>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

cos nowego

D 3

djseba

Użytkownik
Witam

postanowilem jakis czas temu (2 lata temu) zaczac prowadzic statystyki meczow, polega to na tym ze pobieram kursy z pewnej strony na ktorej panuja wahania kursow np. na poczatku dnia mecz stoi w granicach kursu
1- 1,56
X- 3,50
2- 5,27

na 1h , 30minut przed rozpoczeciem zdarzenia kursy ulegaja zmianie z wiadomych powodow i przybieraja taka postac
1- 1,45
X- 3,50
2- 5,90

nastepnie mam spora baze meczow z kazdych lig i na kazdym poziomie kursow, kursy dziele w zaleznosci od lig np. na
liga niemiecka:
kursy na gospodarza 1,78 spadek do 1,52 i zawsze konczy sie wygrana gospodarza

i tak mam na wsyztskie ligi po kilka a nawet kilkanascie spotkan na dana lige oraz dane spadki oraz wzloty kursow.

Pytam sie czy kto prowadzil takie statysyki wczesniej ??

nie gram na kase poniewaz zbieram tylko dane na temat danych lig. wiadomo ze nie zawsze beda wchodzic wsyztskie mecze ale postanowilem sobie zebrac w danym meisiacu mecze ktore przykladowo chcialbym obstawic i bylo tal
127 meczy
89 +
38-

wiec jest Ok ale pytam sie z czystej ciekaowsci czy ktos w przeszlosci robil takie statystyki na podtawie wynikow oraz spadkow i wzlotow kursow w danych ligach (nie tylko pilka nozna inne rowniez)
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
A widziałeś stronę hot-odds.com ? Pokazane w przejrzystej formie wahania kursów u różnych buków (po kliknięciu w dany mecz) lub średnio (na stronie głównej).
 
D 3

djseba

Użytkownik
tak widzialem, i z niej korzystam ale nie o to mi chodzi
Zmierzam do tego czy ktos robil staystyki z tej strony miedzy danymi kursami na dana lige np. 2,50 -&gt; 1,95 Liga Wloska (1) albo inna. Wiem ze to dziwna forma bo nie patrze ani na druzyny na ktorych sa miejscach ani na sklady tylko same cyfry mnei interesuja.
 
Do góry Bottom