>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey - 1/8 finałów

Status
Zamknięty.
180michal 17

180michal

Użytkownik
Kadra Barcelony na jutrzejsze spotkanie: Pinto, Jorquera, Piqué, Iniesta, Henry, Cáceres, Sylvinho, Bojan, Messi, Alves, Abidal, Keita, Yaya Touré, Busquets, Víctor Sánchez i Pedro.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico Madryt - Barcelona
Jak nie teraz to kiedy ? Czas na zwycięstwo Atletico nad wyzej notowanym rywalem, co prawda nie w lidze a w pucharze, ale zawsze coś. Na dodatek jest okazja zemścić się choc trochę za blamaż 1:6 w lidze na Camp Nou. Barca choć z Messim i Henrym to mimo wszystko mocno osłabiona. Nie zagrają Valdes, Puyol, Marquez, Hleb, Eto&#39;o, Xavi i Gudjohnsen. Do składu Atletico wracają Maniche i Maxi Rodriguez, ktorzy są niezwykle wazni dla tej druzyny. Zmiany równiez w obronie gdzie miejsce w skladzie stracil Ujfalusi grajacy katastrofalnie oraz Pernia. Gram na Atletico po ładnym kursie i licze, ze dołączą do Numancii i Wisły jako druzyn, ktore pokonały w tym sezonie Barcelonę.
Mój typ: Atletico Madryt - 3,30 w Bet-at-home (2/10) ⛔
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Gram na Atletico po ładnym kursie i licze, ze dołączą do Numancii i Wisły jako druzyn, ktore pokonały w tym sezonie Barcelonę.
I Szachtara ???? .
Analizy już nie będę pisał,ale tan mecz widzę dwa zdarzenia:
Remis
Over 2,5
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Poli Ejido - Espanyol Barcelona

Jak dla mnie jedno z pewniejszych spotkań do wytypowania i to przy przyzwoitym kursie. Espanyol, jak większość wie nie radzi sobie w lidze hiszpańskiej i zajmuje 18 (!) miejsce w tabeli. &quot;Troszkę&quot; daleko jak na zespół, który powinien aspirować do pierwszej 8. W lidze za wiele nie zwojuje i pozostaje walka o pozycję do utrzymania się w pierwszej lidze oraz walka właśnie w Copa del Rey. Rywal Polideportivo Ejido grający w Segunda División B - trzeci poziom ligowy rozgrywek piłkarskich, może już być zadowolony z awansu do 1/8 pucharu i oczywiście może chcieć sprawić niespodziankę, ale szczerze wątpię aby miał coś do powiedzenia w spotkaniu z Espanyolem, nawet na własnym stadionie. Myślę że Barcelona wygra to spotkanie, całkiem możliwe że gospodarz grający bardzo ofensywnie bo nie ma nic do starcenia strzeli również gola i liczba goli będzie ponad 2.5.

Poli Ejido - Espanyol 2 Kurs: 2,20 ⛔
Drużyna Gospodarzy Zdobędzie Gola (1=Tak, 2=Nie) 1 Kurs: 1.40 ✅
Obie Drużyny Zdobędą Gole (1=Tak, 2=Nie) 1 Kurs: 1.68 ✅
Under/Over 2.5 2 Kurs: 1.95 ✅
Kursy z Unibet
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Już za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy Atlético Madryt a FC Barceloną. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 1/8 finału Copa del Rey. Wiemy już w jakim składzie zagra ekipa prowadzona przez Guardiole.

FC Barcelona: Pinto, Alves, Cáceres, Piqué, Sylvinho, Busquets, Touré, Keita, Messi, Iniesta i Bojan.

źródło fcbarca.com

Po tej informacji wg mnieszanse na czystą 2 w meczu Barcy wzrastają kilkakrotnie, kto nie zdecydowany to polecam zagrać na Barcę, skład jest mocny.
 
unique 41

unique

Użytkownik
dużo niechce mi się pisać o tych spotkaniach ale najbardziej polecałbym 2 typy:



Mallorca - Almeria - under 2,5 or X2 - trener gospodarzy ponoć ma oszczędzać sporą liczbę piłkarzy z podstawowego składu, niemówiąc o tych, którzy są kontuzjowani + Mallorce w głowie powinno być utrzymanie się w lidze a nie krajowe puchary. Almeria pod wodzą Huga w 1 spotkaniu z Betisem poradziła sobie bardzo dobrze i moim zdaniem mają oni większe szanse na aw. i na wywiezienie korzystnego rezultatu z Balearów.


Real Union - Betis - 1X - Betis ostatnio bez formy, Real w swojej klasie rozgrywkowej gra bardzo dobrze i myśle, że na wyeleminowaniu Realu Madryt gra w 1/16 się nie skończy, ciężko mi cokolwiek teraz powiedzieć o składach zwłaszcza tych 2 bo oni w lidze grają jak napisałem słabo, ale mają pewne miejsce w środku tabeli i mogą sobie pozwolić na ciężki 2-mecz z Union.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Real Mallorca - Almeria (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅
Typ: Więcej niż 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.00 na Ono Estadi na Majorce rozpocznie się spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla (Copa Del Rey), w którym miejscowy Real podejmować będzie drużynę Almerii.
Zawodnicy RCD Mallorca na pewno jeszcze nie do końca ochłonęli po sobotniej wizycie na Camp Nou, gdzie prowadząc po bramce Aritza Aduriza, ostatecznie polegli 1:3. W kolejnym ligowym spotkaniu czeka ich najprawdopodobniej kolejny zimny prysznic, gdyż podejmować będą wygrzebujący się z kryzysu Real Madryt.
Czy Aduriz zdobędzie dziś kolejną bramkę? Przeciwnik z pewnością nie jest tak wymagający, więc powinno być o nią zdecydowanie łatwiej.
W pierwszej konfrontacji to podopieczni Gregorio Manzano są faworytem i powinni dzisiejszego wieczoru wywalczyć na tyle korzystny rezultat, by w rewanżu w Almerii czuć się bardziej komfortowo.
Aczkolwiek piłkarze Gonzalo Arconady łatwo skóry nie sprzedadzą (przecież w Primera Division idzie im lepiej niż drużynie z Balearów) i z pewnością powalczą o dobry wynik. Zdecydowanie stać ich na zdobycie przynajmniej jednej bramki.
Mój typ: 2:1 dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom