>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy ma ktos oryginalna Fife 2006 ???????

misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
To jak bys mogl to podaj mi numer z PUDEŁKA ???? ???? Bo ja chce sobie pograc w sieci a trzeba podac numer :/ Jak on sie nie rejestrowal w sieci to chyba numer bedzie aktualny ???? mam taka nadzieje. Wiec jak mozesz to napisz ten num. Pozdro
 
B 0

berbec

Użytkownik
Mi się wydaje, że w sieci można grać tylko na jednym serialu oryginalnym, jeśli ktoś już ma taki serial, to chyba nie pograsz!!
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Po pierwsze to na jednym numerze można na necie zarejstrować tylko raz.
Po drugie to nikt Ci nie da numeru z gry za którą zapłacił grube pieniędze, nie bądź śmieszny!
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Po pierwsze wiem ze tylko raz. Ale i wiem ze jest duzo takich osob ktore nie graja w sieci! Bo nie kazdy ma neta, lub poprostu nie chce :] Po drugie typ np. ktory nie ma neta moze podac numer bo przeciez jemu nie jest potrzebny:] smieszny to moze ty jestes:]
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Bez sensu. To co twoim zdaniem trzeba miec neta zeby zagrac sobie w fife ?? To przeciez normlane ze biedak nie kupi oryginalnej gry ???? Zreszta nie kazdy chce grac, czy lubi grac na necie. Wiec moze odac numer. Nie rozumie w czym masz problem.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Problem w tym, żebyś postawił sie na miejscu takiego kolesia. Kupuje gre za 120-150zł i
nie korzystam z seriala na necie. Nagle na GG pisze do mnie jakiś nieznajomy i mówi tak:
&quot;Siema, jestem Marcin, daj mi serial do FIFY 2006 bo chce na necie pograć&quot; a ty co na to?
&quot;No pewnie stary! Poczekaj sekunde tylko żebym go mógł przepisać!&quot;
Już widze jak tak mu odpowiadasz :roll:
 
L 45

laha

Forum VIP
takie małe pytanko... czy ten numer jest widoczny na płycie czy na opakowaniu... (Jeśli te drugie to za ok. 10 min bedziesz miał ten kod) jeśli te pierwsze to za troche dłuzej ????
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jestem na 99% pewny że cd-key jest na płycie albo wewnątrz pudełka, bo gdyby było inaczej
to np. w hipermarketach szybko by numery stawały się niesprawne :wink:
 
Do góry Bottom