>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Community Shield-Manchester United-Portsmouth FC

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

Manchester United-Portsmouth FC
1,60 3,45 5,80
Betgun
Po kursach widać, że Mistrzowie Anglii są zdecydowanym faworytem batali o Tarczę Wspólnoty ale zdobywcy Pucharu Anglii od kilku sezonów rosną w siłę i nie będą na straconej pozycji.Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania.Starajcie się wypowiadać sensownie:jezora:​
 
beau 1

beau

Forum VIP
Manchester United-Portsmouth FC +1,5 ✅0-0✅
Typ: 2
Kurs: 1,43
Betgun
Niedzielna potyczka na Wembley zapowiada się bardzo ciekawie.Będzie to pierwsze spotkanie o stawkę dla tych drużyn co znacząco ułatwia jego typowanie.Faworytami tego meczu są mistrzowie Anglii czyli Manchester United ale rywal nie należy już do słabeuszy.The Pompeys od sezonu 2003/04 nieprzerwanie występują w Premier League.Pierwszy sezon jako beniaminek zakończyli na 13 miejscu rok potem byli na 16 miejscu.Sezon 2005/06 był bardzo słaby w ich wykonaniu ledwo uniknęli spadku ale od 2 lat w drużynie z Fratton Park zaczęło się dziać lepiej.Słynąca ze świetnej gry defensywnej drużyna wygrała Puchar Anglii i zakończyła sezon na 8 pozycji mimo iż 4 kolejki przed końcem była na 6.Zarobione pieniądze menadżej Harry Redknapp wydał na wartościowych i doświadczonych zawodników, którzy mieli styczność z ligą angielską.Formacja ofensywna została zasilona przez takich graczy:Ben Sahar(Chelsea) i Peter Crouch.Na lewą obronę sprowadzono Djimiego Traore.Sprzedanego do Interu Muntariego na pewno nie zastąpi sprowadzony z Glen Little lecz tacy piłkarze jak Kranjar i Diarra podołają wyzwaniu.Czerwone Diabły chyba nie zamierzają się wzmacniać jak to świetnie czyli w poprzednich letnich oknach transferowych.Wydaje mi się, że obrona tytułu mistrzowskiego będzie niezwykle trudna również z powodu Cristiano Ronaldo, na którego zamieszanie z transferem do Realu Madryt nie wpłynie zbyt dobrze.CR7 w tym meczu nie wystąpi gdyż jest kontuzjowany.Ferguson ma nie lada problem bo nie tylko jego as nie wystąpi w niedzielnym meczu.Nie zagrają na Wembley również: Rooney, Anderson, Dong i Hargreaves.Michael Carrick nie jest gotowy aby zagrać w pełnym wymiarze czasowym.Sądzę, że takie kursy to prezent od buków.Większe szanse na wywalczenie tego trofeum daję zdobywcy pucharu Anglii, który namiesza w nadchodzącym sezonie PL i moim zdaniem jest w stanie osiągnąć 5-7 pozycje.Dla mnie Portsmouth+1.5 w Betgunie po kursie 1,43 jest bardzo pewnym zdarzeniem X2 trochę mniej.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Sięgnąłem po dodatkowe informacje o kontuzjach i okazało się, że w obu zespołach jest ich więcej niż pisałem.Ben Foster, Louis Saha i Park Ji-Sung to pozostali piłkarze, którzy nie wybiegną w niedziele na Wembley.W zespole Portsmouth także mają braki kadrowe.Sporym osłabieniem będzie brak Diarry i Sean&#39;a Davisa w pomocy jednak nie zmienia to znacząco mojego poglądu na to spotkanie.
Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, Neville, Brown, R Da Silva, Ferdinand, Vidic, O&#39;Shea, Evans, Evra, Silvestre, F Da Silva, Nani, Carrick, Scholes, Fletcher, Gibson, Possebon, Giggs, Martin, Tevez, Campbell.
Portsmouth: James, Johnson, Campbell, Distin, Hreidarsson, Utaka, Diop, Pedro Mendes, Kranjcar, Crouch, Little, Sahar, Diarra, Defoe, Davis, Kanu, Wilson, Duffy, Lauren, Nugent, Mvuemba, Cranie, Ashdown.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Dodam,że mecz pokazuje w niedziele o 16 na żywo nie C+,a SportKlub.
Co do meczu to Portsmuth ma niezłą drużynę i naprawdę tanio z góry na pewno nie sprzeda,ale jakoś kurs na handicap mnie nie przekonuje(choć można zagrać jak najbardziej),a typ na MU też mnie nie do końca przekonuje że wygrają i to po 90 minutach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom