>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
R 10

robo

Użytkownik
Mapa jak mapa. Ani EnvyUs nie gra na niej specjalnie dobrze, ani nie jest to najlepsza mapa VP. Szanse 55-45 dla Francuzów IMO.
Na DH komentatorzy podczas meczu EnVy vs G2 na 3 mapie de_cache wspominali że to może być dobry widowisko ponieważ obie drużyny bardzo dobrze na nich grają. Jednakże typ popieram.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dziwią, mnie te typy na VP (vs NIP i G2), drużynę chyba najbardziej obecnie niestabilną z czołówki. Jedyny w miarę pewnik to Snax, Neo trzyma równy dobry poziom. Z Tazem bywa różnie ale swoje robi. Najgorzej sprawa się ma z paszą i białym, bo oni są najbardziej podatni na dyspozycję dnia.
Ale przechodząc do meritum, jest tak złota zasada (oczywiście korzystać z głową), że w meczach Virtusów stawia się na underdogów. Sądzę, że przy dzisiejszych meczach jak najbardziej można się do niej zastosować.
NIP przechodzi swoje ale oni mają wielki potencjał, choć o zmianach w teame mówi się już głośno. Mirage na pewno plus dla Polaków, ale już nie tak wielki by dawac na nich 1.5, bo potencjał obydwu drużyn dość wyrównany. Zdecyduje forma dnia.

NIP @2.5 ✅ 16:14
ónibet

G2 to wariaci ale coraz stabilniejsi. Mała zmiana w teamie, raczej nie na gorsze także to nie jest minus. Oni niszczą aimowo, taka prawda. Train teoretycznie znowu plus dla Polaków ale już 2 razy w krótkim czasie przegrali na tej mapie z G2, nie ta forma i już nawet train nie jest murem nie do przejścia dla rywali VP.
G2 @1.95 ✅ 16:13
No i z Envyus wszystko może się zdarzyć. Polacy lubią z nimi grać. Dzisiaj grają cache, na tej mapie kilka miesięcy temu VP wygrało z francuzami 15:0 po stornie tt - tak ciekawostka. Po tym kursie i przy tych okolicznościach jak najbardziej warto atakować Virtusów. Pełna zgoda z Vidalem

VP @3.0 ónibet ✅ 16:4

Spróbuję jeszcze na NIP z Fnatic. Fnatic w chaosie transformacji, olof ciągle na ddosach. Z NIPem zazwyczaj ciężkie boje. Warto zagrać ze względu na kursy.
NIP @2.80 ✅ 16:7
Piątek 13stego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dodaję ważne info do meczu VP - ENVYUS. Hltv podaje, że KennyS dziś nie zagra w meczu, a zastąpić go ma youns z LDLC Blue. Zatem zagrałem mocno. ;) Jeszcze VP przegrali na train z G2, zatem trzeba wygrywać jakieś mecze w tej lidze. Tak jak wspomniałem Francuzi mają awans, może stąd też nie wzięli nikogo lepszego, tylko younsa. Myślę, że jak tego VP nie wyciągnie to będzie naprawdę słabo.

@2,75 ma bet365
@2.66 pinnacle (tu da się za więcej zagrać - ja pograłem po 2.88, ale potem spadło ;P )
dla przykładu wg egb.com:
VP - 2.282, Envy 1.531, ale może jeszcze spaść, bo info niedawno, a do meczu jeszcze trochę zostało.
Wcześniej podałem kurs z WH i tu popełniłem błąd, bowiem tam nie możemy grać w PL.

//
Oczywiście kurs @3.00 uni. Nie ma ich na oddsportal i nie ogarnąłem. Dopiero sprawdziłem jak u nich teraz jak doczytałem u kolegi wyżej. Stoi i można zabijać.
✅ ✅ 16-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Virtus Pro-Titan 1 - 1,66 bet365
Panowie, ktorzy w tym siedza bardziej niz ja. Opłaca sie dzisiaj grac na Virtus ? Wczoraj ugrałem na ich porazce z G2 ale wydaje sie, ze po ostatniej wczorajszej wygranej moga dzisiaj pociagnac passe.
W sumie to sie kompletnie na tym nie znam ale wydaje mi sie, ze Polacy dzisiaj moga wygrac a kurs całkiem niezły.
Jakies opinie ?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Od razu zaznaczam że nie gram nic z podanych typów, to jedynie moja opinia:
G2 vs. Virtus.pro @ 1.83 bet365 (całoroczniak) ✅
Co prawda na mapie cashe wczoraj VP wygrało z EnVyUs uważanych za obecne top1. Trzymam się reguły że mecz, meczowi nierówny. G2 ma sposób na Polaków mianowicie skila, ładują głowy, wygrywają na najlepszych mapach Virtusów: train/mirage. Więc na cashe też powinni pyknąć.
Titan vs. Virtus.pro @ 2.1 bet365 (całoroczniak) ⛔ odziwo z 2-7 wyszli na 7-8
Mecz 50/50 mapa cobblestone, nie pasuje za bardzo Polakom. Celuje tutaj w underdoga.
Virtus.pro vs. fnatic 2.1 bet365 (całoroczniak) ⛔ zerowy opór po stosunkowo lepszej stronie CT ???? nie liczyłem dokładnie ale nie wiem czy mają szansę nawet matematyczne się jeszcze dostać na DH. Chociaż są Polakami to powiem że nie zasłużyli na grę tam, grają mało w porównaniu do przeciwników co świadczy liczba godzin na steam. Pogrywają w jakieś karty (hearthstone czy inne *****) oraz overwatcha są i efekty...
Tutaj również stawiałbym na wyższy kurs, procenty oceniam na równo. Strasznie nierówna forma Szwedzkich zawodników, potrafią wygrać 16-4 z Dignitas (co prawda po zmianach to &quot;pionki&quot;), a następnie dostać lanie 16-7 od NiP-u który również nie zachwyca. Train jest ciężką mapą (strona TT) którą VP ma akurat dobre, zawodnikom fnatic będzie raczej ciężko zdobywać rundy po stronie terrorystów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 10

robo

Użytkownik
Virtus Pro-Titan 1 - 1,66 bet365
Panowie, ktorzy w tym siedza bardziej niz ja. Opłaca sie dzisiaj grac na Virtus ? Wczoraj ugrałem na ich porazce z G2 ale wydaje sie, ze po ostatniej wczorajszej wygranej moga dzisiaj pociagnac passe.
W sumie to sie kompletnie na tym nie znam ale wydaje mi sie, ze Polacy dzisiaj moga wygrac a kurs całkiem niezły.
Jakies opinie ?
sam pograłem na VP w tym meczy, jednym z powodów jest fakt że Titan praktycznie nie masz na awans i nie grają rewelacyjnie ostatnio. Mapa na leciutką korzyść VP + zakładam że lepsze morale
 
F 129

fascio

Użytkownik
22:00 Fnatic vs Virtus.Pro @1.80 Za mniej niż wszystkie pieniądze świata
Dobra mecz na Train najlepsza mapa VP wczoraj na niej przegrali z G2 ale myślę, że na ten moment mają swoje 5 min i będą ogrywać wszystkich ale teraz coś o fnatic grają z dennisem zmieli pronaxa (igl - prowadzący drużyny) przy okazji prowadzącym został flusha widać, że to jeszcze nie to więc na najlepszej mapie polaków nie dadzą sobie z nimi rady. lets go Virtus Pro !
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
22:00 Fnatic vs Virtus.Pro @1.80 Za mniej niż wszystkie pieniądze świata
Dobra mecz na Train najlepsza mapa VP wczoraj na niej przegrali z G2 ale myślę, że na ten moment mają swoje 5 min i będą ogrywać wszystkich ale teraz coś o fnatic grają z dennisem zmieli pronaxa (igl - prowadzący drużyny) przy okazji prowadzącym został flusha widać, że to jeszcze nie to więc na najlepszej mapie polaków nie dadzą sobie z nimi rady. lets go Virtus Pro !
flusha prowadzi już od jakiś 2-3 miesięcy jak coś
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Nie wypisuje bzdur, Flusha byl probowany jako prowadzacy lecz zawsze byl nim pronax
Nawet pasha, taz i gruby przed DH na twitchu mówili że flusha prowadzi zespół już dłuższy czas. Skowyr zresztą to powtarza (ale on często mówi głupoty także jego jako źródła nie podaje :p) Od dłuższego czasu pronax nie prowadził. Każdy czołowy zawodnik Ci to potwierdzi, napisz na fanpage i sam zobaczysz
 
Z 9

zege

Użytkownik
Sluchaj sie Grubasa Pashy to dowiesz sie wiarygodnych informacji takich jak pronax zostal wyrzucony z teamu ????
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Sluchaj sie Grubasa Pashy to dowiesz sie wiarygodnych informacji takich jak pronax zostal wyrzucony z teamu ????
A kto ma wiedzieć informacje z pierwszej ręki jak nie Oni?
Na pewno nie powiedzą tego co dzieje się wewnątrz teamu na łamach całego śwaita e-sportu. Może go nie wyrzucili ale &quot;podziękowali&quot; za grę tak jak np. luqowi to i teraz pronaxowi. A że odszedł to zawsze się tak piszę, z szacunku dla gracza... Ale raczej wątpię czy pamiętasz takowy nick
Odstawał od drużyny to został zmieniony i wcale mnie to nie dziwi.
 
Z 9

zege

Użytkownik
Wazne jest to ze Pronax zawsze byl &quot;MUZKIEM&quot; druzyny , flusha kilkukortnie byl probowany ale nic z tego nie wyniklo i nie wprowadzaj ludzi w blad, koniec tej bezsensownej dyskusuji, pozdrawiam
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Zege nie pisz bzdur jak się nie znasz, bo Kamillo0103 ma rację.
EDIT: Tzn pronax był mózgiem ,to prawda ,ale od jakiegoś czasu prowadzi flusha.
 
F 129

fascio

Użytkownik
flusha prowadzi już od jakiś 2-3 miesięcy jak coś
I powiedz mi od jakiego czasu Fnatic gra piach ? No właśnie wszechwiedzącego bym nie próbował udawać. Jest długo prowadzącym i słabo mu to wychodzi wszyscy widzą jak gra fnatic nie wiem dlaczego nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
ee. A co do Skowyra to widze typową zazdrość chciałbyś mieć wiedzę taką jak on wie wszystko z pierwszej ręki bo zwczyajnie gracze to jego kumple ale ty pewnie i tak wiesz lepiej.
 
T 48

tadi33

Użytkownik
I powiedz mi od jakiego czasu Fnatic gra piach ? No właśnie wszechwiedzącego bym nie próbował udawać. Jest długo prowadzącym i słabo mu to wychodzi wszyscy widzą jak gra fnatic nie wiem dlaczego nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
ee. A co do Skowyra to widze typową zazdrość chciałbyś mieć wiedzę taką jak on wie wszystko z pierwszej ręki bo zwczyajnie gracze to jego kumple ale ty pewnie i tak wiesz lepiej.
Ziomuś on tylko zwrócił uwagę ,że flusha prowadzi już od dłuższego czasu, bo z twojego postu wynikało jakby flusha został prowadzącym, całkiem niedawno ,odkąd odszedł/wyrzucili pronaxa. On się nie chciał wymądrzać ,tylko to sprostować, więc to Ty nie zrozumiałeś :razz:
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
ee. A co do Skowyra to widze typową zazdrość chciałbyś mieć wiedzę taką jak on wie wszystko z pierwszej ręki bo zwczyajnie gracze to jego kumple ale ty pewnie i tak wiesz lepiej.
Nie rozumiem tej części wypowiedzi... siedzę codziennie na ts-ie, gram w tego cs:go z zawodnikami ESC, ALSEN-tem a nawet czasem zdarzy się że przyjdzie zagrać ktoś z Vexed. Więc rozmawiamy o tym co się dzieje na scenie i wiem kto prowadzi we Fnatic, a Izakowi nie zazdroszczę niech robi swoje, ma z tego dobre pieniądze i niech sobie radzi.
i nie wprowadzaj ludzi w blad
12-13 lat masz że nie potrafisz pojąć tego co do Ciebie piszę?
 
R 10

robo

Użytkownik
zaraz mod wam pokasuje te posty.
Ktoś wie co się wczoraj stało w meczu fnatic na de_train że VP dostało po dupie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom