>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy Wisła wyjdzie z grupy?

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Oby oby!!! Jestem calym sercem z Wiślakami ale juz byl moment ze zwatpilem ???? bo 2 porazki to tylko cudem moglismy wejsc ale teraz nie tyle dzieki wczorajszemu wynikowi ale stylu gry mozna wwierzyc w Polakow. :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: JAZDA JAZDA JAZDA - BIAŁA GWIAZDA!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mimo wczorajszeg zwycięstwa, w meczu z Feyenordem musimy zagrać bardzo dobre spotkanie tym bardziej na ich boisku. Jak wiemy Wiślakom wystarczy remis. Po dwóch, moim zdaniem dobrych spotkaniach(chociaż przegranych) wszyscy czekali na zwycięstwo z Basel, poniewaz wiedzieli że nie jest to rywal światowej klasy. Okuka mimo trudnej sytuacji w klubie, zdołał odeprzeć presje i myśle że ten awans nastąpi i to będzie jeden z nielicznych sukcesów w europejskich pucharów w wykonaniu Polskich zespołów w ostatnich sezonach.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Szkoda tylko że Cleber nie zagra za czerwoną kartkę :;/:
no to moze byc powazne oslabienie ;/ szkoda bo kurde mocny jest i wymiata na srodku. ciekawe kto go zastapi. mi sie wydaje ze Wiselka powinna w przerwe ziomowa sciagnac jakiegos super napastnika albo niech sie Svitlica przelamie i do tego srodkowego obronce - ja np mysle o Bosackim - idealny kandydat
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Jak donosi dziś onet.pl ...

Wisła awansuje do 1/32 Pucharu UEFA bez meczu w Rotterdamie? Jeśli UEFA wykluczy Feyenoord z pucharowych rozgrywek za ostatnie wybryki kibiców, tak się stanie. Decyzja zapadnie już we czwartek - pisze &quot;Gazeta Wyborcza&quot;.
Pseudokibice Feyenoordu mają sporo na sumieniu, są postrachem holenderskich stadionów. W niedawnym wyjazdowym meczu swojej drużyny w Nancy przeszli jednak samych siebie. - Zgotowali policji i francuskim kibicom prawdziwy horror. W trakcie meczu kibice przyjezdni wszczęli potężną zadymę, rzucili się na policjantów. Wszyscy francuscy kibice uciekli ze stadionu. Dopiero po 45 minutach dokończono 10 minut meczu. (...)
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
ładnie wszędzie przestawiają się kursy na mecz Wisełki ????
w expekcie najlepiej ????
1.45 4.10 7.25

ale sam boje się stawiać ten mecz bo może być każdy wynik
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
W czwatek nie zagraja Kryszałowicz, Varga (kontuzje), Cleber (kartki) i Mijailović (kara UEFA). Na urazy narzekają także Brożkowie, ale raczej do środy sie wykuruja.
No i jak widzimy bukmacherzy daja male szanse Wisle w tym meczu, no ale jak nie teraz to kiedy ? Oby sie udalo,
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jak najbardziej Wisła ma szanse na awans! Dwie pierwsze porazki, kazda po walce i na pewno mogly byc remisy...Tym razem mam nadzieje, ze ten remis bedzie :jezora:
 
somsiat 0

somsiat

Użytkownik
Minimalnym wg mnie faworytem jest jednak Feyenoord u siebie graja bardzo dobrze,
co nie znaczy, że licze na awans Wisły :]
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Myśle że Feyenoord będzie atakować przez cały mecz ale Wisła będzie sie dobre bronić i wychodzić z kontrą ???? Mój typ 1-1
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
Czy Wisła wyjdzie z grupy? Moim zdaniem nie, a oto 3 najważniejsze powody:
1. Polskie drużyny w europejskich pucharach w meczach o stawkę grają tragicznie.
2. Brak Clebera.
3. Feyenoord świetnie gra u siebie, bez względu na to sytuację w klubie.
Mimo tego kibicuje Wiślakom i licze że coś nam tego wieczoru pokażą. Nie postawie też kasy na porażke Wisły bo to było by bardzo niepatriotyczne z mojej strony ;-)
A w razie porażki zawsze możemy liczyć że wybuchnie jakaś zadyma ;-)
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Wg mnie Wisła nie wyjdzie z grupy. W tym sezonie grają bardzo słabo, zwłaszcza na wyjazdach. Często gubią się w obronie, a dzisiaj dodatkowo nie zagra Cleber. W paru meczach ratował ich Dolha jednak wg mnie dzisiaj nawet on nie pomoże. Zgadzam się z tym co napisał Foltest. Polskie drużyny nie potrafią grać decydujących spotkań. Wisła pokazała to w meczu z Panathinaikosem. Co prawda w ostatnim czasie w polskim sporcie zaczęło się jakby trochę poprawiać (reprezentacja piłkarska, siatkówka, biathlon, koszykówa) to jednak myślę, że na sukcesy polskich klubów w europejskich pucharach jeszcze trochę poczekamy. Chociaż... obym się mylił....
 
beau 1

beau

Forum VIP
Co tu duzo mówić nie dla Wisły 1/16 pucharu UEFA.W lidze na wyjazdach grali tragicznie 6 remisów i zadnej wygranej.Na dodatek braki kadrowe i bardzo wymagajacy przeciwnik nie ma o czym marzyć.Spodziewać się możemy kilku goli.Jeżeli wszyscy postawią na Feyenord to Wisła sprawi niespodzianke bo Polak potrafi :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jednak sie nie udało ???? Jak usłyszałem, ze ta para stoperów pierwszy raz gra ze soba na srodku obrony wiedzialem jakie beda skutki. Ech glupio stracilismy bramki...szkoda
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Heh Wisła momentami grała bardzo dobrze,ale to tylko momentami....
Feyenoord był wczoraj do ogrania :]
Słaba postawa bramkarza Wiślackiej bramki była przyczyna przegranej.....
Oczywiscie nie mozna jednego zawodnika obwiniac za caly mecz,ale pierwsza bramka to była &quot;szmata&quot; niezdecydowanie... albo wychodzi do konca albo zostaje w bramce....

Najbardziej mogł sie Podobac Kuba Błaszczykowski ????
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Feyenoord wykluczony, szansa dla Wisły

Komisja Odwoławcza Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) podjęła decyzję o wykluczeniu w tym sezonie z rozgrywek o Puchar UEFA Feyenoordu Rotterdam. W poniedziałek zapadnie decyzja, czy zostanie zastąpiony przez inną drużynę
Powodem były awantury wywołane przez holenderskich kibiców podczas meczu fazy grupowej z AS Nancy 30 listopada 2006 roku. Chuligani zdewastowali stadion i bili się z policją. Funkcjonariusze musieli użyć gazu łzawiącego, a mecz został przerwany na 20 minut.

Feyenoord został również ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy franków szwajcarskich. Dodatkowo klub ma pokryć koszty szkód wyrządzonych przez kibiców.
Początkowo komisja dyscyplinarna ukarała zespół grzywną. Feyenoord miał także rozegrać dwa mecze bez udziału publiczności, ale wykonanie tej kary zawieszono na trzy lata. Komisja Odwoławcza UEFA podjęła decyzję o zaostrzeniu wyroku i jednocześnie odrzuciła apelację drużyny.

Przedstawiciele Wisły Kraków będą starali się skontaktować z władzami UEFA w sprawie ich ewentualnego udziału w rozgrywkach Pucharu UEFA jeszcze w sezonie 2006/2007. Byłoby to możliwe gdyby krakowianie zastąpili wykluczony Feyenoord Rotterdam.

&quot;Nie otrzymaliśmy od UEFA żadnej informacji w tej sprawie, ale na pewno będziemy starali się dowiedzieć od władz europejskiej federacji czy istnieje szansa, aby nasz zespół mógł zastąpić Feyenoord w rozgrywkach Pucharu UEFA&quot; - powiedział rzecznik prasowy Wisły Kraków Jerzy Jurczyński.

Holenderski klub był kilkakrotnie karany w bieżącym sezonie za zachowanie kibiców. Za wybryki chuliganów w trakcie meczu z Blackburn Rovers klub musiał wpłacić grzywnę w wysokości 20 tysięcy franków.

Feyenoord zajął trzecie miejsce w grupie E Pucharu UEFA, wyprzedzając Wisłę Kraków i FC Basel. Rywalem holenderskiej drużyny w 1/16 Pucharu UEFA miał być Tottenham Hotspur.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Watpie by Wisla dostala taka szanse od UEFA, po tym jak zawisili PZPN Totenham predzej dostanie wolna karte. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom