>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy z bukmacherki da się żyć ? Chyba jednak nie...

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam Was bardzo serdecznie
Mój temat może wydawać się dużym polem do dyskusji, pewnie każdy z Was ma jakieś zdanie na ten temat...
Opiszę Wam moją krótką, niedawną historię... Otóż niedawno na jednym z bukmacherów trafiłem tzw. &quot;wariata&quot; i wygrałem ponad 50 tys zł i pomyślałem jak można zainwestować tę kwotę i stale zarabiać na bukmacherce bez ryzyka, pierwsza moja myśl : &quot; sure bety &quot; czyli &quot; pewne zakłady &quot; i zacząłem obstawiać je pomiędzy dwoma można powiedzieć wiodącymi bukmacherami : bet365 i bwin ( w moim przypadki serwis premium.com ) . Znalazłem dość fajną wyszukiwarkę surebetów i dzięki temu codziennie znajdywałem kilka pewniaków dający zysk w przedziale powiedzmy 3-5% i inwestując w jeden zakład 1000 zł wygrywałem na czysto około 30-40 zł, a że zakładów w ciągu dnia udawało znaleźć się kilka to średnia dniówka wynosiła około 200 zł... aż do dzisiejszego dnia..... Dziś jak co dzień wyszukuje surebetów i udało mi się znaleźć pewniaka dającego zysk około 2.5% a więc tradycyjnie włączam kalkulator i powiedzmy na BET365 stawiam 400 zł na wygraną zespołu 1 a na premium.com chcę postawić załóżmy 300 zł na X-2 iiii na moim kochanym premium.com pojawia mi się komunikat, że maksymalna wygrana dla tego wydarzenia wynosi załóżmy 300 zł i mój maksymalny zakład może zostać zawarty za nie więcej jak 50 zł. Potestowałem inne załady na premium.com i okazało się, że na wszystkie wydarzenia dostałem śmieszne limity i na ligi mniej popularne ( Azerbejdżan, Tajlandia , u19 itd ) mogę maksymalnie grać za 30-50 zł.
I mam do Was pytanie, czy jest Waszym zdaniem szansa, że na tej stronie zwiększą mi limity stawek ? Oraz bardzo Was proszę o Wasze opinie na temat Waszych przygód z sure betami
Pozdrawiam
PS.
Bardzo bym prosił o komentarz Edi8
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
I mam do Was pytanie, czy jest Waszym zdaniem szansa, że na tej stronie zwiększą mi limity stawek ? Oraz bardzo Was proszę o Wasze opinie na temat Waszych przygód z sure betami
Limity nie wrócą ale jak ktoś gra surbety czy (jak ja np. KOMSO) to do tego jest potrzeba po prostu bardzo wiele kont bo czasami takie Betowskie 365 potrafi czasami nie wytrzymać dnia.
Według mnie jeśli do tego nie masz dostępu to na jednych kontach kariery nie zrobisz na dłuższą metę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cześć @mycute, surebety to nie moja bajka i nigdy ich nie grałem.
Jak wiesz, firma Bet365 czeka z decyzją co do dalszej obsługi graczy z Polski na zakończenie procedury notyfikacji Ustawy o grach przez KE - tak więc jeśli dotąd grasz tam na polskim adresie, to wkrótce w odniesieniu do Bet365 możesz nie mieć pola manewru, jako do jednego z filarów swojej gry na surebety...
Pozdrawiam
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Dobrze mówisz Edi, ale zobaczymy jak to dalej będzie z tym betem. A wracając do surebetów to śmieszne jest to, że jak na bwinie zdarzały się takie dni że przegrywałem powiedzmy z 5 tys zł dziennie, bo akurat w tym dniu więcej szczęścia miałem na bet365 i tam wygrywałem dajmy na to 90% zakładów to na drugi dzień na bwin otrzymywałem bonus od wpłaty, a jak pech chciał że przez 3 ostatnie dni to na bwin wygrywałem w sumie kilka tysięcy dziennie to nagle z limitu 21 tys na zakład dostałem limit nieco ponad 2000 zł , przyczym jak chce zagrać za taka kwotę na jakikolwiek mecz nawet z topowych lig to pojawia sie komunikat że maksymalna wygrana w tym wydarzeniu wynosi powiedzmy z 600 zł i zmienia mi maksymalna stawkę na 200 zł , a w tych bardziej zacofanych ligach to maks stałe mam tak jak wczesniej wspominałem 30-50 zł. Na bet365 poki co jest lepiej pod tym względem , na topowe ligi moge stawiać po kilkanaście tys natomiast na pozostałe po około 1000 zł . Dodam że moje stawki nie były typowo wyliczone przez kalkulator np 654,32 zł tylko zawsze zaokrągliłem np 650 zł , 700 zł , 1100 itd . To powiedzcie mi , główne mówię tu do osob które grają surebety jak Wy sobie z tym radzicie ? Wiem że dobrze mieć kilka kont u rożnych buków a nie skupiać sie na tylko jednym , ale tak jak wspominałem w moim przypadku przez ostatni czas grając na dwóch w/w bukach dzienny zysk wynosił około 200 zł , to chyba nieźle ? I moja przygoda trwała kilkanaście dni. To nawet jakbym miał konta powiedzmy u 10 topowych buków to biorąc pod uwagę te nakładane limity to może pograłby w sumie 2-3 miesiące a co dalej ?
Bardzo Was prosze o komentarze .

Edi wiem że pisałeś że surebety to nie Twoja działka ale duzo wiesz , na wielu rzeczach sie znasz to fajnie by było jakbyś jakos skomentował to co napisałem .
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jeśli masz stały dostęp do kont to czemu masz kończyć po 2-3 miesiącach?
(Oczywiście pomijam tu ustawę na ten moment aczkolwiek dobrze mieć parę zagranicznych kont, np. angielski i niemiecki b365 sporo dłużej mi wytrzymuje niż PL).
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@mycute&gt;&gt; no właśnie tak jak napisał przed chwilą @Sven, podstawą w tej zabawie jaką jesteś zainteresowany jest posiadanie wielu kont...
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
@Sven możesz napisać jak wygląda granie na typy Komso? Jak szybko i bardzo spadają kursy i na co trzeba uważać?
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Dzięki za Wasze odpowiedzi. Postaram się jeszcze coś ugrać w tym temacie, ale mam dl Was jeszcze pytanie, co myślicie o bukmacherze : Betfair ? Z tego co patrzę to maja spoko kursy i duzo byłoby tam surebetow. Jak dotychczas zawsze rejestrowałem się na stronach obsługujących Polska walutę, a tam grałbym z tego co widzę za Euro. I chciałbym wiedzieć kilka rzeczy tzn : czy w dalszym ciagu obsługują graczy z Polski i czy nie ma problemów z weryfikacja konta i wypłatami ?
Bede wdzięczny za odpowiedz

PS.
Mam jeszcze pytanie odnoście wpłat/wypłat np. W przypadku tej strony betfair i ogolnie innych z obca waluta. Jak najlepiej wpłacać żeby jak najmniej tracić na tej operacji przewalutowania ? Założyć sobie konto walutowe czy jakoś przez skrilla ? Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś w skrócie napisał jakie bede miał prowizje np na tym skrill lub poprzez wpłaty z konta walutowego
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@Sven możesz napisać jak wygląda granie na typy Komso? Jak szybko i bardzo spadają kursy i na co trzeba uważać?
Tak naprawdę na nim to czasami wiadomo, wygrywasz za nim się rozpocznie spotkanie bo kursy potrafią lecieć jak Felix z 42km.
Każdy Buk szczególnie 365 jest jakby to ująć - jest uczulony na niego i szybko zerkną na Twoje konto co grasz ????
 
F 0

fiker

Użytkownik
Ja gram u jednego buka surebety po 1000 zł każdy.
Dziennie postanowiłem sobie, że będę robić 150-200 zł i koniec.
Ciężko się oprzeć bo dzisiaj wygrałem 650, wczoraj 250.
Wpłaciłem 1000 zł trzy tygodnie temu, po tygodniu miałem już 3000 zł. Czarna seria i zostało 415. Z tych 415 zrobiłem do dnia dzisiejszego 1900 na surebetach. Czasami zagram zakład, jak dziś po kursie 1,33. Ale generalnie gram kursy 1,04 - 1,11.
Jeżeli chodzi o limity to jeszcze mnie nie dotknęły.
Ale założenie jest dobre żeby grać mecze po kursach 1,04-1,1. Grasz 4-5 meczy dziennie i zamykasz buka. Mniejsze prawdopodobieństwo na przegraną.
Gram overy 0.5, czasami zagram undera albo mecz 2:0 w 70min.
Over 0.5 w większości lig to 90% + więc prawdopodobieństwo porażki jest małe.
Wczoraj na 144 mecze (jak się nie mylę) wpadły chyba tylko 6 lub 8 meczy 0-0 - walę tutaj z głowy bo nie chce mi się ponownie sprawdzać +/-.
Chodzi tu o wyższe ligi, które łapie livescore.com.
Więc ledwie 8-9 %.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Chodzi Ci o podstawy bukmacherki edi czy o obstawianie zdarzenia w 3 bukach? Bo to drugie całkiem ciekawe. Tylko patrzę na ten wzór i w ogóle go nie rozumiem. Może przez to że jestem zmęczony bo siedzę na kompie od rana albo po prostu go nie kumam.
Możesz to rozpisać ? Przekładając cyfry w wzór.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Podany przeze mnie link ma na celu poinformowanie Cię co to jest surebet, gdyż wprawdzie wpisałeś się do tego wątku @mycute tej technice gry poświęconemu, ale opisałeś swoją grą zupełnie nie będącą grą na surebety, więc jak zauważył to @Ge(L)o - zapewne chyba nie wiesz o czym napisał autor wątku @mycute...
A odnośnie wzorów z tamtego artykułu o surebetach, to w dziale LINKI BUKMACHERSKIE jest oddzielny wątek do kalkulatorów przydatnych w bukmacherce, w tym są tam także gotowe kalkulatory i do obliczania surebetów:
https://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-do-kalkulatorow-bukmacherskich-31678.html
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Dzieki Panowie za rozwiniecie mojego wątku, ale prosiłbym jeszcze o jakąś Waszą krótka opinię na temat strony betfair. Może moje pytanie powinno znaleźć się w innym dziale, ale tak sobie pomyślałem że jak tu rozmawiamy w małej grupce to np edi8 napewno ma jakieś zdanie odnośnie betfair.
Interesują mnie w zasadzie 3 kwestie
- czy mógłbym dokonać wpłaty poprzez paysafecard a później wypłacić na konto bankowe, czy muszę wybrać dwie takie same formy wpłaty/wypłaty
- jak przebiega proces weryfikacji ? Z tego co czytałem to niektórzy maja z tym problem
- czy buk nadal obsługuje graczy z Polski ? W formularzu rejestracji można wybrać Polskę to wydaje mi się że można spokojnie grać, ale pytam dla pewności.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Tak przeglądam ten temat i może z samej bukmacherki nie da rady wyżyć ale z matematyki w połączeniu z bukmacherką już bardziej.edi8 jest tu najlepszym przykładem.Poczytajcie jego wpisy na forum szczególnie w dziale systemy bukmacherskie i po prostu poszperajcie w necie.Sam od ponad roku siedzę nad aspektem matematycznym w sporcie,ale to raczej czysta teoretyka bo bukmacherom już dawno podziękowałem
Pozdrawiam
edit:
P.S Co do strony z Surbetami https://en.surebet.com/surebets chyba najpopularniejsza z tych darmowych z tym że w obecnym momencie gdy sporo firm się wycofuje ma to coraz mniejszy sens
 
F 0

fiker

Użytkownik
Dzięki za linki.
Dobrze kolega klemens pisze. Firmy się wycofują i chyba surebety niedługo szlag trafi :/
Chyba że KE nie klepnie tej ustawy.
Edi Ty grasz surebety? Jeżeli tak to ile kont masz założonych ? Bo z tego co widzę to chyba ze 30 trzeba by założyć żeby łapać większość meczy. Chyba, że da się założyć z 15 u najpopularniejszych buków i to wystarczy ?
Możesz się wypowiedzieć w tym temacie ?
 
Do góry Bottom