>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy pojawia się jacyś nowi bukmacherzy na polskim rynku?

Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Czy macie może jakieś informacje czy na polskim rynku w najbliższym czasie pojawi się jakiś nowy bukmacher?
Ktoś aspiruje do wejścia na rynek? Nie mam tu na myśli zagranicznych buków (Choć liczyłam, że Bwin wjedzie).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
AdmiralBet uzyskał licencję Ministra Finansów, ale nie wiadomo kiedy wystartuje ich strona. W necie można przeczytać, że możliwe, ze przed EURO 2024
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
Ma też ruszyc Wettarena, ale nie wiem kiedy, zakończyli niedawno rekrutację dla pracowników. Myślałem, że rusza na start Ekstraklasy, ale chyba coś im się sypie ze stroną ciągle.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Pl buki mają naprawdę szeroką ofertę i takie firmy jak Unibet czy Betson są już daleko w tyle z nimi. Claire, z ciekawości zapytam czego Ci brakuje w ofercie obecnych buków,że czekasz na pojawienie się nowych? Ostatnio pojawił się Betway czy Comeon ale ich oferta i działanie stron to jakieś nieporozumienie. 15 lat temu było by to ok ale nie teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Pl buki mają naprawdę szeroką ofertę i takie firmy jak Unibet czy Betson są już daleko w tyle z nimi. Claire, z ciekawości zapytam czego Ci brakuje w ofercie obecnych buków,że czekasz na pojawienie się nowych? Ostatnio pojawił się Betway czy Comeon ale ich oferta i działanie stron to jakieś nieporozumienie. 15 lat temu było by to ok ale nie teraz.
W kilku mam dożywotnio zamknięte konto i już się tego nie da odkręcić 😅
W kilku jestem zlimitowana na e-sport :(
Czasem lubię pograć kontry więc lubię mieć wybór.

Ma też ruszyc Wettarena, ale nie wiem kiedy, zakończyli niedawno rekrutację dla pracowników. Myślałem, że rusza na start Ekstraklasy, ale chyba coś im się sypie ze stroną ciągle.
Ale jest potwierdzona licencja od Ministerstwa finansów?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
W kilku mam dożywotnio zamknięte konto i już się tego nie da odkręcić 😅
W kilku jestem zlimitowana na e-sport :(
Czasem lubię pograć kontry więc lubię mieć wybór.



Ale jest potwierdzona licencja od Ministerstwa finansów?
No to zakładasz konta na rodzinę. Ojciec, matka, brat, sistra, szwagier, kuzyn..... A jak Ci się skończą to na znajomych, kolekogw itp.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
No to zakładasz konta na rodzinę. Ojciec, matka, brat, sistra, szwagier, kuzyn..... A jak Ci się skończą to na znajomych, kolekogw itp.
Wątpie że każdy tak chętnie odda swoje dane żeby ktoś inny za niego grał, poza tym łamiesz regulamin więc zawsze jest szansa że buk się w tym połapie i zabierze środki, ryzykowne moim zdaniem.

A co do tematu, tutaj jest spis wszystkich którzy dostali zezwolenie. Większość wiadomo już działa, betway ma wrócić w lepszej odsłonie (bo poprzednia była tragiczna, nie wiem czy ktokolwiek tam grał), Wettarena i Admiral tak jak napisali poprzednicy powinni zadebiutować jeszcze w tym roku. Jedynie ten funbets nigdy nie ruszył i pewnie już się nie pojawi, a przynajmniej ja nic na ten temat nie znalazłem. I to chyba na tyle jeśli chodzi o w miarę niedaleką przyszłość. https://www.podatki.gov.pl/pozostal...lady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Wątpie że każdy tak chętnie odda swoje dane żeby ktoś inny za niego grał, poza tym łamiesz regulamin więc zawsze jest szansa że buk się w tym połapie i zabierze środki, ryzykowne moim zdaniem.

A co do tematu, tutaj jest spis wszystkich którzy dostali zezwolenie. Większość wiadomo już działa, betway ma wrócić w lepszej odsłonie (bo poprzednia była tragiczna, nie wiem czy ktokolwiek tam grał), Wettarena i Admiral tak jak napisali poprzednicy powinni zadebiutować jeszcze w tym roku. Jedynie ten funbets nigdy nie ruszył i pewnie już się nie pojawi, a przynajmniej ja nic na ten temat nie znalazłem. I to chyba na tyle jeśli chodzi o w miarę niedaleką przyszłość. https://www.podatki.gov.pl/pozostal...lady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/
Jasne że nie każdy się zgodzi. Ale znajdziesz 10 osób i na każdą możesz założyć 10 kont i już masz 100kont do gry. A napewno masz wielu kolegów którzy też grają u buków i udostępnią swoje konta za jakąś tam opłatą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom