>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy mozna...

H 0

hektor77

Użytkownik
Mam pytanie... Otoz jakis miesiac temu jak zaczynalem grac na BAH mialem gdzies 2 bonusy... pierwszy wykorzystalem na koncie ktore zalozylem na siebie, ale niedoswiadczony przegralem te 5 zl. Drugi gram na koncie ktore zalozylem niby na mojego brata ale z inna data urodzenia bo on jest nieletni...

Sprawa jest tego typu ze chce grac wszystko legalnie i ok dlatego wplacilem kase (20,zl) na swoje prawdziwe konto i tam gram normalnie... ale na tym drugim mam juz 30zeta!!

Jakie sa wasze pomysly zeby to wyplacic?? Zeskanowac dowod i mu w jakims dobrym graficznym przerobic dane?? A moze isc na farta ze nie beda chcieli dowodu??

PLEASE!!! POMOZCIE, BO MI KASY SZKODA ;) !!!
 
L 45

laha

Forum VIP
jeśli znasz sie na grafice to racja ;] ale jeśli nie to do jakiegoś znajmego grafika ;] na farta to niema co liczyć . ???? BAH zawsze przy pierwszej wypłacie chce skan :]
 
L 45

laha

Forum VIP
A jak np. nie mam skanera to co mi zrobia???
Oni zaborą i kase którą masz u buka.

Moja rada

Najpier spróbój wyplacic i jak poproszą o skan to im powiedz ze niemasz skanera i oni ci cos tma potem poweidzą i potem znów przyj z tym tu :]
 
K 0

kumpel

Użytkownik
Hektor77,

A ze skanami nie kombinuj jeśli nie musisz...ja za posiadanie fałszywej legitki miałem sprawe, na całe szczęście rozeszło się po kościach - a kolo który je robił jest w plecy 2000zł
 
Do góry Bottom