>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coppa Italia mężczyzn i kobiet 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Coppa Italia mężczyzn 2013/14:

Ćwierćfinały (29.01.2014):
Cucine Lube Banca Marche Macerata – Bre Lannutti Cuneo
Sir Safety Perugia – Calzedonia Verona Diretta
Copra Elior Piacenza – Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Diatec Trentino – Casa Modena

Półfinały (08.03.2014):
Cucine Lube Banca Marche Macerata/Bre Lannutti Cuneo - Sir Safety Perugia/Calzedonia Verona Diretta
Copra Elior Piacenza/Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Diatec Trentino/Casa Modena
Finał (09.03.2014)

Półfinały i finały rozgrywane są w Bolognie. W 1/4 gospodarze są po lewej stronie.
Oficjalna strona rozgrywek: Klik

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Coppa Italia kobiet 2013/14:

Ćwierćfinały (26,29.01.2014):
Openjobmetis Ornavasso – Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
Unendo Yamamay Busto Arsizio – Imoco Volley Conegliano
Pomì Casalmaggiore – Liu Jo Modena
Igor Gorgonzola Novara – Foppapedretti Bergamo

Link do oficjalnej strony: Klik
Gospodarze pierwszego meczu po lewej stronie. Ćwierćfinały będą grane systemem mecz-rewanż.
U kobiet trzeba było trochę poczekać na pary ćwierćfinałowe. Tak jak w poprzednim sezonie - po połowie rundy zasadniczej w lidze pierwsze 8 zespołów gra w Pucharze. Pary zestawione klasycznie: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.
Co do zasad awansu - tak jak w listopadzie - awansuje drużyna, która w dwumeczu będzie miała więcej wygranych setów. W przypadku remisu rozgrywany jest złoty set do 15 punktów.
Pojawiają się powoli kursy, więc zapraszam do pisania analiz!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Unendo Yamamay Busto Arsizio – Imoco Volley Conegliano
Ruszmy coś z Włoch.
Conegliano wróciło niedawno z dalekiego Omska. Porażka 0-3, plus przegrany złoty set - jest z czego się podnosić, bo zmarnowały swoją szansę. Omichka zagrała u siebie na bardzo wysokim poziomie i nie pozwoliła na nic Imoco.
Obecna forma Conegliano jest w miarę ustabilizowana. Nie grają nic wielkiego, ale też nie potrzeba rewolucji. Mają szeroką ławkę i zapewne dziś skorzystają z tego atutu, bo jednak wyjazd do Rosji mógł kosztować trochę sił.
Busto miało czas by przygotować się do tego meczu i wziąć rewanż za porażkę sprzed tygodnia 3-0. Jest problem ze skrzydłami. Ortolani gra na razie bardzo przeciętnie, Marcon w ataku cały sezon niewidoczna, a Buijs też gra różnie. Środek jest okej. Spory atut oczywiście to własna hala.
Silniejszą, pełniejszą drużyną jest dla mnie zdecydowanie Conegliano. Jednak Busto powinno tutaj pokusić się o choćby seta lub więcej. Spróbuje zagrać w tym meczu więc obydwie opcje, czyli over z czystym zwycięstwem gości. A tak z innej paczki - dziś Valentina Arrighetti obchodzi urodziny...
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.72 @ Unibet ⛔ 177
Conegliano wygra --- 2.07 @ PinnacleSports ✅ 1-3
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ĆWIERĆFINAŁ

Diatec Trentino - Casa Modena​


Zdecydowanie najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał (szkoda, że transmisja tylko na Sportube.tv) Coppa Italia. Modena jak na razie w A1 trochę jednak zawodzi. Tylko 5 zwycięstw i aż 9 porażek. Trentino na 3 pozycji w tabeli z bilansem 11-3, więc całkiem dobrze to wygląda.

Wiadomo co, a raczej kto jest ogromnym atutem Trentino. Tsvetan Sokolov miewa oczywiście słabsze momenty, ale w tym sezonie gra na wysokim poziomie. Młoda para przyjmujących, co do której było trochę wątpliwości przed sezonem (w końcu zastąpowali Juantorene i Kaziyskiego) radzi sobie bardzo dobrze. Trochę dziwi mnie mała ilość piłek do Ferreiry, który przecież w Castellanie (poprzedni sezon) czy też w reprezentacji Portugalii ciągnął grę w ataku. Mocny środek siatki z Birarellim i Sole, który fajnie wprowadził się do drużyny.

Modena na pewno sporo zyskała po przyjściu Bruno Rezende. Kampa to przeciętny rozgrywający, a wiadomo jak potrafi grać Brazylijczyk. Na pewno Bartmanowi właśnie Bruno będzie bardziej odpowiadał, bo gra zdecydowanie szybciej, a Zibi do takiej gry jest stworzony. Zdecydowania wzrasta siła ognia Modeny na środku siatki. Bruno świetnie potrafi współpracować ze środkowymi co było już widać w ostatnich meczach. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że tych okazji do gry na środek wcale nie musi być tak dużo, bo Modena ma spore problemy w przyjęciu.

Faworytem jest Trento, ale kurs na pewno do gry nie zachęca. Modena powinna powalczyć i spodziewam się, że to spotkanie w trzech setach się nie zakończy.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.47 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Bergamo - Novara
Rewanżowe spotkanie w ramach pucharu Włoch kobiet. Pierwsze spotkanie wygrane po zaciętej walce przez Bergamo 3-1 gdzie tak naprawde szale na korzyść jednych czy drugich przechylała jedna piłka. Dziś może być podobnie a kursy wystawione jak dla mnie nie adekwatnie do szans na wygraną jakie mają obie drużyny. Pierwszy meczu świetne zawody rozegrała atakująca Bergamo Valetina Diuf. Dziś cięzko może jej być powtórzyć tak dobry mecz gdyż jest to wciąż młoda nie opierzona atakująca. Novara od kąd w trakcie sezonu stery w zespole przejoł Caprara gra dobrze zaskakuje zdecydowanie na plus. Dlatego też widze dziś spore value w kursie na Novare. Druga sprawa jest taka,, że Bergamo wygrywa dwa sety i mecz dla pierwszej szóstki się kończy a wtedy mecz może pojść w dwie strony 50% na 50%.
Typ:Novara Win 4.00 b365
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Liu Jo Modena - Pomì Casalmaggiore
Ja też poszukam value w tej fazie Pucharu Włoch. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
Czemu Modena miałaby przegrać? Wystarczy im set by awansować dalej. W listopadzie były w sytuacji, gdzie potrzebowały z Forli dwóch setów i gdy wynik był 2-1 dla Modeny w dalszej części meczu grały już rezerwy.
Casalmaggiore ma co udowadniać. W ostatnich 4 spotkaniach nie ugrały nawet seta! A skład przecież nie jest aż tak słaby - Zago, Lipicer, Camera, Gennari, Sirressi, Stevanovic - to całkiem niezłe i solidne siatkarki. Tutaj potrzebny jest impuls, jakaś dobra gra - dlatego nie wydaje mi się, by Pomi ten mecz odpuściło.
Podsumowując. Po pierwszym secie wg mnie jest spora szansa, że Modena pogra z Andjelic, Prandi, Perinelli, Petrachi, Maruotti i uzupełnieniem będzie ktoś z podstawy. Oczywiście nie oznacza to, że Modena zacznie grać fatalnie, bo te rezerwowe zawodniczki mogą postawić opór. Spróbować nie zaszkodzi, kurs ciekawy.
Moje propozycje:
Pomi Casalmaggiore wygra --- 8.20 @ MarathonBet ⛔ 3-1
Szkoda końcówek w 3 i 4 secie, było bardzo blisko.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Liu Jo Modena - Foppapedretti Bergamo​

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W teorii powinno być zdecydowanie bardziej wyrównane od pierwszego półfinału.
Modena bardzo dobrze radzi sobie w A1. 2 miejsce i tylko 2 porażki na ich koncie. Bardzo dobry sezon rozgrywają Samanta Fabris i Helene Rousseaux. Obie jeszcze młode (Fabris 1992 rocznik, Rousseaux 1991), ale bardzo utalentowane. Sporo pracy w przyjęciu wykonuje Francesca Piccinini (również bardzo dobry sezon w jej wykonaniu), która razem z libero Paolą Cardullo większość zagrywek biorą na siebie. Dzięki temu Helene Rousseaux może skupić się na grze w ataku. Niezły środek siatki z Rusevą i Heyrman (też młode zawodniczki).
Foppa w A1 również nieźle sobie poczyna. Na razie 4 miejsce i niewielka (2 punkty) strata do Modeny. Zespół z Bergamo to przede wszystkim atakująca Diouf. Dostaje mnóstwo piłek i gra na całkiem niezłej skuteczności. Fajnie prezentuje się przyjmująca Sara Loda, która dołączyła do zespołu pod koniec stycznia. Trochę słabiej w ataku gra Blagojevic, ale jednak jest mocno obciążona w przyjęciu.
Fajnie zapowiada się pojedynek libero. Po jednej stronie doświadczona Cardullo (Modena), a po drugiej Merlo (Bergamo), która jest jedną z moich ulubionych zawodniczek na tej pozycji. Obie doskonałe zarówno w przyjęciu jak i w obronie.
Zapowiada się wyrównane spotkanie. W A1 mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się w pięciu setach. Tutaj może być podobnie. 4 sety to minimum według mnie.
Typy:
Over 3.5 seta @ 1.43 Pinnacle ✅
Over 181.5 pkt @ 2.05 Bet365 ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Foppapedretti Bergamo​

Finał Coppa Italia. Faworytem oczywiście Piacenza, która ostatnio we Włoszech wygrywa wszystko.
O ekipie Bergamo pisałem wczoraj. W półfinale przeciwko Modenie doskonale zagrała Valentina Diouf. Wygląda trochę nieporadnie, zbiera się dziwnie do ataku, ale jednak punktuje. Przyzwoicie zagrały środkowe Folie i Melandri, ale według mnie nie jest to ten najwyższy poziom. Rozgrywa cały czas Lucie Smutna, wygląda to nieźle, ale w sumie nie wiem czy Weiss nie grałaby lepiej.
Piacenza kadrowo na pewno mocniejsza. Grę ciągną przede wszystkim przyjmująca Floortje Meijners i jedna z najlepiej rozwijających się atakujących Lise Van Hecke. Bosetti trochę w cieniu, ale swoje robi. Mocny środek z Leggeri i De Kruijf. Do tego warto wspomnieć o rozgrywającej Feretti, która po prostu rozgrywa, co takie oczywiste u kobiet nie jest.
Mocną stroną Piacenzy jest gra blokiem i ogólnie w systemie blok-obrona. Chociaż gdyby patrzeć na grę blokiem to Bergamo na pewno nie odstaje. Przyjęcie lepsze po stronie Bergamo i trochę szkoda, że brakuje tam trochę kombinacyjnej gry.
Faworytem Piacenza, która powinna sięgnąć po Puchar. Bergamo jednak w niezłej dyspozycji i pewnie nawiążą walkę. Wczoraj Piacenza wypunktowała Busto Arsizio, ale z Bergamo powinno być jednak trochę trudniej.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.55 Pinnacle ⛔
EDIT: Nokaut i kapitalna postawa Piacenzy. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko o półfinałach Coppa Italia mężczyzn.

Macerata - Perugia
Macerata oczywiście jest zdecydowanym faworytem. Na każdej pozycji mają przewagę. Doskonale w tym sezonie gra Zaytsev. Ostatnio do dobrej dyspozycji wraca Simone Parodi, a w parze z Bartkiem Kurkiem to naprawdę jest świetna mieszanka. Baranowicz po przeciętnym początku sezonu gra bardzo dobrze.
Perugia to przede wszystkim Atanasijevic. Nie jestem fanem Serba, ale trzeba przyznać, że rozgrywa bardzo dobry sezon. Brakuje trochę Petrica, który w poprzednim sezonie grał kapitalnie, a w tym jego dobre spotkania można policzyć na palcach jednej ręki. Bardzo równy skład, dobra gra w bloku. Trochę czasami kuleje rozegranie.
Macerata @ 1.25 WilliamHill ⛔
EDIT: Mecz przegrany w żenujący sposób.

Piacenza - Trentino
Piacenza w dobrej dyspozycji ostatnio. W LM się nie udało, ale to akurat nie dziwi (może brak ugranego seta w dwumeczu dziwić), bo trafili na świetnie dysponowany Zenit. W dobrej formie Kaliberda (bardzo dobry transfer), Simon, De Cecco. Zlatanov ostatnio się kontuzjował i nie wiem jak tam z nim wygląda sytuacja. Atakujący Vettori i Le Roux często się zastępują.
Trento ciągle bez Sokołowa. Van Dijk przyzwoity zawodnik, ale to zdecydowanie nie jest ten najwyższy poziom. Na braku Sokołowa mógłbym tak naprawdę zakończyć opisywanie tego spotkania, bo bez niego nie widzę po prostu szansy dla Trentino. Zwłaszcza, że ostatnio brakowało też Portugalczyka Ferreiry i Birarelliego (powinien chyba już wrócić). To, że Sole jest w doskonałej dyspozycji, że Lanza gra przyzwoicie nie ma większego znaczenia.
Piacenza @ 1.23 Pinnacle ✅
EDIT: Sokołow już wrócił, więc tutaj lekkie zaskoczenie.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Pozwolę sobie napisać, ponieważ nie dociera to do mnie. Jakim cudem Macka przegrała ten mecz, mając w IV secie 19:14? Ktoś może oglądał, bo nie mogę znaleźć żadnych komentarzy i relacji.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pozwolę sobie napisać, ponieważ nie dociera to do mnie. Jakim cudem Macka przegrała ten mecz, mając w IV secie 19:14? Ktoś może oglądał, bo nie mogę znaleźć żadnych komentarzy i relacji.
Atanasijevic rozegrał mega zawody i dzięki niemu Perugia odniosła zwycięstwo w TB Macerata jak dzieci we mgle była ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Copra Elior Piacenza - Sir Safety Perugia​


Piacenza dosyć pewnie wygrała z Trento (dwa pierwsze sety bardzo wyrównane). Perugia dość niespodziewanie wygrała z Maceratą (zwłaszcza, że Macerata prowadziła 2:1 i chyba 19:14).

Co do Piacenzy to nie grał Zlatanov, który kontuzjował się w meczu ligowym z Molfettą, ale w składzie był, więc może będzie w stanie pomóc. Tak jak pisałem wczoraj w dobrej formie Simon, Kaliberda, De Cecco. Nawet libero Marra, który w poprzednich sezonach często był &quot;kozłem ofiarnym&quot; teraz gra dobrze. Piacenza jest to jeden z lepiej grających zespołów w bloku.

Po stronie Perugii wczoraj niesamowicie zagrał Atanasijevic. Popełnił w całym meczu mnóstwo błędów (zagrywki, błędy w ataku, zablokowane ataki), ale zdobył w sumie 34 punkty. Dobrze wspierał go Petric (drugi z rzędu bardzo dobry mecz Serba), który chyba powoli wraca do dobrej dyspozycji. Paolucci czy Mitic nie grają jakoś szczególnie kombinacyjne, a szkoda, bo przyjęcie jakie ma Perugia jest jednym z lepszych w A1.

Faworytem oczywiście Piacenza, ale nie sądzę, żeby wygrali to spotkanie gładko. Perugia już zrobiła sporo i tak naprawdę w finale mogą być groźni, bo presja będzie po stronie Piacenzy.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.56 Pinnacle ⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja czuję jakoś wewnętrzny spokój, że Copra będzie dzisiaj kontrolowac w pełni dzisiejszy finał o Coppa Italia. I czy to będzie grał Zlatanov czy będzie jednak dziura w postaci Papiego.

Poszczególne pozycje obu drużyn to jednak spora różnica - pomijając tutaj latającego ponad wszystkimi Atanasijevica - ale ten akurat dostaje o wiele więcej piłek do ataku niż atakujący w innych zespołach Lega Pallavolo. - Kovac po meczu stwierdził, że wygrali mecz z Maceratą właśnie Atanasijevicem i blokiem.

W meczu z Coprą blokiem za dużo punktów nie nabiją, mają Simona przy którym w ustawieniu jak się trafi Semenzato to Kubańczyk będzie wchodził w Tricolore jak w masło. Vettori z Atanem to porównywalna klasa z tym, że Serb atakuje częściej i jest bardziej efektowny - więc bardziej widoczny, bardziej pamiętamy jego wybryki. De Cecco i rozgrywający Perugii - wiadomo. Kaliberda myślę wrócił do świetnej formy z Mistrzostw Europy 2013 i razem z Simonem i Vettorim będzie robił różnicę. A i jeszcze zanotuję regularną zagrywkę Feia.

W Perugii są w sumie trzy opcje pociągnięcia drużyny - Atanasijevic, Petric i dalej... Mają bardzo dobrą zagrywkę, solidnie blokują - ale jak coś się zatnie to nawet standardowo grająca Piacenza powinna wykorzystywac większą ilośc błędów Perugii.

Za dużo jest bardziej wybitnych jednostek w Coprze Piacenza, żeby mięli większe problemy z wygraniem dzisiejszego finału z taką drużyną jak Sir Safety Perugia. Liczę na max cztery sety dla Copry, ale pograłem po dobrym kursie faworyta zaraz jak wyszły zakłady na rynek, więc...

Spotkanie transmitowane na żywo w polskim SportKlubie oraz na włoskim RaiSport i wiadomo - streamy w bukach.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Coppa Italia kobiet 2014


Ćwierćfinały, 1 spotkania:
Openjobmetis Ornavasso - Rebecchi Nordmeccanica Piacenza 0:3
Unendo Yamamay Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano 1:3
Pomi Casalmaggiore - Liu Jo Modena 0:3
Igor Gorgonzola Novara - Foppapedretti Bergamo 1:3

Ćwierćfinały, 2 spotkania:
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Openjobmetis Ornavasso 3:0
AWANS: Rebecchi Nordmeccanica Piacenza
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio 1:3, Złoty Set: 17:19
AWANS: Unendo Yamamay Busto Arsizio
Liu Jo Modena - Pomi Casalmaggiore 3:1
AWANS: Liu Jo Modena
Foppapedretti Bergamo - Igor Gorgonzola Novara 3:1
AWANS: Foppapedretti Bergamo

Półfinały:
Rebecchi Nordmeccanica Piacenza - Unendo Yamamay Busto Arsizio 3:0
Liu Jo Modena - Foppapedretti Bergamo 1:3

FINAŁ:

Rebbecchi Nordmeccanica Piacenza - Foppapedretti Bergamo 3:0



Coppa Italia mężczyzn 2014


Ćwierćfinały:
Copra Elior Piacenza - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 3:0
Diatec Trentino - Casa Modena 3:1
Cucine Lube Banca Marche Macerata - Bre Lanutti Cuneo 3:0
Sir Safety Perugia - Calzedonia Verona 3:0

Półfinały:
Copra Elior Piacenza - Diatec Trentino 3:1
Cucine Lube Banca Marche Macerata - Sir Safety Perugia 2:3

FINAŁ:

Copra Elior Piacenza - Sir Safety Perugia 3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom