>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czemu jesteśmy tacy zacofani?

W 0

wirujacydeszcz

Użytkownik
Naszła mnie taka refleksja związana ze świętami. Olewam zakupy w sklepie, bo tam tłok, wszystko zamówiłem sobie przez interenet i mam z głowy. I tak w związku z tym zastanawiam się co tak naprawdę naszemu państwu szkodzi, żeby Lotto było przez internet. Czasem mam warażenie, że jestesmy świętsi od papieża, wszystko u nas pozakazywali, a to przecież jest fajna zabawa i ja bym na pewno z tego skorzystał, zamiast latać do kolektury. Moim zdaniem czas żeby postawili na nowoczesność, w końcu w innych krajach to działa. A wy jak na to patrzycie? Wolelibyście Lotto przez internet?
 
C 0

czarek_pojarek

Użytkownik
no ja bym wolał jak by bylo przez internet. teraz jak jest zima to wcale sie nie chce z domu wychodzic brr:p do tego przy kumulacji czesto sa kolejki w kolekturze, a tak to bym raz dwa kupil i bylo by po sprawie. ale tak jak piszesz to cala nasza Polska. nie wiem co im szkodzi jak by wiecej ludzi kupowalo to przeciez dla nich wiekszy dochod, no nie???
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
takie pytanie trzeba zadać szerzej , mówi się o informatyzacji rozwoju itd. ZUS informatyzuje się naście lat i skutki są jakie są, zarabiają tylko co niektórzy na tym a efektów brak, ile jest urzędów w Polsce w których można załatwić przynajmniej 5 spraw bez kontaktu z urzędnikiem i za pomocą neta ?? ile ludzi by grało dało zarobić państwu (czyli nam ) przez internet gdyby było to legalne do tego opodatkowane i przynosiło wszystkim korzyści ? takich pytań zadałbym z setkę - nasze Państwo w żadnej dziedzinie związanej w internetem nie idzie do przodu , dlaczego ? odpowiedzieć można sobie samemu na to pytanie - z pewnością redukcja darmozładłej biurokracji byłaby ogromna ale po co, lepiej oglądać nadal smutne oczy Pani Jadzi ...
czasami się wręcz cofamy przykład totomix miał w ofercie możliwość wpłaty i potem obracania tymi pieniędzmi na koncie na początku - teraz trzeba chodzić aby wpłacić i wypłacić czy to ma sens ??
rozwijamy sieć neta , nowe rozwiązania itd, ale niestety nie idzie nic w kierunku takim aby dawał on realne korzyści w życiu codziennym ( biorąc pod uwagę instytucje publiczne - państwowe ) , jedynie prywatnym podmiotom zawsze się opłaca i jakoś uda się im zarobić i dopasować pod klienta patrz bankowość internetowa ...
 
Do góry Bottom