>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cover System

steq222 0

steq222

Użytkownik
Znalazłem ciekawo zapowiadający się Ebook
Cover booker-Paweł Kata po ściągnięciu darmowego &quot;demo&quot; i przekartkowaniu ku mojemu zaskoczeniu pan Kata przedstawia takie o to cudo że jeżeli wygra 1 dostajemy 69% wkładu a jak będzie remis wychodzimy na 0 co jest totalną brednią????, jako iż studiuję matematykę wziąłem się za rozpisywanie i tworzenie odpowiednich wzorów, a że wynik już miałem oraz wszystkie dane (podane zresztą przez pana Pawła Kata) dotyczące przykładowych &quot;zwycięskich&#39; kursów to i rozwiązanie zagadki nie należało do najtrudniejszych. Ku mojemu dziwieniu w przypadku remisu byłem ciągle stratny i po dalszym rozpisywaniu doszedłem do 68% na remis i 32% na zwycięstwo i to dopiero dawało pewne szanse przy graniu 2 z 3:-|. Według mnie ten Ebook to jakaś ściema, proszę o wytłumaczenie o co chodzi z tym Coverem to przedstawię na wykładach. Jeżeli to &quot;top secret i w ogóle m4daf4ka ciemno głucho (bo na forum nic o tym nie ma...) to piszcie na Privat&#39;
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ta publikacja jest warta tyle co w wszystkie bukmacherskie e-booki, czyli nic. Genialny system opisywany przez pana Katę to znane wszystkim draw no bet. A on robi z tego genialne odkrycie i ma czelność żądać pieniędzy za czytanie takich bredni.
 
steq222 0

steq222

Użytkownik
Tak też myślałem, byłbym zaskoczony gdyby okazało się że pan Kata wymyślił jakąś nową teorię na szukanie niewiadomych i to z takim rachunkiem prawdopodobieństwa. Dzięki za odpowiedz już się nad tym nie głowię, sam mam swój system wart tylko tyle żeby tygodniowo zarobić na weekendową imprezę czyli ok 30zł. Pozdro
 
Do góry Bottom