>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey - 1/4 finałów.

Status
Zamknięty.
wdur 0

wdur

Użytkownik
RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona

Wg mnie najpewniejszym typem w 1/4 finałów Pucharu Hiszpanii jest 2 w spotkaniu Espanyol Barcelona vs. FC Barcelona. Wiem, można pisać że Puchar to Puchar, derby to derby i wszystko rządzi się swoimi prawami, ale obecnie to co prezentuje FC Barcelona przerasta każdy zespół na świecie. Wspaniałe, wysokie wygrane w lidze, ogromna przewaga nad drugim zespołem w lidze nie powoduje że trener wystawia rezerwowy skład lub że piłkarze &quot;odpuszczają&quot; mecz - przeciwnie walka na boisku jest taka sama jakby Barca grała w ostatniej kolejce Ligi Hiszpańskiej, a od jej zwycięstwa zależałoby czy zdobędzie Mistrzostwo. Nie ma mowy o odpuszczeniu meczu w Pucharze, tym bardziej że nowy trener chce wygrać wszystko i to samo wpoił swoim piłkarzom. Dwa tygodnie temu miałem dylemat czy Barca podoła na wyjeździe Atletico Madryt, czekałem ze swoim typem aż do momentu podania składów, żeby się przekonać czy będzie grała rezerwa czy podstawa, i po tamtym meczu stwierdzam że w Barcelonie nie istnieje coś takiego jak rezerwa, tak każdy piłkarz jest podstawowy i każdy miał kilka szans aby pokazać swoje umiejętności i z jakim skutkiem pokazał? 16 zwycięstw w lidze z 19 meczy, 59 bramek zdobytych (tyle to miała Valencia jak zdobywała mistrzostwo) i tylko 13 straconych + masa pobitych rekordów.
A Espanyol? Porażka w ostatniej kolejce z Malagą 4-0, fartowne wejście do 1/4 Copa del Rey, (dzięki golowi Martineza [samobójczego]) wygrali u siebie 1-0 z trzecioligowcem. 18 pozycja w lidze i najmniej zdobytych bramek, tylko 17. Myślałem że Espanyol będzie walczył w Pucharze, ale do Ath Bilbao (który wszystkie swoje siły kieruje na Copa del Rey) im sporo brakuje. Oglądałem skrót meczu Malaga-Espanyol i muszę stwierdzić jeden z ich atutów, bardzo dobry bramkarz Kameni jest ewidentnie bez formy, w ostatniej kolejce dziwnie &quot;wypluwał&quot; przed siebie piłkę, a w jego interwencjach nie było takiej pewności jak zwykle.
Podsumowując: nie daję żadnych szans Espanyolowi, tym bardziej że jak przeczytałem w pewnym serwisie w ataku ma zagrać, bardzo dobrze znany i nie lubiany przez bramkarzy trio które zdobyło w tym sezonie już 41 goli (tyle samo co cały zespoł Realu i o jedną mniej niż Atletico - reszta zespołów nie potrafi przekroczyć granicy 40 bramek) mowa oczywiście o Samuelu Eto’o, Thierry Henry i Lionel Messi. Tak więc liczę na podtrzymanie liczby średniej zdobytych bramek (około 3), które są bardzo ważne jeżeli zostały zobyte na wyjeździe i o tym wiedzą pewnie też podopieczni Pepa.
PS. Mecz został przełożony na 22:00
Moje typy: (UNIBET)
Espanyol - Barcelona 2 @@ 1.52
Espanyol - Barcelona 2/2 @@ 2.15
Suma Strzelonych Bramek Powyżej 2.5 @@ 1.50
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa Powyżej 1.5 @@ 2.30
(ładny kurs, ale trochę bardziej ryzykowny typ)

 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Doczytałem się pewnej informacji, dość ważnej informacji.

Hiszpański klub piłkarski Espanyol Barcelona zwolnił trenera Jose Manuela Esnala, który pracował w nim zaledwie dwa miesiące. Według nieoficjalnych informacji, jego następcą będzie były zawodnik tego zespołu, Argentyńczyk Mauricio Pochettino.

1 grudnia 2008 roku Esnal zastąpił na stanowisku szkoleniowca Bartolomego Marqueza. Pod jego wodzą Espanyol wygrał jeden z jedenastu meczów ligowych i w tabeli zajmuje 15. miejsce, z pięciopunktową stratą do pierwszej gwarantującej utrzymanie pozycji.
A tymczasem kurs na Barcę spadł.
 
unique 41

unique

Użytkownik
Ja to tak czekam na to potknięcie Barcy na wyjeździe i czekam i się jakoś doczekać nie mogę.. a wszystko za sprawą rotacji i chęci do gry poszczególnych zawodników. Jutro najprawdopodniej zobaczymy skład taki sam jak w spotkaniu Barcelona - Atletico na CN [rewanż CdR] czyli wysunięty Bojan i wspomagający go Iniesta + Hleb rozgrywaniem zapewne obarczony będzie Guddy na współke z Sergio oraz obronne szyki to Pique, Caceres oraz Sylvinho jakoś ciężko mi wyobraźić, żeby znowu grał Dani Alves ale kto inny? bramka raczej wiadoma sprawa - Pinto. Też nie wyobrażam sobie, żeby Barca przegrała spotkanie z Espanyolem, który jest w dołku ale to są jednak derby i liczę na dobrą grę &#39;rezerw Barcelony&#39;. Ciężko typować mi jest wynik ale co do jednego zgodni powinniśmy być, że jednak Espanyol wielkich szans niema nawet na remis a gra na Barce po takim kursie, która w 90% wyjdzie 2 składem przeciwko rywalowi, któremu nic się w tym sezonie nie układa + słowo &quot;derby&quot; to odpuścił bym niżej notowani Katalończycy chcieli by mieć swoje 5min w Hiszpanii.
Mój typ:
Over 2,5(1,55)


Valencia - Sevilla tutaj skłaniałbym się ku Nietoperzom, jest to 1 mecz i napewno będą chcieli mieć jakąś zaliczkę przed wyjazdem na Pizuajn, w ostatnim spotkaniu nie grał Silva i jeśli jutro wystapi to powinno to być wielkim wzmocniem Che co do Sevilli to kontuzjowani są Kanoute i Chevanton.
Moje typy:
Wygrana gospodarzy (2,25)
Uner 2,5 (1,92)


Co do czwartkowych meczy:

Athletic Bilbao-Sporting Gijon (0:1) - 1 (2,75)
Mallorca RCD-Betis Sevilla X (3,15)
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
jakoś ciężko mi wyobraźić, żeby znowu grał Dani Alves ale kto inny?

Jak dla mnie na 95% zagra brazylijczyk, ponieważ dysponuje świetną kondycją i Pep doskonale o tym wie. Jeżeli jednak zasiadłby na ławce to na prawej zapewne będzie grał Puyol i zarazem będzie pomagał Hlebowi w akcjach ofensywnych. Btw. To co robi Carles w tym sezonie przekroczyło chyba wszelkie oczekiwania, domyślam się że Messi ściął włosy po to żeby go nie mylić z Puyolem. Kto by się spodziewał że libero może tak czarować na prawej flance :p Najlepszym dowodem na to jest akcja z meczu z Deportivo gdzie Puyol niczym rasowy napastnik podrzucił piłkę nad bramkarzem, szkoda że nie udało mu się strzelić wtedy gola. ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja to tak czekam na to potknięcie Barcy na wyjeździe i czekam i się jakoś doczekać nie mogę.. a wszystko za sprawą rotacji i chęci do gry poszczególnych zawodników. Jutro najprawdopodniej zobaczymy skład taki sam jak w spotkaniu Barcelona - Atletico na CN [rewanż CdR] czyli wysunięty Bojan i wspomagający go Iniesta + Hleb rozgrywaniem zapewne obarczony będzie Guddy na współke z Sergio oraz obronne szyki to Pique, Caceres oraz Sylvinho jakoś ciężko mi wyobraźić, żeby znowu grał Dani Alves ale kto inny? bramka raczej wiadoma sprawa - Pinto. Też nie wyobrażam sobie, żeby Barca przegrała spotkanie z Espanyolem, który jest w dołku ale to są jednak derby i liczę na dobrą grę &#39;rezerw Barcelony&#39;. Ciężko typować mi jest wynik ale co do jednego zgodni powinniśmy być, że jednak Espanyol wielkich szans niema nawet na remis a gra na Barce po takim kursie, która w 90% wyjdzie 2 składem przeciwko rywalowi, któremu nic się w tym sezonie nie układa + słowo &quot;derby&quot; to odpuścił bym niżej notowani Katalończycy chcieli by mieć swoje 5min w Hiszpanii.
Mój typ:
Over 2,5(1,55)


Valencia - Sevilla tutaj skłaniałbym się ku Nietoperzom, jest to 1 mecz i napewno będą chcieli mieć jakąś zaliczkę przed wyjazdem na Pizuajn, w ostatnim spotkaniu nie grał Silva i jeśli jutro wystapi to powinno to być wielkim wzmocniem Che co do Sevilli to kontuzjowani są Kanoute i Chevanton.
Moje typy:
Wygrana gospodarzy (2,25)
Uner 2,5 (1,92)


Co do czwartkowych meczy:

Athletic Bilbao-Sporting Gijon (0:1) - 1 (2,75)
Mallorca RCD-Betis Sevilla X (3,15)
uwazalbym z tym underem Valencjii, kontuzjowany w ostatnim meczu zostal pierwszy bramkarz Renan Brito i prawdopodobnie bedzie musial pauzowac min. przez miesiac, na chwile obecna w kadrze zespolu nie ma rownorzednego bramkarzy i dzialacze zaczeli szukac kogos na ta pozycje, i granie na gospodarzy rowniez wydaje sie ryzykowne poniewaz niepewni wystepu sa Morientes i Villa
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ciekaw jestem tej Barcelony. Podopieczni Guardioli grają wybornie nawet kiedy grają osłabionym składem o czym przekonało się w poprzedniej rundzie Copa del Rey - Atletico Madryt. Espanyol jest w totalnej rozsypce. Kontuzje + kolejna zmiana trenera to na pewno nie wpływa dobrze na morale zespołu. Przeciwko Barcelonie zechcą zagrac na te 110% ale co to da ? Według mnie i tak Barca powinna wygrać przeciez powinni dostac szanse tacy zawodnicy jak Iniesta, Krkic, Busquets, Gudjohnsen, a co jak co lecz grają oni bardzo dobrze.

Swoją drogą Barca w najbliższy weekend podejmie Numancie jedynego ligowego &#39;pogromce&#39;. Blaugrana zechce tam zagrać na maksa aby udowodnić, ze Numancia wcale nie ma patentu i tamta porażka była istnym przypadkiem.

Co do Copa del Rey to osobiscie nie wiem czy zainwestuje swoje srodki w jakies spotkania, bo puchary ostatnimi czasy zbytnio mi nie szly, ale jesli juz to wlasnie Barca + Bilbao, ktore jest w swietnej formie jak na swoje mozliwosci.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona (Handicap 1:0) ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 21.00 na Estadio Montjuic w ramach 1/4 finału Copa del Rey (Puchar Króla) dojdzie do pojedynku lokalnych rywali - grającego przed własną publicznością Espanyolu i występujących w roli gości piłkarzy Barcy.
W ekipie gospodarzy nie dzieje się dobrze. Drużyna fatalnie spisuje się w ligowych rozgrywkach (obecnie strefa spadkowa), a kilkanaście godzin temu z drużyną rozstał się już drugi w tym sezonie szkoleniowiec. Tym razem przyszła kolej na José Manuela Esnala, dla którego kompromitująca porażka z Malagą (0:4) w ostatniej kolejce Primera Division była ostatnim meczem w roli trenera Los Pericos. Wobec obecnej dyspozycji Espanyolu pełniący tymczasowo obowiązki coacha Mauricio Pochettino jest w jutrzejszym meczu skazany na pierwszą porażkę w nowej roli.
Nie może być inaczej, kiedy stanie się do walki z podopiecznymi Josepa Guardioli, którzy w tym sezonie po prostu dzielą i rządzą, robiąc z każdym kolejnym przeciwnikiem, co chcą.
W składzie Espanyolu nie zobaczymy jutro ciągle kontuzjowanych Raula Tamudo, Ivana de la Peni, Steve&#39;a Finnana, Jesusa Lacruza i Milana Smiljanicia.
Z koli w ekipie Blaugrany nie będą mogli wystąpić jedynie Sergio Busquets i Gabriel Milito.
Niezależnie od tego, jaki skład wystawi Guardiola i ilu swoim gwiazdom da jutro odpocząć, jedynym możliwym rozstrzygnięciem tej potyczki jest, moim zdaniem, pewna wygrana gości.
Mój typ: 3:1 dla FC Barcelony.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Athletic Bilbao-Sporting Gijon 1
1,70 Betgun

Bilbao kontynuuje wspaniała serię spotkań bez porażki.Drużyna ta nie przegrała od 9 kolejek mimo, że grała z Valencia i Atletico Madryt.Bardzo dobra pozycja w Primera sprawiła, że władze klubu postawiły nowy cel swojej drużynie.Chodzi o wygranie Copa del Ray.Rywale zajmują 11 pozycję.Sporting gra bardzo nierówno lecz ostatnio jest zdecydowanie źle.Trzy przegrane do zera i lista kontuzjowanych powodują, że szanse Gijon na dobry rezultat maleją do zera.Goście będą osłabieni brakiem Sastre, Diego Castro, Matabueny, Colina, Cuellara a także odpoczywającego Mateo.Do składu Bilbao wracają Amorebieta i Susaeta.Sądzę, że jutro nic nie powstrzyma Basków w drodzę po Puchar Hiszpanii.Dla mnie pewna 1.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Za niecałą godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Espanyolem a FC Barceloną w ramach 1/4 finału Copa del Rey. Znamy już składy w jakich wybiegną obie drużyny.
Espanyol: Kameni, Beranger, Sergio Sánchez, Jarque, Pareja, Moisés, Román, Valdo, Nené, Luis García, Callejón.
FC Barcelona: Pinto, Puyol, Márquez, Cáceres, Sylvinho, Busquets, Gudjohnsen, Keita, Iniesta, Bojan, Hleb.
Ławka rezerwowych: Jorquera, Víctor Sánchez, Abidal, Xavi, Messi.
Skład Barcy bez szaleństw, jakby co jest Messi i Xavi. ???? A na prawej obronie jednak Puyol ???? W takim razie stawiam czystą 2.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Athletic Bilbao-Sporting Gijon 1
1,70 Betgun

Goście będą osłabieni brakiem Sastre, Diego Castro, Matabueny, Colina, Cuellara a także odpoczywającego Mateo
Kadra Sportingu na te spotkanie:
Sporting: Sergio Sánchez, Neru, Jorge, Carmelo, Pedro, Míchel, Omar, Iván Hernández, Canella, Diego Castro, Camacho, Cámara, Kike Mateo, Sastre, Barral, Lora, Sergio Sánchez II and José Ángel.
Jak widać Diego Castro jest awizowany do gry jednak nie wiadomo czy wystapi, jednak wazniejszym faktem wydaje się być brak najlepszego strzelca Bilica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom