>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Counter Striker 2

kns_esport 198K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Monte - Sangal
Półfinal w ramach CCT gdzie dla zwycięzcy czeka 22 000$. Oglądałem wczoraj dwa spotkania Monte i zobaczyłem na prawdę dwa dobre spotkania. Wciąż się mówi o odjeściu DemQ'a a wejść niby ma kei. Dycha tak jakby lekko się odblokował i najwidoczniej potrzebował innej przestrzeni, choć nadal uważam że to nie ten Paweł do czego przyzwyczaił nas w CS GO.
hades zaś w dobrej wczorajszej dyspozycji co cieszy. STYKO dla mnie był zawsze poprawnym zawodnikiem, ogólnie ta formacja wygląda spoko i zapowiada się obiecująco. Kontrakty na razie do są do końca roku. Sangal ostatnie trzy swoje spotkania z wygranymi w dwóch mapach. Drużyna mega agreswyna, co uważam dla nas jest wygodnym rywalem gdyż, po wczorajszych spotkaniach zobaczyłem, że Monte grają bardzo statycznie, czasami są lekkie sposoby dojazdu. Uważam że dzieje się tak, ponieważ drużyna nie jest do końca zgrana i formacja jest dość nowa. W drugim spotkaniu fnatic i saw., znaleźli by się polacy uważam przeciwko fnatic i blameF'a, to byłby też niezły test grając przeciwko formacji szwedzkiej. Mecz półfinałowy o 12 i licze na to że Monte to wygra.

Wygrana Monte @ 1.85 betfan
 
Ostatnia edycja:
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
sorry za pytanie nooba, kursy spadły do 1.3 a Complexity przegrało 0:2 - to trener lepszy od zawodnika ?
Po prostu Heroic jest obecnie znacznie lepsze niż Complexity, które nawet z Degsterem nic nie ugrało ostatnimi miesiącami.
Często trenerzy w CS to jeszcze niedawni gracze (Saw grał jeszcze pro w 2020 roku) i coś tam jeszcze ogarniają, chociaż odbiegają już poziomem.
Saw i tak miał stary najgorsze w Heroic i dzisiaj Spirit może ich rozjechać

Co do kursu, to gracze masowo poszli w Complexity stąd taki szybki spadek kursu. Chciałem osobiście zagrać na mapę Heroic, ale w moim buku zablokowali całkiem mecz po porannej masówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +453
prof 13,9K

prof

Użytkownik
Poprostu Compelxity to jest taka nierozgarnieta ekipa ze same trio Sjush,Teses,Nertz deklasuja ich. Pozostala dwojka moze robic jako tarcza do pojscia na refraga.

Podejrzewam ze ludzie ktorzy grali duzo wczesniej na Complexity po 1.90 po tym jak sie sytuacja Heroic zmienila liczyla juz kaske a tu taki zonk. Saw jak na trenera to i tak mial zaskakujace dobre staty. Z tego co widziaelm to sie czesto dobrze ustawial i to dawalo troche fragow. Jak Steeve2k wszedl jako standin do g2 to gral tragicznie a oni znim wygrali turniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
N 80,1K

nafciarz1995

Użytkownik
3DMAX - Betera godz 20
3DMAX handicap map -1,5 @ 2.05 fortuna

Mecz rozegrali 1 sierpnia


3DMAX zajmujace miejsce 19 kontra BETERA zajmujace miejsce 132. Francuzi w dobrych humorach po wygraniu Skyesport Champions gdzie wygrali 6 meczy ulegajac jedynie w BO1 Eternal Fire 14:16. Pokonujac po drodze ENCE, Aurore czy w finale TheMongolz. BETERA jest to zespol grajacy mocno w kratke, na 10 ostatnich meczy wygrali 4, gdzie pierwszy z nich odbyl sie w marcu wiec jest to dosc odlegly czas jak na CS'a, jedyne co jest warte odnotowania to wygrana z Monte w marcu ale wtedy oni posiadali inny sklad. Potrafia przegrywac 0:2 z druzynami zblizonymi rankingem do nich. Podsumowujac 3DMAX jesli dobrze wejdzie w mecz 2:0 jest nieuniknione, jedyne co moze martwic to ze 3DMAX czasami lubi stracic mape, ale nie wydaje mi sie zeby chcieli sie meczyc z nizej notowanym rywalem i grać wiecej niz 2 mapy.

Bez analizy do taśmy:

REBELS @ 1.40 (godz 20)
NRG @ 1,76 (godz 3)
Nouns (handicap -3,5 rundy) @ 1.70 (godz 3)
pain gaming - smoke -19,5 rundy @ 1,75 (godz 24)
dusty roots - mibr -19,5 rundy @ 1.73 (godz 24)
into the breach (handicap -1,5 mapy) @ 1,57 (godz 20)

mam nadzieje ze bez analizy chociaz 4 na 6 typow wejdzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
N 80,1K

nafciarz1995

Użytkownik
Monte (handicap map-1,5) - EYEBALLERS @ 1.78 fortuna godz 20

Monte zajmujace miejsce 48 kontra EYEBALLERS zajmujace miejsce 92. Goscie na ostatnie 10 meczy wygrali 2 (w tym dzisiaj z 9INE 2:0). 6 meczy konczylo sie wynikiem 0:2. Gospodarze natomiast na 10 meczy wygrali 6 w tym 4 mecze wynikiem 2:0. Gospodarze maja noz na gardle bo musza wygrac ten mecz zeby miec jeszcze jakies szanse, natomiast goscie graja bardzo slabo, mimo ze jak napisalem wczesniej wygrali mecz z 9INE. Nie nastawialbym sie mocno na ten typ majac na uwadze ze graja tam Polacy a oni lubia grac slabo przeciwko teoretycznie takim rywalom ale innego sensownego kursu w tym meczu nie widze.

Bez analizy:
Zero Tenacity @ 1.78 (godz 18)
Sharks @ 1.56 (godz 19) 8:12, 16:12 w 3 mapie
NAVI (handicap map -1,5) @ 1.70 (godz 17:25 moze ulec zmianie)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2457
N 80,1K

nafciarz1995

Użytkownik
NAVI handicap map -1,5 @ 2.26 fortuna godz 18 (moze ulec zmianie) 1:2 co sie dzialo w tym meczu to masakra

Navi wczoraj rozegralo dobry mecz z BIG natomiast Liquid pokonalo Virtus Pro. Mysle ze mimo wygranej gości, gospodarzy stac na wygrana bez straty mapy poniewaz ostatnio maja passe wygranych i sa troszke wyzej poziomem niz Liquid. Navi na 10 meczy wygralo 8 w tym 5 wynikiem 2:0, Liquid na 10 meczy wygralo 7, ale nie byly to wybitne zespoly oprocz wczorajszego.

Na szybko analiza bo nie mam zbytnio czasu :D

PS bez analizy za drobne
Cloud9 handicap map -1,5 @ 2.10 godz 20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
N 80,1K

nafciarz1995

Użytkownik
PARVISION - Betera godz 20
Parvision handicap map -1,5 @ 2.10 fortuna

Gospodarze zajmujacy 58 miejsce w rankingu kontra goscie zajmujacy miejsce 132. Na temat Betery bardziej wypowiadalem sie wyzej (post counter strike 2). Ostatnio z 3DMAX (gdzie rowniez podawalem ten typ, ale okazalo sie ze dopiero graja 1 sierpnia) zostali pokonani do 6 i do 2, wiec jak widac raczej nie sa typem druzyny ktora da rade cos zaistniec a przynajmniej na ten moment, czy 2 tygodnie temu z 9PANDAS do 6 i do 0. Gdzie Pandy sa zblizone rankingiem do dzisiejszych gospodarzy. Parvision na ostatnie 10 meczy przegralo 4 (ale 3 przegrali w formule BO1), ostatnio jednak zanotowali passe 4 wygranych pod rzad wynikiem 2:0, a ostatni mecz przegrali z GUN5. Wedlug Mnie PARVISION jest poziom wyzej od gosci ktorzy nie maja argumentow zeby o cos powalczyc, jedynie co moze martwic to podejscie Gospodarzy do meczu.

bez analizy: Fluffy aimers handicap map -1,5 @ 2.24 godz 24 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
'Corek 235,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Rebels vs Sinners / Rebels win @ 1,75 betfan

Witam, dziś troszkę patriotycznie. Grają nasze chłopaki z Rebels z nieskazitelnym i wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju kiserkiem 😁 Sinner od dawien dawna ogromny zjadz i nie zanosiło ani nie zanosi się na jakiś progres. Flyy i innocent są w stanie poprowadzić nas do zwycięstwa jeśli tylko każdy będzie w przyzwoitej formie. Widziałem ich spotkanie z SAW wygrane w dwóch mapach i mocno mi zaimponowali. Oczywiście są to dwie ekipy z podobnej półki, ale to Rebels ostatnio mimo wszystko wygląda lepiej. Dziś trzymam kciuki za naszych chłopaków.
 
Ostatnia edycja:
N 80,1K

nafciarz1995

Użytkownik
B8 - Permitta godz 20:30
B8 Handicap map -1,5 @ 2.20 fortuna Niestety narazie musze zrobic sobie przerwe z esportem bo jakis ciezki okres mam ;/

Ostatnio 2 typy takie nie weszly ale do 3 razy sztuka bo dzisiaj bardzo uboga oferta. B8 zajmujace miejsce 34, kontra Permitta z miejscem 68. Na ostatnie 10 meczy B8 wygrało 6, notujac ostatnio serie 4 wygranych z rzedu, goscie rowniez na 10 meczy wygrali 6. Te zespoly graly pomiedzy soba w maju gdzie B8 wygralo wynikiem 2:0. Jest to cwiercfinal, gdzie w polfinale na wygranego czeka druzyna dobrze ostatnio grajaca Sangal. B8 wedlug Mnie ma wiecej argumentow po swojej stronie na zwyciestwo, chociaz w ostatnim okresie te wyniki CS'a sa takie dziwne a przynajmniej w moich typach. Czy stac B8 na wygranie 2:0? Tak ale nie grałbym za duza stawke tego typu a na sama wygrana B8 nie oplaca sie grać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom