>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cracovia - Pogoń Szczecin 22.04.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Cracovia - Pogoń Szczecin

kursy: toto-mix: (1) 2.20 - (X) 3.00 - (2) 3.00 - (1X) 1.21 - (X2) 1.43
Betandwin: (1) 2.05 - (X) 3.00 - (2) 3.45 - (1X) 1.22 - (X2) 1.60



Moja analiza: Brazylijska Pogoń zawita tym razem do Krakowa. Cracovia jest w tragicznej formie - na wiosnę nie wygrali chyba jeszcze żadnego meczu. Pogoń gra bardzo nierówno - w zaległym meczu z Górnikiem Zabrze przegrali mimo że prowadzili w połowie spotkania. Oba zespoły a szczególnie ten ze Szczecina strzelają i tracą sporo bramek więc over w tym meczu byłby raczej pewny. Jeśli Cracovia się nie pozbiera szybko i nie zacznie zbobywać punktów mogą być zagrożeni nawet spadkiem z Orange Ekstraklasy. Nad miejscem barażowym mają dwa a nad pierwszym miejscem spadkowym trzy punkty przewagi. To nie jest dużo ale w Cracovii nikt nie dopuszcza do siebie myśli że mogą spaść do drugiej ligi. Jeśli tacy zawodnicy jak np. Giza czy Bania którzy byli motorem napędowym tego klubu zaczną grać jak należy to myślę że cały zespół też się nakręci.Nie życzę im źle jednak przy takiej grze jaką prezentuje teraz klub z Krakowa nie mają dużych szans na utrzymanie...
Mój typ: X2//over (2.10 - BAW)
pzdr 8)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cracovia nie wygrała już 12 spotkania z rzędu :!: Jeżeli dziś nie zdobędą trzech punktów, poważnie mogą być zagrożenie degradacją do niższej ligi. Teraz mają bardzo dobrą okazje, by uciec od tej niebezpiecznej strefy. Goście na stadionie Cracovii nie wygrali już od ponad 22 lat. W środę, Pogoń grała swój mecz w Zabrzu, gdzie nie przełamała podobnej złej passy, bowiem na Śląsku od 35 (już 36) spotkań nie wygrali. Tym razem będzie podobnie. &quot;Portowcy&quot; są źle przygotowani motorycznie do sezonu. Moim zdaniem, jeżeli dziś Krakusy wygrają, będzie to w ich przypadku punkt zwrotny i zaczną grać tak jak na początku sezonu.

Mój typ: 1/over
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom