>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Czy Skrill mnie wyda polskim organom ścigania?

J 3

jarowink

Użytkownik
Zastanawiam się, czy w razie postępowania w stosunku do mojej osoby w związku z nową ustawą hazardową, jeśli grałem u zagranicznych buków z terytorium Polski, wpłacając i wypłycając za pomocą Srill, to czy wydadzą mnie polskim organom ścigania?

Trochę im ufam, ponieważ nawet dzisiaj otrzymałem od nich maila w języku polskim, bym sobie wpłacił do Bet365 i wziął udział w promocji.

Co o tym myślicie?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Zastanawiam się, czy w razie postępowania w stosunku do mojej osoby w związku z nową ustawą hazardową, jeśli grałem u zagranicznych buków z terytorium Polski, wpłacając i wypłycając za pomocą Srill, to czy wydadzą mnie polskim organom ścigania?

Trochę im ufam, ponieważ nawet dzisiaj otrzymałem od nich maila w języku polskim, bym sobie wpłacił do Bet365 i wziął udział w promocji.

Co o tym myślicie?

Nie panikuj i nie przesadzaj. Muszą być twarde dowody że robiłeś przelewy Skrillem i wpłacałeś do buków.
Ja się wytłumaczyłem że to płatność za zakupy w internecie.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Człowiecze skrill, jest ostatnią osobą która by cie chciała wydała..
Nie słyszałem i za pewne nigdy nie usłyszę że organy ścigania będą mieć jakiekolwiek dane osoby grającej w bukach od skrill bo to byłby dla nich strzał w kolano. Skrill jest to portfel elektroniczny głównie używany do hazardu w sieci, a więc wiesz co by się mogło wydarzyć gdyby Skrill takie dane ujawnił..
 
Do góry Bottom