>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy przy wpłacie/wypłacie przychodzi informacja na e-mail?

M 0

mikha

Użytkownik
Witam, mam niecodzienne pytanie, ale liczę na normalne odpowiedzi. Chodzi mi po prostu o to, czy jeśli dokonujemy wpłaty lub wypłaty to dostajemy jakąś wiadomość na pocztę e-mail?
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłatę, to ja nie dostałem żadnej informacji. Wpłata dokonana na początku sierpnia, więc całkiem niedawno:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Jeśli dokonujesz wpłaty to przychodzi wiadomość potwierdzenie z transferuj.pl, że wpłata została zaksięgowana, a przy wypłacie czy coś z STS przychodzi to nie wiem bo jeszcze nie wypłacałem.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Jeśli dokonujesz wpłaty to przychodzi wiadomość potwierdzenie z transferuj.pl, że wpłata została zaksięgowana, a przy wypłacie czy coś z STS przychodzi to nie wiem bo jeszcze nie wypłacałem.
Od sts-u nic nie przychodzi z fortuny tak jak ustawisz sms.....Od totolotka i milenium nic......Tyle w temacie mozna zamknac temat...
I czy wyplata poszla mozesz spytac na czacie ale placa dosc szybko dzis zlecasz jutro kaska wiec bez obaw...
 
F 0

ferra

Użytkownik
Zlecając w STS wypłatę trzeba Pamiętać, że księgowana jest następnego dnia rano. I tylko w dni robocze. To jest dobre bo czasem jak zlecimy wypłatę a jednak się rozmyślimy z braku depozytu do dalszego grania, możemy szybko cofnąć wpłatę na &quot;czacie&quot;
 
Do góry Bottom