>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy moneybookers pomoże jeśli kupiłem typy od naciągacza?

M 0

mezo1987

Użytkownik
Ostatnio kupiłem od kolegi typ za 60zł mówił że wrazie przegranej oddaje kase typ nie wszedł i gościa już nie zobaczyłem wiem naiwny jestem wiem ???? juz nigdy nie kupie nic ale ten sam kolo szybciej mi dał 2 meczyki z kursami ok 4.0 co siadały za free wiec za 3 razem chciał 60zł wiec mu przelałem . Teraz moje pytanie mam jedynie jego e-mail Mb czy mogę go jakos zaskarzyc moge sprawde zgłosic do Mb czy juz nic z tego nie bedzie ?? jak to jest czy e-mail to za mało
Proszę o opinie
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
a co ma do tego MB? to tylko pośrednik w przekazywaniu pieniędzy.
I sam dobrowolnie przelałeś kasę bo chciałeś mieć typy i kupiłeś je i nic z tym nie wskórasz.
 
M 0

mezo1987

Użytkownik
czyli szkoda pisać do Mb spox dzieki za pomoc mam za swoje mam nauczkę ???? ???? ????
Na policje z tym przecież nie pójdę bo bym się tylko ośmieszył za 60zł
 
vde 119

vde

Użytkownik
Dobrze wiesz że post nie na temat ale tu dajesz... powinieneś dostać bana jak nic za coś takiego...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bzdury. Jeśli dokonałeś transakcji tak jak opisałes może to zgłosić poprzez zakładki Pomoc drogą elektroniczną - Konto/Bezpieczeństwo - Chciałbym zgłosić incydent dotyczący innego posiadacza konta Moneybookers. Opisujesz sytuacje piszesz że zawarłeś umowę z tytułu której drugi użytkownik przyjął płatność przez mb i sie z niej nie wywiązał. Możesz również dopisać że ten ktoś oferuje usługi z których czerpie korzyści materialne przez pośrednictwo mb co jest zabronione w regulaminie. W takich przypadkach najczęściej blokują konta do momenty otrzymania wystarczalnych wyjaśnień. Kasy raczej nie odzyskasz, za głupotę trzeba płacić, ale można troche utrudnić życie złodziejom
 
R 125

roger12

Użytkownik
Bzdury. Jeśli dokonałeś transakcji tak jak opisałes może to zgłosić poprzez zakładki Pomoc drogą elektroniczną - Konto/Bezpieczeństwo - Chciałbym zgłosić incydent dotyczący innego posiadacza konta Moneybookers. Opisujesz sytuacje piszesz że zawarłeś umowę z tytułu której drugi użytkownik przyjął płatność przez mb i sie z niej nie wywiązał. Możesz również dopisać że ten ktoś oferuje usługi z których czerpie korzyści materialne przez pośrednictwo mb co jest zabronione w regulaminie. W takich przypadkach najczęściej blokujemy konta do momenty otrzymania wystarczalnych wyjaśnień. Kasy raczej nie odzyskasz, za głupotę trzeba płacić, ale można troche utrudnić życie złodziejom
nic mu to nie da ja takie cos już próbowałem Mb mu odpisze że oni nie ponoszą odpowiedzialności z tego typu sprawy ::: ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
nic mu to nie da ja takie cos już próbowałem Mb mu odpisze że oni nie ponoszą odpowiedzialności z tego typu sprawy ::: ????
Odpowiedzialności jako takiej że odzyska pieniądze oczywiście że nie ponoszą, indywidualna sprawa co kto robi, ale jeśli chodzi o sam transakcje i ich bezpieczeństwo jest to w pewien sposób kontrolowane i jak ktoś kręci na tym cały biznes może mieć już z tego powodu problemy ;]
 
R 125

roger12

Użytkownik
Odpowiedzialności jako takiej że odzyska pieniądze oczywiście że nie ponoszą, indywidualna sprawa co kto robi, ale jeśli chodzi o sam transakcje i ich bezpieczeństwo jest to w pewien sposób kontrolowane i jak ktoś kręci na tym cały biznes może mieć już z tego powodu problemy ;]
nie wiem pisze jak kiedys ja miałem bo miałem podobnie i mi odpisali po 2 dniach ż oni nie biorą odpowiedzialności
 
Do góry Bottom