>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czarny koń

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Swego czasu , takiego pewniaka miał też Totolotek i dotyczył on tego , czy kurs € ( gdy był np. 3.2 PLN ) skoczy do 4 PLN na następny dzień ???? - ale zastosowanie tego &quot;pewniaka&quot; służyło Totolotkowi jako zamaskowanie przed Ministerstwem Finansów nielegalnego wg polskiego prawa przyjmowania zakładów na gry losowe typu Multi Lotek czy Duży Lotek , będące w gestii Totalizatora Sportowego - jednoosobowej spółki Skarbu Państwa.

Przy obstawianiu którejś z tych gier losowych, był bowiem wymóg zagrania także na ten kurs € .

.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Bardzo kusi mnie oferta ekonomiczna.
Z tych walut można naprawdę fajne pieniążki zasadzić ????
Mówię konkretnie o tym...

Na tydzień przed danym dniem mamy możliwość pogrania na kurs waluty. Jest to naprawdę przyjemna sprawa,żałuję, że nie mam punktu w Białymstoku, ewentualnie nie działają internetowo.
Znacie kogoś kto ma podobne zakłady (naziemny albo internetowy) ?
 
ksg1946 0

ksg1946

Użytkownik
U mnie bukmachera Czarny-Koń otworzyli 2 tygodnie temu , powiem tak buk jak buk oferta mi się podoba , jest ok . Tylko ciekaw jestem jak jest z wypłatami , czy nie stanowi to problemu przy większej wypłacie . Ps . Zarejestrowałem się na internecie , mam konto , tylko przydało by się jak zapisuje kupony , to pózniej żeby by była opcja kasowania zapisanych , ponieważ przy wysyłaniu w punkcie z karty zapisanych kuponów mylą się one z zapisanymi z kilka dni wcześniej kuponami z tymi na dzień dzisiejszy . Oby buk działał jak najdłużej ! pozdrawiam ! Ps A wasze opinię na temat Konika ? ;) Jakieś większe wygrane Panowie ?? ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bardzo kusi mnie oferta ekonomiczna. Z tych walut można naprawdę fajne pieniążki zasadzić Mówię konkretnie o tym... Na tydzień przed danym dniem mamy możliwość pogrania na kurs waluty. Jest to naprawdę przyjemna sprawa,żałuję, że nie mam punktu w Białymstoku, ewentualnie nie działają internetowo. Znacie kogoś kto ma podobne zakłady (naziemny albo internetowy) ?
Srednia ta twoja perelka skoro juz wzroslo do 1,60
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety nie mieli siły przebicia ani marketingu który u nich kulał.... a zatrudniali ludzi za grosze i myśleli żę będą gonić jak mrówki.
 
T 5

temptetion

Użytkownik
Bukmacher się nie zwinął, tylko miał kłopoty prawne. Info z pewnego źródła - od konkurencji ????

Chcieli się reklamować na automatach i Izba Celna się do nich przyczepiła...

Szkoda, bo dobrze się zapowiadali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom