>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Counter Striker 2

prof 21,7K

prof

Użytkownik
Sinners - DMS @ 4.00 (CCT Season 2 Europe Series 10)

Sinners wybuch formy wygrali na ostatnie 16 meczy maja bilans 14-2 gdzie czesto wygrywali w cuglach. Dostali sie do RMR'a z bilansem 3-0 bez zadnych problemow no ale... to jest cs i turniej gdzie jest margines nawet 2 porazek. Ja pamietam jak to wygladalo wczesniej z czechami ze zwyciestwa przeplatali z porazkami. DMS to jest druzyna bardzo grozna i maja skillowych zawodnikow dlatego tak wysoki kurs z mojej perspektyw jest oplacalny do gry. Ogladalem kilka meczy i wiem ze potrafia niesamowicei strzelac. Sinners wczoraj z bardzo duzymi kłopotami wygrali na Young Ninjas. Przegrali 1 mape a na drugie przegrywali 9-11 po stronie terro na anciencie i nagle wystrzelili z serią. Mecz byl bardzo bliski do pewnego momentu i pachnialo porazka. Potem na dust2 byl gwałt. Bardzo licze tutaj na niespodzianke i mam nadzieje ze nie jest to tylko marzenie i zyczenie tylko realna mozliwosc. Jezeli taktycznie nie beda mega oddstawac to umiejetnosciami sa wstanie to dzwignac. +1.5 juz duzo bardizej prawpdodobne ale ja lubie ryzyko wiec je podejmuje.

9z - Falcons @ 1.56 (BetBoom Dacha )

9z bardzo dobra druzyna ale Falcons rosnie z meczu na mecz. Wczoraj typowaelm VP na zwyciestwo w Blascie a Falcons zrobilo totalny przejazd po ruskich. Core Ence w pierwszym meczu na 9z przegrali 2-1 Bylo to dziwne spotkanie bo na mapach ktore przegrali prowadzili pewnie i dostali 2 razy gruba serie przegranych rund. Mysle ze wyciagneli wnioski i tym razem wygraja moze nawet 2-0. Trzeba zniwelowac przegrywanie glupich rund u wyniki beda znacznie lepsze.

GamerLegion - Eyeballers 2-0 @ 1.89 (Thunderpick kwale)

GamerLegion to jest druzyna o 2 klasy lepsza. Obejrzalem mecze nowego rosteru i maja gigatyczny potencjal. Flamus czesto otwiera droge do bombisetow gdzie potrafi nawet zdobywac po 2 fragi. Kazdy potrafi wygrywac clutche pod presja i maja swietnego prowadzacego(Ztr). Bardzo pewna siebie druzyna ktora jest swiezo po awansie do rmr'a ktora takie Eyeballers powinno zjadac na sniadanko. Szwedzi maja win ratio 35% w ostatnich 3 miesiacach wiec zeby przegrac na nich mape to trzeba miec naprawde slaby dzien(przegrac 2 pistoletowki naprzyklad). Eyebellers to projekt ktory od dlugiego czasu w ogole nie wypala w zadnym stopniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1005
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs Heroic / Heroic win @ 1,85 betfan

Witam, czy ten typ to samobójstwo? być może, bo patrząc na formę Heroic to liczyłem na inne kursy, bo uwzględniając formę obu ekip to równie dobrze na Heroic mogło by wisieć 2,30 i po cichu na to liczyłem, ale buki się nie nabrały i widzą ten mecz 50/50. Na ostatnie 6 spotkań to aż 5 porażek i to z rywalami na papierze spokojnie w zasięgu. Patrząc na skład Heroic to aż serce się kraje widząc potencjał tej ekipy w porównaniu do tego co prezentują. C9 złapało rytm, złapało formę, ale kurcze tak patrząc czysto teoretycznie na ich rywali to oni zbytnio nie mieli z kim przegrać tych spotkań. Osobiście liczę dziś na przełamanie Heroic bo potencjał mają na znacznie więcej niż wygrywanie z rywalami pokroju C9. Liczę na dobre spotkanie sjuusha i spółki.

Eternal vs 9Pandas / Eternal win @ 1,50 betfan

Zagram sobie turków bo kurs do dubelka w sam raz. Tutaj mamy podobną sytuację bo Rosyjska formacja jest w formie i wyglądają dobrze, ale jak spojrzeć na rywali bo za bardzo nie miał ich kto zweryfikować bo nie ma co się oszukiwać, że Furia jest obecnie Furią tylko i wyłącznie z nazwy. Xantares i spółka spuścili z tonu, choć moim zdaniem zbyt duże oczekiwania były względem tej ekipy, ale wszyscy sugerowali się poprzednimi udanymi występami, aż się to skończyło. Podobali mi się w spotkaniu z Aurorą a dziś rywal zdecydowanie w zasięgu i myślę, że Turcy troszkę mogą pokazać miejsce w szeregu Rosjanom. Próbuję.

Fnatic vs 3DMAX / Fnatic win @ 1,87 betfan

Bardzo fajny kurs na Fnatic i niby są te zwycięstwa bo coś ruszyło, ale to znów bez sprawdzianu na jakimś tier1. Francuzi strasznie męczyli te ostatnie spotkania, wręcz przepychane błędami przeciwników, którzy wcale nie są wyżej od Fnatic. Grali ze sobą nie danwo i Blamef i spółka przegrali 2:0. Dziś widzę to inaczej, widzę udany rewanż. W moich oczach Fnatic stać by się bić z ekipami półkę wyżej, natomiast Francuzów już nie koniecznie i nie mydlić sobie oczu ich porażką ostatnią w spotkaniu między nimi bo dosłownie jedna runda decydowała na obu mapach, w którą stronę to pójdzie. Tak jak mówię, nie widzę znów porażki fnatic w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs 3DMAX / Heroic win @ 1,70 betfan

Ja dalej swoje i znów pójdę w stronę Heroic, mimo że wczoraj potrafili przegrywać rundy 5na2 :) oglądałem później ich spotkanie z B8 i ani raz z tej frustracji nie pojawił się uśmiech na ich ustach, ale to nie powinno dziwić, to znaczy że jest jad. 3DMAX zdecydowanie przeceniana ekipa, wczoraj wygrali z Fnatic tylko i wyłącznie przez ich głupotę bo gdyby nie tak banalnie proste błędy to jestem pewien, że koniec z końców nie wyszli by z tego spotkania górą. Panowie z Heroic pora na jakąś serię i nie wierzę w to, że są w stanie zagrać gorzej niż wczoraj na C9 tym bardziej, że przeciwnik można powiedzieć, że półeczkę niżej. Jeśli tego nie wygrają to stracę w nich jakąkolwiek wiarę, choć i tak już jej została kropla kropelka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Pain vs Mouz / Pain +1.5 @ 1,75 betclic

Witam. Miałem nie grać nic jak to często bywa, aż do momentu gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie...1,20 na Myszy? ktoś postradał rozum. Oczywiście Mouz zasłużenie jest tutaj faworytem i ich zwycięstwo tutaj nikogo nie zdziwi, ale przesada. Pain od jakiegoś czasu, śmiało można powiedzieć, że od dłuższego czasu nie jest żadną ekipą do lania a wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o kontynent to są groźniejsi od Mibr czy choć by Furii bo nie ma co ukrywać, że obecnie jest to lepsza ekipa, zdecydowanie bardziej zgrana. Wygrana z Heroic, Falcons, łatwo z 9z i tu nie chodzi tylko o wyniki bo gości się świetnie ogląda. Siuhy i spółka trzymają pewien poziom i nie schodzą poniżej, choć moim zdaniem oni z tego składu i tak wyciskają niemal, że max. Kurs na to spotkanie na pewno spowodowany wczorajszym zwycięstwem Myszy na Turkami, gdzie oni z nimi nie wygrali, oni ich zmiażdżyli. Dziś powtórka? Moim zdaniem zdecydowanie nie Pain stawiał się najlepszym i zrobią to również dziś. Oczywiście ten typ to żaden pewnik, ale 1,75 na mapę Brazylijczyków jest na prawdę mocno kuszące i ja spróbuję. v
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1684
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Virtus vs Pain / Virtus win @ 2,00 betclic

Witam, dużo opcji mam dziś w głowie i nie postanowiłem tutaj wybierać czegoś z nich, tylko podam wszystkie na dzień dzisiejszy. Dosłownie po zdaniu bo czas goni. Wczoraj z powodzeniem grałem mapę Brazylijczyków, natomiast dziś gram ich porażkę. Ja chciał bym zobaczyć w końcu mecz na poziomie ze strony Virtus i myślę, że taki nadchodzi. Przegrali z Furią i Falcons, by wczoraj wziąć rewanż i ograć Falcons w dwóch mapach i myślę, że mogło to być otwarcie serii. Oglądałem mecz z Furią i się za głowę łapałem, ale ostatnie zwycięstwo z Falcons również widziałem i nie wiem co się stało, ale wszyscy chyba uderzyli się mocno w głowę i to zdecydowanie pomogło. Pain wyszarpał pierwszą mapę wczoraj po dogrywce, ale później przeszli obok dwóch map, nie mając nic do powiedzenia, kompletnie nic.To jest tak, że Virtus wie, że musi zacząć grać bo obecnie jest to zdecydowanie poniżej ich możliwości, natomiast Pain zaskakuje pozytywnie i oni dobrze o tym wiedzą. Liczę w końcu na przebudzenie Virtus bo nowa miotła wniosła trochę spokoju w grze, ale pytanie czy nie za dużo bo momentami mam takie wrażenie.

OG vs Endpoint / OG win @ 1,50 betclic

Tutaj idę w Fika i spółkę. OG jest jakie jest i trzeba tam coś zmienić bo od dłuższego czasu tam coś nie gra, oczywiście z przebłyskami, ale tutaj rywal zdecydowanie w moich oczach półkę niżej i po ciężkich spotkaniach z Faze, Falcons czy Fnatic ( ciężkie spotkanie z Fnatic heh, obecnie brzmi to trochę śmiesznie ) przyszedł czas na rywala zdeydowanie łatwiejszego i czas nazwycięstwo. Widzę dziś ich wygraną.

Spirit vs Mouz / Spirit win @ 1,72 betclic

Podoba mi się kurs na donka i spółkę. Spirit śmiało można powiedzieć, że wraca do najlepszej gry. Mecz z Furią? wybaczcie Panowie Brazylijczycy, ale dzieci postawiły by większy opór i to nie był mecz dla Spirit tylko najprostszy trening. Ograli również w dwóch mapach Falcons i widać gołym okiem, że Spirit jest w dobrej dyspozycji. Po drugiej stronie Myszy o których pisałem wczoraj, więc nie będę lać wody. Skład z którego moim zdaniem i tak wyciągają maxa. Spirit jest dla mnie lepszą ekipą nie tylko kadrowo i gram ich zwycięstwo.

Ence vs Young Ninjas / Ence win @ 1,52 betclic :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Czy strzelam sobie samobója grając tych....? możliwe, ale nie będę nic mówić, tylko dam im jeszcze szansę, choć na powodzenie tej ekipy nie widzę, ale na zwycięstwo w tym meczu już tak i to tylko i wyłącznie ze względu na przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +611
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Cybershoke - Estatic @ 1.78 ( Thunderpick kwale)

Cybershoke w moim mniemaniu to jest druzyna z wiekszym potencjalem. Juz wczoraj typowalem na nich przeicwko Favbet i pokazali klase na anubisie. Maja kozackiego snajpera Fenomeno ktory wczoraj wykrecil staty 41-16 na 2 mapach. Niedawno pokonali Estatic w stosunku 2-1 demolujac ich na ostatniej mapie de_ancient 13-1. Estatic zawsze niebezpeicznie i wiedza jak wygrywac mecze. Wyelimoinowali Fnatic w poprzedniej rundzie tak ze potrafia strzelac. Problem z tymi dunczykami ze te wszystkie Aniela , Tausony sporo sie szufluja miedzy tymi dunskimi ekipami i ciezko w ten sposob ustabilizowac forme na dlugi czas. Moje odczucia sa takie ze Cybershoke bardzo szybko przebije sie w rankingu do okolic 30 miejsca i jest to ekipa godna obserwacji.

9INE - Team Space @ 2.70 ( CCT Season 2 Europe Series 10 )

9INE to trocha taka sklejka miedzynardowa i do tej pory nie błyszczeli. Team Space gra rowniez ponizej oczekiwan a maja fajnych zawodnikow i zgrywaja sie juz od dluzszergo czasu, Lubie szukac niespodzianek i na druzynke w ktorej graja tacy zawodnicy jak Truniq , Fozil czy X5 kurs 2.70 to troche przesada. H4SAN4TOR od paru meczy zastepuje Verta i kreci dobre liczby. 9INE nie ufam a jak komus nie ufam to lubie grac przeciwko. Trzeba sprobowac.

Troche za bardzo negatywnie patrzylem na 9INE ktore sie skompromitowalo na Alliance calkiem niedawno.

Kleska typerska
 
Ostatnia edycja:
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Spirit vs Eternal / Team Spirit -1.5 @ 1,70 pinek

Wielki Finał BetBoom Dacha! Oczywiście gramy w formacie BO5! Czyli rzecz jasna do trzech wybranych map. Czy ten finał zaskakuje? Na pewno po części tak, bo widząc że na przeciw Spirit mógł stać Pain czy Mouz to poniekąd mała niespodzianka jest, ale niczego nie ujmujemy Turkom, którzy odpalili rakiety ogrywając Mouz i Brazylijczyków a jeszcze wcześniej Heroic czy Furie. Spirit tak jak pisałem, wraca do najlepszej gry. Donk znów jest potężny, znów jest wielki. Był najlepszy w każdym ich tutaj spotkaniu, bez jakichkolwiek dyskusji zmiażdżył ich wszysktich i doprowadził Spirit do samego finału. Osobiście nie przepadam za TS i donkiem, ale w bukmacherce nie ma miejsca sympatię czy wręcz przeciwnie. Lubię Turków i w serduchu im kibicuje, ale dziś już niestety nie widzę ich zwycięstwa.
Uważam, że jeśli Spirit jest w formie a tutaj zdecydowanie tak jest, to są w stanie ograć każdego i mało kto jest w stanie się im sprzeciwić. Jeśli donk i spółka zagrają to co do tej pory to ja osobiście nie widzę innej możliwości niż ich zwycięstwo. Eternal potrafi, są panowie zgrani świetnie, ale czy te wszystkie rzeczy wystarczą na młodego? Na donka w formie nie ma mocnych. Idę w zwycięstwo minim dwoma mapami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3341
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Spirit - Eternal
Donk over 55.5 w 3 pierwszych mapach
1.82 totalbet

W pełni popieram typ Corek, sam mam to pobrane do jakiegoś kuponu na dzisiaj.

Osobnym typem jest over Donka. Tak jak wskazał kolega wyżej, obecnie Donk jest w mega gazie i Spirit odbudowało się po ostatnim fatalnym turnieju.

Z mouz 3 mapy (1 dogrywka) 66
Z furia 2 mapy 41 przy tylko wygranych 5 rundach na 2 mapach
Z falcons 2 mapy 53

Myślę, że Xantares i spółka postawią się dzisiaj, bliżej mi do linii 60, więc 55.5 bierzemy mocno.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Bleed - B8 0-2 @ 2.50 6/10 ( YaLLa Compass Summer 2024 )
B8 @ 1.50 9/10

B8 w ostatnich kilkunastu meczach wyglada naprawde ale to naprawde dobrze. Powoli zaczynaja przypominac druzyne ktora pokonywala MOUZ i Virtus pro na RM'erze. 2 razy dokonali tego na anciencie bo to ich najmocniejsza mapa. Bleed rozczarowuje niesamowicie. Jeszcze sie ludzilem przez chwile ze moze cos z tego byc ale oni ostatnio przegrali na Eyeballers XD. Glownym jednak powodem na 2-0 dla B8 jest fakt ze Bleed zagra bez Nawka oraz Cyphera ktorych zastapia VLDN and h4rn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1438
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Revenant - Cybershoke @ 1.52 ( CCT Season 2 Europe Series 10)

Planuje czesto stawiac na ta ekipe i czekam az beda mierzyc sie za jakis czas z rywalami na ktorych beda w roli zdecydowanego underdoga. Dzis sa faworytem i jestem wstanie zadwolic sie takim kursem. W systemie szwajcarskim bilans 2-2 tak ze decydujace spotkanie. Bilans ten zostal pogorszony przez porazke walkowerem na Alliance ktora byla wynikiem nakladajacych sie meczow. Ekipa z CIS dobrze sobie radzi w turniejach CCT. W edycjii 8 doszli nawet do QF. W Edycji 9 mierzyli sie na Revenant wygrwyajac 2-1 gromiac ich na dust 2 13-0. Teoretycznie dosc rowne ekipy ale w praktyce jak ogladam mecze Cybershoke to maja rundy z kosmosu. Nie widze przeciwskazan dlaczego w rewanzu na revenant niemieliby znowui wygrac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1081
prof 21,7K

prof

Użytkownik
GUN5 - JANO 2-0 @ 1.67 ( CCT Season 2 Europe Series 11 )

Bazuje tu na ostatnio bardzo wysokiej formie zawodnikow GUN5. Zawodnicy CIS pokazali jak duza fajnych zagran maja przygotowanych na czolowe zespoly tiera 2-3 jak Monte i SAW. Po Monte wrecz sie przejechali. Finski CS od dluzszego czasu zbytnio nie istnieje...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +613
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Sangal - Faze Clan +1.5mapy 1.90 (ESL Pro League)

Dzisiaj zaczyna sie jeden z moich ulubionych turniejow ESL PRO League czyli sporo dawka meczykow dzien po dniu. Sangal to imo jest teraz top1 druzyna na tierze2+. okolo 88% win ratio (24-3) ktore sklada sie miedzy innymi na wygranie 2 turniejow CCT co robi wrazenie. Jak dobrze wiadomo Faze czesto wolno rozpoczycna i potrafia przegrywac na slabsze zespoly. Sangal ma dobrze ograne mapy i mocni sa na Mirrage i Anubis i Nuke i Ancient. Na Anubisie turecka ekipa jest wrecz potworem. Jest tu bardzo realna szansa na wlasnie ta mape poniewaz insta banem dla Faze jest Vertigo wiec jestem prawie przekonany ze Sangal wybierze wlasnei Anubisa. Faze moze rowniez podjac rekawice na tej mapie. Dla Sangal insta banem jest Inferno w ktorym Faze sie lubuje. Duzo zalezec bedzie kto pierwszy bedzie banowac. Istnieje duze prawdopodobienstwo ze cale veto bedzie bardzo pasowac druzynie z turcjii. Na tierze 2+ rozgrywa sie duzo wiecej meczy niz w tierze najwyzszym co moze byc atutem w podtrzymaniu formy. Wygranie mapy przez Sangal jest bardzo realne bo to nie jest takie proste dominowac tak na nizszym szczeblu. To swiadczy o tym ze jest to pieknielnie mocny zespol ktory sproboje sie wbic z drzwiami dzisaij do pro ligi.

Hoho Faze zdemolowane na 1 mapie przez Anubisowego potwora
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1056
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Eternal vs Sagnal / Eternal win
Faze vs Flyquest / Faze 2:0
Kurs : @ 2,40 ggbet


Witam, niestety brak czasu, ale chcę kilka słów rzucić na dziś. Oczywiście niczego nie można ująć Sangal bo zagrali bardzo dobre spotkanie, zresztą oni już wcześniej udowadniali się trzeba się ich bać, ale....no właśnie, ale nie zapominajmy o tym, że Faze nie wiedziało gdzie jest, wyglądali fatalnie, strzelecko i nie tylko a jeśli się wygląda fatalnie strzelecko to już tutaj przeciwnik jaki jest nie ma żadnego znaczenia. Ja dziś gram na przełamanie podopiecznych Neo bo uważam, że powoli może zmierzać to w złym kie runku dla naszego rodaka i żeby przypadkiem nie podzielił losów kubena. Faze jeśli chce, aby znów się ich bano a nie mówiono, że "gramy z Fazę bez formy, spokojnie" to muszą iść za tym wyniki. Myślę, że bardzo dużo zależy od tej edycji ProLigi i tak się zastanawiam co się będzie dziać za zapleczu jesli Faze by dziś znów przegrało na rywala z poza tier1? Słabe nastroje to zdecydowanie zbyt mało powiedziane. Dziś widzę rozwścieczone Fazę. Oczywiście nie zapominam o ich przeciwnikach, którzy oczywiście nie są chłopcami do bicia bo Dexter o spółka potrafią zagrać dobrego csa, ale tutaj już nie uwzględniam w głowie tych wyczynów wczorajszych obu ekip a tak jak mówię, gram na przełamanie Faze.
Drugie spotkanie to zwycięstwo Turków i kurs nie jest wybitny, ale myślę że dziś Sagnal nie będzie już mieć tak łatwo jak wczoraj bo jak by nie patrzeć to Eternal jest o niebo lepiej prezentującą się formacją niż Faze. Niestety kursy na te zdarzenia mnie rozczarowały bo liczyłem na coś więcej w przypadku Faze jak i Turków, ale biorę co jest i próbuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +775
prof 21,7K

prof

Użytkownik
GamerLegion - ITB @ 1.54 9.5/10 ( YaLLa Compass Summer 2024 )

GamerLegion to druzyna o 2 polki wyzej. ITB od dawna zasysa i wynikowo sie tu nic nie zgadza. Ich sklad to takich skladzik wyrzutkow ktorzy byli zmuszeni sie cofnac w rozwoju i nei wyglada to dobrze. 2 armaty z kosowa meczu nie wygraja. Smooya ma zbyt duze wachania formy. Keozik jak to Keozik gra swoje xd. Przewaga wzsystkiego jest po niemieckiej organizacji wlacznie ze stabilizacja i kierunkiem do ktorego zmiezra zespol. Uwazam typ za bet dnia.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Spirit vs 3DMAX / Spirit 2:0 @ 1,82 pinnacle

Witam. Idę w pewne zwycięstwo Spirit w dwóch mapach. Z Mibr zagrali słabo, widać to było od początku, że coś nie gra i tylko donk to ciągnie. Następnie ograli Mongołów, ale tracąc przy tym mapę. Dojechał do donka shiro, ale pozostało panowie mocno w kratkę, dlatego dziś uważam że Spirit się obudzi i w końcu pokaże nam swojego, świetnego csa i tym razem nie oddadzą mapy bo nie ma co się oszukiwać, że rywal wcale z najwyżej półki nie jest i to dwumasowe zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu. Francuzi zagrali dobrą mape z G2, choć ekipa Taza w tt na tym anubisie grała jak amatorzy, ale to już swoją drogą. Wygrali z 9z na dwóch mapach i za to pochwała się należy. Gdyby Spirit było w serii zwycięstw to pewnie bym tego nie zagrał bo i kurs był by nieco niższy a i bal bym się że przerwą ją właśnie na takim przeciwniku, ale dziś sytuacja jest zupełnie inna i zobaczymy Spirit głodne zwycięstwa, głodne swojej najlepszej gry i uważam że to będzie ich najlepszy mecz póki co w tej edycji ProLigi. To nie jest gra przeciwko 3DMAX bo w moich oczach grają na prawdę fajnego csa i są w stanie zagrozić wielu z czołówki, ale Spirit które czuje na pewno niedosyt swoimi ostatnimi występami powinno moim zdaniem to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
FlyQuest vs Sangal / FlyQuest @ 3,08 pinnacle
Pierwszą mapę przegrali prowadząc 10:4
Druga mapę przegrali prowadząc 10:5...


Witam, dziś zdecydowanie ryzykownie, ale kursy po raz już kolejny są w moich oczach źle wystawione. Owszem powinno Sagnal być tutaj faworytem i to nie podlega dyskusji, ale kursy rzędu 1,35 na ich zwycięstwo? Przepraszam bardzo, ale to nie jest jakaś stabilna ekipa z topki, aby aż tak ich faworyzować. Jeśli kursy były by w okolicach 1,6 - 2,2 to nie zagrał bym tutaj nic i totalnie bym to odpuścił, ale 3,08 na FQ?! poszaleli. Oczywiście, nie jest to żaden pewnik i jak już wspominałem, zwycięstwo Sangal nie będzie tutaj żadnym zaskoczeniem i gram to ze względu na kursy a już wiele razy udowadnialiśmy, że buki nie mają pojęcia co wystawiają. Nie będę tutaj opisywać każdego spotkania obu ekip, ale FlyQuest mimo porażki z Faze to zagrali tam bardzo a to bardzo dobre spotkanie i dosłownie pojedyńcze rundy decydowały tam o zwycięstwie. W spotkaniu z Eternal również mocno powalczyli i nie był to mecz do jednej bramki a przypomnę, że właśnie Sagnal dostał ostre lanie od turków i nie miał nic do powiedzenia. Obie ekipy nie są na tyle stabilne, aby na jedną z nich wystawiać takie kursy. Oczywiście można powiedzieć, że Sagnal świetnie sobie radzi w tier2 i tam jest pewna stabilność, ale tutaj widzimy jakie to tak na prawdę ma przełożenie w Prolidze.
 
Ostatnia edycja:
N 101,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sangal - Heroic +2,5 mapy w meczu @ 1,88 fortuna 16:30 godz

3 dni temu skonczylo sie 2:1 dla Sangal. Heroic na ostatnie 10 meczy 6 razy skonczylo overem 2,5 map w tym ostatnio 4 mecze pod rzad. Sangal na 10 ostatnich meczy 4 mecze mialo over (ale 2 mecze byly bo1 wiec nie ma o czym gadac) Heroic jest minimalnym faworytem i mysle ze w tym meczu moze zdarzyc sie wszystko ale nie umiem sie przekonac w zadna ze stron dlatego probuje grac overek map.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Astralis + Liquid AKO 1.64

Fnatic nie wyglada na ekipke ktora mialaby sie w jakikolwiek rozwijac. Astralis zawodzi ale to wciaz polka wyzej. Team Liquid jest mocne a bedzie jeszcze mocniejsze wydaje sie. Ence troche wyglada na plywajacego trupa ktory zaniedlugo zatonie. Bezpieczny dubelek na dzis.

Astralis wtf
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 205,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Kto miał okazj wczoraj oglądać spotkanie fnatic - M80 ten wie. Historycznie długa mapa Anubis już nawet nie pamiętam 7-8 dogrywek? 3h grania jednej mapy, specjalna przerwę zrobili na WC dla graczy. Oczy bolały jak to się oglądało już później, jakbyś wszedł na serwer FFA. Brak pomysłów i taktyk, wszytsko zostało wyczerpane. Ciekawe zjawisko i nie sądzę by ktoś szybko miał ten rekord pobic. Niektórzy gracze mieli ponad 60 eliminacji ja I mapie. W ogóle formacja m80 jest według mojej oceny bardzo mocna. Buki stawiają jeszcze ja w formie doga. Warto zwracać na nich uwagę.

Pozdro po lekkiej przerwie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Do góry Bottom