>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

CV i List motywacyjny

K 358

koeman66

Użytkownik
nie rob se jaj cv nie umiesz napisac? list motywacyjny? do czego? do pomocnika murarza? myslisz, ze murarz bedzie czytal jakies listy motywacyjne? daj spokoj podrzuc cv i po bolu, bedzie chcial to przyjmie, nie bedzie chcial to i tak nie wezmie, chocby pisalo nie wiem co
 
michau 84

michau

Forum VIP
Myslę, że argumentacja typu: &#39;dreszcze mnie przechodzą na myśl o kładzeniu tych cegiełek...&#39; będzie perfekcyjna xD
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
albo napisz ze juz od najmlodszych lat lubiles bawic sie klockami ????
masz 11 sek. na setke wiec bedziesz szybko biegal po flaszki
ze masz prawo jazdy na taczki
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ale sie usmialem, telprzem, no zart jakis z tym pomocnikiem murarza, ajk chcesz isc na budowe (nie polecam) to po prostu zagadaj z typem, zaden murarz nie sleczy nad cv zeby se chlopaka do podawania cegiel wybrac
hehe... ale mi humor poprawiliscie
&quot;dreszcze mnie przechodzą na myśl o kładzeniu tych cegiełek...&quot; - buahahaha... ???? ???? ????
 
massive 0

massive

Użytkownik
Myslę, że argumentacja typu: &#39;dreszcze mnie przechodzą na myśl o kładzeniu tych cegiełek...&#39; będzie perfekcyjna xD
pomocnik murarza mało co ma wspólnego z kładzeniem cegiełek, raczej stoi caly dzień przy betoniarce i miesza zaprawe. Wiem z własnego doświadzczenia, bo 3 lata mieszalem:-D
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
-LIST MOTYWACYJNY-


Szanowni Państwo,
Uprzejmię proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko pomocnika murarza.
Pracując na niejednej już budowie nabyłem duże doświadcenie w tej branży. Ponadto, pragnę nadmienić, że w swojej dotychczasowej karierze zawodowej miałem przyjemność współpracować z takimi murarzami jak Andrzej &quot;Wino&quot; Patolong, czy Włodzimierz &quot;Szybka ręka&quot; Pizdołap. Wiedzę, którą przekazały mi te majstry mógłbym, za kilka miarek (wiadomo co mam na myśl), głosić jako wskazówki dla murarza, którego wspomagałbym jako jego asystent. Pozostając przy alko - legitymuję się czasem ok. 8s na 100m, tak więc byłbym błyskawicznym dostarczycielem dopingu w postaci napojów wyskokowych (optymalnie wódka) dla murarza, co zwiększałoby o ponad połowę jego wydajność oraz co za tym idzie, efektywność pracy. Zajęcia na wysokociach powyżej 3m nie są mi straszne. Jestem również osobą dyspozycyjną oraz potrafiącą współpracować w grupie. Umiejętność pracy pod presją czasu sprawia, że skutecznie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Posiadam również licencję na obsługę taczki, mieszanie zaprawy i zabijanie czasu, przyznaną przez samego Dżejmsa Bonka. Poza tym po flaszce staję się osobą niezwykle kreatywną oraz odkrywczą. Ostatnio po mlż-u połączyłem się z internetem poprzez domofon. Nadmienię również, że biegle władam podwórkową łaciną.

Wyrażam nadzieję, że uznają Państwo przygotowanie zawodowe oraz przedstawione przez moją skromną osobę te nieprzeciętne możlwiości, a także predyspozycje osobowościowe za wystarczające do zatrudnienia mnie na stanowisku murarz assistant. Mam również nadzieję, że ewentualna rozmowa kwalifikacyjna poprzedzona będzie kontaktem telefonicznych bądź drogą e-mailową, a na spotkaniu nie zabraknie staropolskiego poczęstunku.

z poważaniem
telprzem
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
W kwestii CV - ściągnij sobie z internetu gotowy schemat i uzupełnij go konkretnymi danymi i informacjami. Aha... żeby było pro to CV napisz odręcznie. :-D

pzdr.
vice versa
 
K 358

koeman66

Użytkownik
list motywacyjny tak naprawde nigdzie nie jest potrzebny, bo kto ma czas to czytac?
najczesciej jest tak, idziesz jak oddzwonia do ciebie albo idziesz i jak cie do zakladu wpuszcza to szefowi albo kadrowemu pokazujesz cv, gosciu patrzy, pasuje to przyjmuje, a jak nie to lipa
 
Do góry Bottom