach danych oczywiście :)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Często wspomina, że bardzo szanuje Januszy grających w jego firmie kupony AKO za 2zł bo na takich najbardziej zarabia a także, że zamierza w ciągu najbliższych 10lat stać się hegemonem na polskim rynku bukmacherskim, przejmując wszystkie mniejsze firmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 65,5K

marok

Użytkownik
a dlaczego podatek obrotowy każe płacić graczom, wg ustawy mógłby to robić on, to nie jest krótkowzroczna polityka zważywszy na jego plany?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Pewnie i może ale Mati to taki trochę chytrusek :D Rok temu lobbując w znakomity sposób wykopał nielegalnych z kraju i teraz spija śmietankę.
e: tak serio to nie znam tego typa i czuję że nie chcę mieć 'przyjemności' jego poznania ;)
 
Do góry Bottom